294
Rejtélyes morajló hangok szerte a világon
  • sirdond
    #94
    szerintem csak a nagy öregek kommunikálnak egymással
    viszont,ha így van,akkor az már rég rossz
  • Csirke4
    #93
    Hogy lenne "titkos" ha ilyen hangja van?
  • Csirke4
    #92
    Mi rá a bizonyíték hogy azok a felvételek tényleg ukrajnában készültek? Vagy hogy tényleg volt ott olyan hang. Fake az összes ilyen szar. Ha annyi ilyen jelenség meg annyi UFO látogatás lenne mint amennyiről az ilyen oldalak beszámolnak már rég teljesen hétköznapi lenne hogy XY városban leszállt egy csészealj, ittak egy pohár sört és furcsa fényként mozogva az éjszakai égbolton elrepültek.
  • Maximus4
    #91
    Persze,hogy lenne alternatíva,de én egyelőre nem tudom,hogy mit gondoljak erről az egészről.A titkos kísérleteket tutira kizárnám.
    Mindenesetre fokozottan kellene figyelni mostanában a híreket,hátha megtudunk valamit.Az is érdekelne,hogy kutatók vagy valakik végeznek-e megfigyeléseket,vagy elindultak-e a hangok nyomában?Mert gondolom nagyokosok is látták a videókat és felkeltette az érdeklődésüket.
  • Marci0115
    #90
    melyik város? én is középdunántúli vagyok
  • monkeymajom
    #89
    pontosan!
    ha nem rejtélyes és megmagyarázhatatlan dologról lenne szó akkor értesítenék a lakosokat de még akkor is ha valami titkos kísérlet,hogy ezzel is altassák a gyanakvást..biztos kitalálnának valami átlátszó alternatívát
  • Maximus4
    #88
    Ha lenne is,akkor azt csak publikálnák,gondolom én.Ráadásul tuti,hogy tájékoztatnák az érintett terület lakosait,hogy mire számítsanak mielőtt még kitörne a tömeghisztéria.
  • TheLostOne
    #87
    Középdunántúl, nagyváros, éjjel-hajnal fele, előtte full csend, nulla forgalom, 10-15 percig tartott kb amikor a leghangosabb volt egyszer, ki is néztem az ablakon asszem, aztán a következő napokban is hallottam halkabban, rövidebb ideig párszor hasonló időpontokban. Múlt hét csütörtök-péntek rémlik amúgy, de ebben nem vagyok biztos.
  • monkeymajom
    #86
    igen.
    a floridai esetet megmagyarázza..de mi van a többivel?
    rendben van,hogy kellenek laikusok és bár én sem foglalok semmi mellett álláspontot azt kell,hogy mondjam,hogy ez nem igaz minden ilyen esetre
    feltételezem a nasa-nak nincsenek ilyen esőcsinálói a világ több pontján!?
  • Pluskast
    #85
    Ok erre lehet magyarázat, de nem hiszem, hgy az ukrán, belorusz vagy az USA másik oldalán tapasztalt hangjelnségért is ez lenne a felelős.
  • Csirke4
    #84
  • Maximus4
    #83
    És ez helyileg merre volt?

    Természetesen nem kell mindjárt világvégét kiáltani,de én még mindíg azt remélem,hogy ez csak egy új őrület ami terjed a neten.De mivel ti is hallottátok,akkor ez már meg is bukott.Várom a felvételt,hátha el tudod kapni.
    Csak azt furcsállom,hogy "nagy" a csönd erről a dologról,vagy én nem tájékozódom eléggé:D
  • Csirke4
    #82
    Amúgy fake az egész, ugyanaz a lakótelep. Fölveszek 10 percet a házból előre alákeverek egy ilyen szart, utána fölveszek valami másik irányba hogy más táj legyen az alá is odakeverem a hangot aztán felnyomom hogy az egyik Boston külvárosa a másik Moszkva mellett 1 kis falu és csá. Máris meg van az ilyen idióta oldalaknak a másnapi főhír.
  • Szabi1991
    #81
    gépet este hagyd bekapcsolva, webcamot az ablakba és vedd fel hogy mi történik, reggel meg visszanézed :D
  • Csirke4
    #80
    Ha másik bolygó mágneses mezejének akkora ereje lenne hogy ilyen hangnyomást produkál annak mi örülnénk a legjobban mert lenne infinite energy. :d
  • greg benz
    #79
    :DDDDDDDDD
  • Csirke4
    #78
    Erről hogy mondod meg, hogy fake-e? Ha a szomszéd szobályukban megy a centrifuga vagy csak simán a NASA felhőfejlesztője ott van a szomszéd tanyán akkor ilyen hangot össze lehet rakni. Vagy valami más hang belassítva 800%-al.
  • kemszi2
    #77
    valaki megmagyarázhatná ,hogy a kis srác mi a jóistnet pippeg itt a háztömbök körül 1 órája folyamatosan
  • Csirke4
    #76
    "ezekről néhány helyi amerikai újság foglalkozott de a világban még csak meg sem említették.."

    ...
    Fél reddit televolt vele. Sok is volt... -.-
    Ha láttad a felborult műanyag széket a sassal és dátummal hogy never forget na az annak a földrengésnek a kifigurázása és ha jól tudopm az itthoni híradókban is volt róluk hír.
  • Pluskast
    #75
    Szerintem ez minden csak nem fake...

  • TheLostOne
    #74
    Pedig nem fake, most nézem hogy aki írta még itt rajtam kívül, hogy hallotta Magyarországon, ugyanebben a megyében van.

    Ha hallom megint esetleg, akkor csinálok felvételt.
  • Maximus4
    #73
    A belinkelt cikkben lévő egy-két videónál tényleg azt vártam,hogy mikor nyílik meg a föld és jön elő egy tripod:)

    De a viccet félretéve beleborzongtam a hangok hallatán és csatlakozom az előttem szólóhoz,én is sugárba fosnám le a bokám ha ilyet hallanék élőben:)
    Mindenesetre,érdekes téma,de kívánom,hogy fake legyen.
  • tutituti
    #72
    Akkor több bátorság kell neked!
  • TheLostOne
    #71
    Bocs, rosszul fogalmaztam, képletesen értettem.
    Nem voltam még félálomban szó szerint, csak szimplán álmos voltam már, és nem foglalkoztatott nagyon más már az elalváson kívül :)

    Teljesen biztos vagyok benne, hogy hallottam amit hallottam, és nem csak képzeltem, sőt az előbb körbekérdeztem itthon, és igen, rajtam kívül más is hallotta.

    Abban is biztos vagyok, hogy lesz még itt más is aki hallott ilyet Magyarországon, szóval ideje lenne kicsit komolyabban venni a témát, belefér itt az elején természetesen egy kis humorizálás ezekkel a scifi-s hasonlóságokkal, de nem lenne rossz, ha elkezdenénk utánajárni kicsit a dolgoknak, nagyon felkeltette most az érdeklődésemet ez az egész.
  • zorrobomber
    #70
    na persze, pont mindig félálomban hallottad :) meglepő
  • Pluskast
    #69
    Nem tudom de engem ez az egész inkább kicsit megrémít minthogy egy jót mosolyogjak rajta....
  • R0zs0máK
    #68
    Hát nemtom, ha én hallanék ilyeneket valszeg összeszarnám magam nem gyenge módon :DDDD
  • tutituti
    #67
    Aki játszott a stalker sorozattal az vágja ha azt mondom hogy Agyperzselő/Brain Scorcher.Ott voltak amúgy ezek a hangok:D
    lesz egy fasza kitörés aztán mehet a zombióirtás :D
  • TheLostOne
    #66
    Többször is hallottam éjszaka ilyen hangokat nyitott ablaknál, igaz halkabbak voltak a Kievieknél, nem voltak olyan mélyek, és fémesek mint a videó elején, sokkal inkább a vége felé hallható búgó, kicsit magasabb hangok voltak.

    Nem igazán foglalkoztam eddig a dologgal, általában már félálomban voltam amikor hallottam, de legalább 2 vagy 3 alkalommal volt ilyen különböző napokon, emlékeim szerint az utóbbi 1-2 hét folyamán.

    Amúgy engem határozottan a HL2-re emlékeztet az egész, City 17-ben volt sok ehhez hasonló, Combine technológiának tulajdonítható hangeffekt :D
  • Pluskast
    #65
    Furcsa? Az a fémes hang olyan mintha egy hajó neki súrlódna egy másiknak. Ilyet a természet nem csinál. Vagy az egyre erősödő majd halkuló robbanás? Az meg olyan mintha egy hatalmas tárgy mozogna. Ez nekem inkább mesterséges módon gerjesztett hangnak tűnik....
  • Loál János #64
  • tenkenorman
    #63
    aaAZATAAKURVA ilyen hangjuk voltak a tripodoknak is és mocskosul féltem tőlük.
  • ldavid
    #62
    ebbe még ufo is van

    amúgy lehet, javítják a bolygó motorját :)
  • Zsolek123
    #61
    az
  • Büdös Bohóc
    #60
    kam
  • monkeymajom
    #59
    jó meglátás!:D
  • Zsolek123
    #58
    ha itt lesz, akkor bizony gond van :D
  • Frosty01
    #57
    nekem mindegy csak legyen sarki fény itt is :D!
  • monkeymajom
    #56
    egyébként képesek vagyunk túlmisztifikálni bármilyen jelenséget ami kicsit is elbizonytalanítja a józan észt.
    Nem mondom,hogy világvége..de azt se,hogy a Föld "kürtől",hogy nincs sok hátra ha így folytatjuk.
    Olyan sok eshetőség van amit annyira lehet kizárni,mint,hogy elhinni..akár valami másik bolygónak a mágneses mezeje gerjeszti ezeket a hangokat és egyéb. Szóval a lehetőségek száma végtelen és biztosat talán sose fogunk tudni mondani.
  • tutituti
    #55
    Elolvastam a cikket.
    Sőt,ezeket a rejtélyes hangokat amikor láttam az említett oldalon,én is sokat jártam utána(francia,orosz fórumokon volt lázongás)
    De aztán túl sok volt az ésszerű magyarázat.
    A földrengés meg ugye mostanság mindennaposak.
    Nem világvége lesz.Szimplán saját magunkat írtjuk ki!