20
  • cloud.strife
    #20
    De azér vennél Apple részvényt ha lenne pénzed nem? :)
  • cloud.strife
    #19
    Én még azér pár lekóreaizárt bevállalok..... :)
  • sanyicks
    #18
    Egyébként ez sem közenincs téma, hiszen az apple mint tudjuk "újrafeltalált mindent" tehát bármi ami abban a szegmensben van ahol az apple árul valamit, retteghet a pertől :)
  • sanyicks
    #17
    nem egy terméket imád
  • sanyicks
    #16
    Ne téveszd keverd a dolgokat. Evangelisták apple oldalon vannak, mert a másik oldal nem egységes nem egy terméket, egy közös az apple gyűlölet(érthető okokból az apple pofátlansága miatt).
    Az élet megváltoztató cuccokról is az apple fanok szoktak írni "újrafeltalálta az okostelefont", "feltalálta a multitouchot", "még mindig gombokat nyomogatnánk ha nincs a szent apple" stb, galaxy s-ről ilyesmit senki nem írt.
    Régen csak az apple evangelisták dícsérték szénné szent apple cuccaikat, most ők el vannak nyomva. Változnak az idők ;)
  • aronvirginas
    #15
    "Az SG lassan kezd olyan lenni, mint a kuruczinfó, annyi különbséggel, hogy itt minden hírből apple fikkerolás lesz, ott meg zsidózás."

    Lassan? Sanyics a méhek szaporodásáról szóló cikkhez is képes beírni, hogy fuj-az-Apple, amire rögtön ott terem három önjelölt evangelista, hogy elmesélje nekünk, hogyan változtatta meg a Samsung Galaxy S az amúgy végtelenül szánalmas életüket. Kész szappanopera
  • asgh
    #14
    Az SG lassan kezd olyan lenni, mint a kuruczinfó, annyi különbséggel, hogy itt minden hírből apple fikkerolás lesz, ott meg zsidózás.
  • Papichulo
    #13
    "Semmi pénzért nem váltanám le a Galaxy S-emet iPhone 4-re"

    De kar, hogy nem elobb talalkoztunk...
    En mar alig varom, hogy kijojjon az uj iPhone modell. Elegem van az SGS-bol. Meg eletemben nem lattam olyan telefont, ami ugy le tudott fagyni az eredeti gyari distro-val es csak a market-bol felrakott programokkal, hogy ujra kellett huzni az OS-t az osszes - nem szinkronizalt - adat elvesztese utan. Es akkor a par ora alatti lemerulesekrol ne is beszeljunk... En megvernem azt, aki szerint ez egy erett software/hardware kornyezet. Ne velem kiserletezzenek! Elment a kedvem az egesztol. Pedig az elejen tetszett.
  • Papichulo
    #12
    Whoa! Valoban, a WP7-et teljesen elfelejtettem. Raadasul a vasarlas utan ebbol ketto az exclusive lenne. Barhogy is lesz, remelem valaki komolyan fog foglalkozni vele, sajnalnam ha a WebOS elsikkadna. A szoros verseny az nekunk fogyasztoknak csak jol johet!
  • kvp
    #11
    A bada, az android es a webos ugyanaz az operacios rendszer (linux), 3 eltero grafikus felulettel es fuggvenykonyvtar gyujtemennyel. Elvileg keszitheto beloluk egy olyan rendszer, ami alatt mind a 3 meglevo rendszer szoftverei elfutnak. (jelenleg a kinaiak dolgoznak csak hasonlon) Igazabol csak 4 tenyleges os van a piacon: windows (wp7), linux (a fentiek), a symbian es az ios. A symbian kivetelevel mindegyikbol van asztali valtozat is. (wp7=win7, linux=linux, ios=macos. Ebbol egyedul az android az ami teljesen azonosan mukodik desktop es mobil modban is, a tobbi rendszert valamennyire a celkeszulekekhez szabtak. A samsung-nak a webos-bol a fejelsztok, a licenszek es a szabadalmak kellenek, mert sajat linuxa mar van par...
  • [HUN]FaTaL
    #10
    #7: Jó lesz az négynek is, már most is hárommal gyárt. :) (Bada, Android, WP7)
  • maxy182
    #9
    3 különböző oprendszerrel? Már most is 3 oprendszerrel gyárt telefonokat... Android, WP7 Bada... A webos lenne a negyedik... Sőt, ha az Android mobil és tablet változatát nem egynek vesszük, akkor az ötödik!
  • Magiszter
    #8
    #2 sanyiks: Nah igen. Apple lassan pereli Euklidészt és minden leszármazottját/tanítványát. xD

    #6 shaddam: Nekem jobban bejön a Gánydorid mint az ÉnÓes. SziFon-ról váltottam Sámson-ra és nem bántam meg. Semmi pénzért nem váltanám le a Galaxy S-emet iPhone 4-re pl. Galaxy S II viszont jöhet :D
  • Papichulo
    #7
    Minek kene a Samsungnak a Webos? Ezek utan mar harom kulonbozo operacios rendszerrel kivan telefonokat gyartani? Mondjuk erdekes kiserlet lenne...
  • shaddam
    #6
    Épkézlábabb mint a gánydroid
  • socheater
    #5
    Szerintem ha megveszik az oprendszert, csak azért teszik, hogy megkaparintsák a jogokat. Ami meg megtetszik nekik benne, azt a jövőben beépíthetik a meglévő operációs rendszereikbe.

    Esetleg ha valamit az Apple ellesne a webos-ból a jövőben, akkor lehetne pe... :D
  • Laza
    #4
    Jaj, Samu ne vedd meg, mert akkor a király telefonokra mostantól azt a vackot fogd erőltetni ...
  • Omega
    #3
    A Metro Goldwin fog nagyot kaszálni, nem az a rohadt alma.
  • sanyicks
    #2
    Az első dolga a pereskedés lesz az apple-vel, mert az apple be fogja perelni, mert a webos IS az ő szabadalmaikat sérti, pont úgy mint minden számítógép szerű eszköz, vagy téglatest alakú :D
  • item
    #1
    Nocsak,mégsem hal ki a webOS ? Kiváncsi leszek a samu mit kezd vele,ha megveszik.