10
  • JMáté
    #10
    Újabb divatmajom. Elterjedt egy nagyon hülye divat: felvesszük ezt a világ gondjaiba belefáradt mindenhez értő parasztgyerek stílust, elmondjuk mindenkiről hogy milyen képmutató, meg jaj, a gonosz nagyvállalatok kizsákmányolják az embereket, meg egy csomó ilyen közhelyes elcsépelt baromságot, és nagyon értelmiséginek érezzük magunkat.
    Fel kéne nőni gyerekek.
  • fergusonpapa
    #9
    én IM+ használok mobilon,igygenessen is ugyanolyan használható mint a fizetös verzioja,legalább 10 messengert lehet elérni egyszere,kis adatforgalmommal.

    minek nekem más?
  • item
    #8
    Igen valóban
  • hurkaur
    #7
    Sir Ny-t nem kell komolyan venni, nvidia karija van es axe dezodort hasznal.. ez mindent elmond.
  • Sir Ny
    #6
    Mekkora egy faszkalap vagy. Mindenki tudja, hogy az IRC a legjobb.
  • cloud.strife
    #5
    Szarra való újdonság, de legalább a hasonló jelzős cég benne van a hírben. Nehogy elteljen egy nap hogy pl. megtudjuk hogy ők legyártották a világ legkisebb Cmos-át. LOL
    Kár hogy azt a hírt nem mentettem le.... szokásos kóreai marketing..... :/
  • sanyicks
    #4
    van már egyetlen. xmpp(chat) jingle-vel (voip) kiegészítve. Nyílt forráskód titkosítás, p2p kommunikációt is tud, van egy rakás szerver, gugli is ezt használja a gtalkban. Egyébként a fácsebúk cset is xmpp a voip nemtudom mi.
  • item
    #3
    Nocsak látom nem vagyok egyedül a véleményemmel...
  • viasz
    #2
    Szívemből szóltál!
    Most mondjam, hogy lájk? :D
  • item
    #1
    Erre is annyi szükség van mint az FB-re semennyi,nemhogy egyetlen nagy platformot hoznának létre és egyesítenék a rendszert. Szitu: Te fent vagy a ChatON-on nem,de fent vagyok iMessage-en hm most,akkor én is regisztráljak oda?? Persze, de van FB meg skype,meg google+ meg viber és group me meg msn accom is,ezekkel mi lesz? Semmi az iMessage a király,nem te hülye vagy a skype és az msn a király ,nem mind a ketten hülyék vagytok mert a viber és a google+ a király! Elég legyen ostoba banda az FB örök,a többi monnyon le, kérem kaccsojja ki.