20
  • usersg
    #20
    Igen be lehetnek tojva most az almáék ha már ilyen hírek terjengenek.. :)
  • Sir Ny
    #19
    nem látom :( lehet hogy túl jó a memóriám, és tovább terjed a mostnál :(
  • llaszlo
    #18
    Nem nem te vagy a hülye. Nem látod, hogy 2011 a pereskedés éve??? :D
  • Sir Ny
    #17
    Hülye elvakult antimagyar!!!! Gyűlölöd a linuxot, mert a finn testvéreink találták ki! Árpád linuxxal érkezett ide, mikor megtudta, hogy itt Dobogókőn van a szívcsakra, és itt folyik ki a kőből az openszórsz! Hülye!
  • Sir Ny
    #16
    Te is nagyon hülye vagy!!!!! HÁNYSZOR ÍRJAM MÉG LE, HOGY 2011 A linux ÉVE?
  • llaszlo
    #15
    Rólad már tudjuk, hogy appletroll vagy szóval meg sem lepődünk az idióta beírásaidon. Persze téged az sem zavar, hogy az apple-nek már 1992-ben volt PDA-ja amit nyilván mástól lopott, mert ők semmit sem fejlesztenek. Csak azt nem tudom, hogy kitől lopta mivel ekkor még nem volt másik PDA. Egyedül a Palm fejlesztett ekkor hasonló terméket. Tudom te az "okos" agyaddal kitalálod, hogy azt is ellopták. LOL Nagyon hülye vagy.
  • G_ArchAngel #14
    Nem tudom mennyi lehet, de biztos tobb, mint a Samsungnak lett volna, mert kulonben felvesznek designereket:)
  • sanyicks
    #13
    pl a téglatest és rajta egy kijelző költségeit? Képzelem hány millió dollárra rúghatnak ez és a hasonló "ötletek" költségei :)
  • hurkaur
    #12
    Ilyet csakis egy elfogult nvidia berenc mondhat! Hisz Intel jobb.. kulonosen ha Ati.
  • Sir Ny
    #11
    Gyökér vagy. 2011 a linux éve!
  • G_ArchAngel #10
    Valamibol fedeznie kell a toluk ellopott otletek koltsegeit
  • sanyicks
    #9
    innovatív? Tehát még több céget talál amit beperel? :D
  • hurkaur
    #8
    Ertelmetlen, hisz mindenki tudja hogy az AMD jobb.
  • Merces
    #7
    szerintem meg ugy szar az egész ahogy van.............
  • kvp
    #6
    Ket kerdesem van: Ki talalta ki az iphone-t es ki talalta ki az ipad-et?
  • BlueGold
    #5
    Szerintem a Samsung jobb, mint az iPhone. De legjobb a Nokia
  • Ferrer
    #4
    Szerintem az iPhone jobb, mint a Samsung
  • kissssss
    #3
    avagy flame on?
  • SlickAdam
    #2
    kezdodjek a show!
  • a_n_d_r_e_w
    #1
    Ennek a ket cegnek nem all erdekeben semmilyen modon az apple tervesztese, megis pesszimistak. Habar nem gondolnam drasztikusnak a valtozasokat, de inkabb hiszek nekik, mint kulso elemzoknek, gondolom csak kapcsolatban alltak mindket vezetovel.