10
  • redfish
    #10
    Tényleg ez egy agyrém : valódi élő-szereplős színpadon mi a francnak kell digitális háttér?!...
    Gondolom, mert ezzel egy rakás pénzt megspórolnak (díszletek), csak már azt nem értem, mire szednek méregdrága belépőjegyeket, ha vetített díszlet lesz és gagyi 50 forintos papírszemüveg?!...

    A mozikba a Harry Potterhez is tudnak adni 300 forintért tartós (nem papír!) 3D-szemüveget!...

    El sem tudom képzelni, hogyan fog majd Rómeó felmászni a virtuális erkélyre Júliához?!...

    Nagy bukás lesz, csak szólok!...
  • Balintos
    #9
    facepalm
  • Magiszter
    #8
    Azért az vicces lesz hogy a Real3D emberek árnyékot vetnek a Fake3D díszletre (Lásd utolsó kép). Miért nem hátulról vetítenek?
    Az ötlet jó, csak dolgozzanak még rajta, mert ez így kevés.
    Meg nem a díszletet cserélik le csak a hátteret. Alig ha fognak a színészek bemászni a 3d-be vetített oszlopok mögé. Így meg elmarad az előtér fogalma, ami a színházban nagy veszteség lehet. Arról nem is beszélve hogy mivel nincs díszlet (ergo diszlet = 0db) így nincsnek székek, ágy, asztal...stb, ami egy műben fontos jelentéstannal és kifejezési móddal bír. Itt egy fekete szinpadon fognak "lejteni" és mögéjük vetítenek egy képet... csak azt 3d-ben. Hát ez aztán a nagy újítás.
  • Sir Cryalot
    #7
    Polárszar!

    én még azt se erőltetném.
  • Celeborn
    #6
    No meg azon a részleten, hogy nem anaglyph, hanem polarizált szemüveg.
  • Inka
    #5
    Átugrottatok egy fontos szó felett: a díszleteket cserélik le 3D-s vetítésre.
  • thsanyi5
    #4
    Nem tudom jól értem-e. Valódi 3D emberek adják elő??
    Nem láttam még 2D élőszereplős előadást. De az lenne aztán csak az érdekes :D
  • Tetsuo
    #3
    Az eddigi eloadasok nem 3D-sek voltak? :O
  • Inquisitor
    #2
    Ehhh. Nem futja holovetítőre? Anaglyph szemüveg? lol.
  • Zolivok
    #1
    elvesztünk..