89
Otherland
  • tutituti
    #89
    Nem élt sokáig a dolog pedig...Bár lehet valaki átveszik
  • Tatyla
    #88
    erről ennyit...
  • morzsi555
    #87
    A fejlesztőcég csődbe ment, a dolgozók nagyrészét kirugták.

    "Hello everyone,

    Unfortunately we have to confirm that the rumors are true and RealU, the developer of Otherland, has laid off most of its staff.

    RealU is a subsidiary of German publisher dtp, which by itself is currently in insolvency, and gamigo had and has very limited influence on this decision. We are disappointed by this development and very sorry for the development team.

    As for the Otherland game: we are still holding the exclusive publishing rights for Europe and North America and we are currently looking into opportunities to finish the title at another location.

    Please understand that for legal reasons we are unable to comment further on this matter."

    http://otherland.gamigo.com/forum/board1-english-forum/board8-otherland-discussion/board9-general-discussion/1191-real-u-closed-down/

    "I can't comment on RealU's and their employees unpublished private matters. However, you can find publicly on many of their public twitter streams that most, if not all, have been laid off. If Otherland is to see a launch, it will almost definitely be in the hands of a new developer.

    I can say however that gamigo is obviously in talks with many businesses to make this launch a reality. Aside from being personally invested in seeing the game launch, the company has also been very financially invested in it as well, therefore it's survival is a very high priority for us.

    The moment something solidifies I will be updating our news outlets. Until then, I apologize for any "secrecy", but we can not publicly comment about non-solidified deals until they are completely signed and legal contracts exist."
  • morzsi555
    #86
    Azért kedvesek, hogy 1 nappal a kezdés előtt hírezik ki, hogy kezdődik a beta hétvége. Ezt kihagyom.
  • Jockey
    #85
    toltom
  • Jockey
    #84
    beta kulcs zsebben kuldom a klienst..
  • morzsi555
    #83
    Valami rajzolgatásért lehet beta kulcsot kapni, hajrá: http://otherland.gamigo.com/en/halloween-event-create-an-otherland-halloween-mask/
  • morzsi555
    #82
    Nem, ha van ott olyan hogy enter beta key, akkor nem vagy benne a betában, ha nincs ott semmi, akkor benne vagy a betában.
  • KaBuTo666
    #81
    Be kell írnom a keyt, igen. Legalább tisztázva lett, köszi. :)
  • morzsi555
    #80
    en.gamigo.com/mygamigo-nál az otherlandnél van olyan, hogy enter beta key vagy hasonló?
  • KaBuTo666
    #79
    Valamit benéztem, mert kulcsot nem kaptam csak regisztráltam. Követek nem egy beta játékot így kicsit elvesztem hogy melyikhez kaptam kulcsot, de most legalább leesett hogy miért is nem küldtek eddig mailt. Eddig azt hittem hogy én töröltem véletlen vagy spam-ba rakta. Hah! :) Sebaj, te csak ne sajnáld a friss képeidet berakni ide.
  • morzsi555
    #78
    Az otherland fórumra beregiszráltál és a profilodba beírtad a mailben kapott kulcsodat még annak idején? Anélkül nehezen tudsz bétázni.
  • KaBuTo666
    #77
    Szétnéztem a fórumon, twitteren, fb-n, hivatalos oldalukon, mail nincs meg, egyszerűen valamiért nem találom meg az új patcht, kérlek linkeld már a fórum topikját ahol folyamatosan értesítenek illetve kirakják az új patcht vagy kliens, kösz szépen.
  • KaBuTo666
    #76
    Jó tudni hogy nem csak egyszeri eset volt, kösz. :-)
  • morzsi555
    #75
    Launchert hiába próbálod frissíteni, mailben küldik a patchet vagy új klienst ha van, már írtam. Novemberben folytatódik a beta.
  • KaBuTo666
    #74
    Na mi a helyzet? Mert nálam megint nem akar frissíteni a launcher, úgy hogy kuka.
  • morzsi555
    #73
    Gamigo showcases Otherland
  • KaBuTo666
    #72
    Köszönöm.
  • morzsi555
    #71
    http://games.gamigo.com/c/r?EMID=09A04BQ66MBT912QSH104AG5600B2NGVE
  • KaBuTo666
    #70
    Kérlek linkeld a patch letöltőt, mert az e-mail sehol nincs meg.
  • morzsi555
    #69
    Ez még csak ilyen primitív launcher. A játékot is alig indítja el :D.
  • KaBuTo666
    #68
    Pedig a launcherrel kellene tudnia patchelni...elvégre a login mellett arra találták fel. Köszi, az emailen átsuhanhattam.
  • morzsi555
    #67
    Emailben küldték a linket a patch letöltő linkjéhez. De jelenleg most nincs beta, nem lehet játszani. Mindig mailben küldik, ha új dolgot kell letölteni a betahoz vagy hogy mikor lesz legközelebb beta.
  • KaBuTo666
    #66
    Csak nálam zárja be a launchert, mikor megkérdezi hogy patchelni szeretném a launchert és az "igen"-re megyek?
  • morzsi555
    #65
    Még néhány. Lejjebb kellett vennem a grafikát, mert a magas beállítások miatt crashelt a játék. Ez már a Lambda Mall "nagy város". 2012-es open beta nem túl valószínű szerintem.







  • KaBuTo666
    #64
    Képek utáni reakcióm:
    what the fuck
  • tutituti
    #63
    kicsit kaotikusnak tűnik:)
  • morzsi555
    #62
    Beengedett végre, bosszúból loptam képeket. Csak a tutorialt sikerült végigcsinálnom, mert orrba-szájba crashel a játék.



















  • KaBuTo666
    #61
  • tutituti
    #60
    *sigh

    Pedig azt hittem, hogy ezen a hétvégén belepillanthatok.
    Remélem azért egyszer kipróbálhatjuk végre.
  • morzsi555
    #59
    Hagyjuk...

    Dear Otherlanders,

    we apologize for the issues some of your are still having with the login. It seems that a technical error is still preventing IP from outside the Western European territories from loging in.

    Our technicians are looking into it and we will keep you posted.

    Again, apologies, and thank you for your patience.

    -the Otherland team
  • morzsi555
    #58
    http://otherland.gamigo.com/otherland-second-beta-weekend/
    Na, van aki be tud lépni?
  • KaBuTo666
    #57
    thx, éjfélig még van remény. :D
  • tutituti
    #56
    nekem is ez volt.
    start menü->vezérlőpult->óra, nyelv és terület->terület és nyelv.
    na ott átállítod english america-ra.
    úgy beléphetsz.de ugye login sincs:D
  • KaBuTo666
    #55
    Nálam appcrash hiba van vagy semmi se történik mikor eltűnik az otherland banner...a login képernyőig nem jutottam még el. :DD
  • tutituti
    #54
    Na ezért nem próbálkozok.
    Nem értem amúgy miért nem sikerült ha e z a closed beta.
  • morzsi555
    #53
    Nem ilyen egyszerű a dolog. Vannak németek is akik nem tudnak belépni, ha csak az lenne a probléma akkor ők simán be tudnának lépni.
  • tutituti
    #52
    oh,igen,azt nem is láttam.sajnos a porxyzáshoz meg nincs energiám.Valahogy annyit nem ér meg hogy keressen egy berlin közeli proxyt és úgy trükközzek.
  • morzsi555
    #51
    Emailben küldtek kódot a beta forumhoz.
  • tutituti
    #50
    ok a probléma:
    egy magyar cikk alatti kommentnél olvastam ezt:

    Sajna nekünk a hétvégén se, beleütköztem egy routing problembe és úgy tűnik nem én voltam az egyetlen. A gamigo szervereit Magyarhonból, Lengyelországból és az Egyesül Királyság egyes területeiről egyszerűen nem lehet elérni... meh...