18
  • Bhalage
    #18
    ahogy picard kapitany mondana: WHAT THE FUCK IS THIS SHIT?!
  • Wittgen
    #17
    Márpedig ez nagyon jól néz ki, simán elmegyek rá, megéri már csak a látvány miatt is az ezrest.
  • a_n_d_r_e_w
    #16
    Meg mindig brutalisan gagyinak hat es a story sem tunik tul jonak, 1:09-hez hasonlo "filmtrukkok" meg kb a 30 evvel ezelotti szintet hozzak

    nem is egy ligaban jatszik a 300-al
  • jaspercry
    #15
    Mi egy filmet néztünk?
    Sin City ,300,technikailag egy egyedüláló ,Persze a story-az más kérdés,az egyik egy legenda!(300),a másik meg egy képregény feldolgozás, te mit vártál tőlle!
  • jaspercry
    #14
    Osztom a véleményed!(Titánok harca 2 :) ,nekem az is fake volt)
    A 300-az ezzel szerintem nincs egy horizonton......
  • narumon
    #13
    Hát nekem ez nem jobbnak tűnik hanem egyenesen gagyinak :o
  • opeca
    #12
    Hát azért az nem feltétlen divatfilm. Szerintem érdekes darab. Igazából nagyon igényes a látványvilága. Tényleg mintha mozgó festményeket néznél, nagyon jól eltalált, az más kérdés, hogy én egy "realisztikusabb" variációnak talán jobban örültem volna, de ettől függetlenül szerintem tényleg nem a tucatfilm kategória.
  • opeca
    #11
    Hát ez ilyen lassítás effektek ezerrel és annyi. De mintha már lett volna itt ez a videó. Akkor is azt mondtam, hogy egy nagy üres valami lesz az egész film.
  • Dynamic
    #10
    Nálam is sokkal gagyibb hatása van,az Immortalsnak, mint a 300-nak. Eredeti vagy jobb effektet nem látok benne, nem értem miben tűnik jobbnak. A 300 effektezése, színkezelése érdekesebb, "képregényszerűbb" míg az Immortals erőtlen, és nekem is olyan nagyon kosztümös.
  • Destro
    #9
    "körítés meg senkit nem érdekel, ha a történet nulla"
    Pedig mostanság már olyan filmek is vannak, ahol a körítés pótolja a nem is létező történetet, pl Transzformátorok I-III :)
  • bonobo
    #8
    Szerintem a cím érthető, "az előzetes alapján". Ennyi, a cikk írója vagy ki tudja ki az előzetes alapján jobbnak gondolja mint a 300-at. Más kérdés, hogy szerintem sincs igaza, ez a film nekem kicsit túl kosztümösnek tűnik, a 300-nál nem éreztem ezt, pedig ott is rengeteg kosztüm volt, de valósághűbb, ez talán kicsit mesésebb. A film nem feltétlenül lesz rossz, sőt talán jó is lesz, de a 300-at szerintem se látványban, se hangulatában nem tudja felülmúlni. Plusz ott a tapasztalat, hogy az elmúlt években a filmek 90%-nál amit el lehet szúrni azt el is szúrják, úgyhogy ez ennél a filmnél is fennáll. Főként a sztori a gyenge pont már évek óta, ezzel szokták agyonvágni a filmet és a nézőket. A körítés meg senkit nem érdekel, ha a történet nulla.
  • tiaro
    #7
    Trailer alapján a közelébe se ér.

    Tonight we dine in... subway? Really?
  • NovaTerra
    #6
    Egy előzetes alapján megállapítani, hogy egyik film jobb, mint a másik elég érdekes. Legközelebb mi lesz, előzetes alapján megírják a film kritikáját? Mi meg olvashatjuk milyen brutálisan jó film volt.
  • beceneev
    #5
    Bunknak rá, de szerintem viszont az ilyen scifis dolgok meg elijesztik őket.
    Szerintem egy közepes egyszer megnézhető produkció lesz, de reméljük, hogy tévedek és szuper lesz. :D
  • zetortraktor
    #4
    A plázacicák nem buknak a szolis izomtiborokra? :)))

    Egy kurva jó képregényből szar tömegcucc sikeredett, csak alátoltak egy kis metált. Tudom, hogy sokaknak tetszett, de valami hatalmas csalódás volt.
  • beceneev
    #3
    Nem mondanám a 300-at divatfilmnek. Plázageneráció? Szerintem ez is mellé. Nem hinném, hogy sok pláza cica megnézte volna a filmet.
    Ezt az immortalst meg egy látványos mesének kell felfogni, ami nem feltétlenül rossz.
  • zetortraktor
    #2
    Ehh, akkor meg sem nézem a trailert. Már a 300 is egy gyenge közepes divatfilm volt a plázagenerációnak. Ebben azért bíztam, mert a rendezője nagyon jó. A másiké csak másolni tud.
  • viasz
    #1
    Ez alapján az előzetes alapján abszolút nem jobb a 300-nál...!