1462
  • ArianStarlight
    #1462
    ÜD.v

    Redditen írtak pár dolgot, ami okozhatja:
    1: Adblocker, esetleg másik böngésző
    2: nem megfelelő jelszó, a megengedett: max 16 karakter, és ha lehet, kerüld az ékezetes illetve nagyon speciális karaktereket.
    3: van pár ország, ahonnan nem engednek accountot létrehozni: https://support.wildstar-online.com/hc/en-us/articles/217017366-Blocked-Countries

    Arian
  • BandiPeti
    #1461
    Sziasztok :)

    Segítséget szeretnék kérni leszedtem a játékot, a java-t a flash de nem tudok account-t csinálni probáltam már kikapcsolni az avas-omat de az se segített,segítségeteket szeretném kérni még is hogyan tudnám megoldani ezt a problémát előre is köszi a segítségeteket. :)
  • ArianStarlight
    #1460
    ÜD.v

    Mindenki más, előre nem lehet megmondani, hogy tettszeni fog-e vagy sem. Azonban a játék teljesen ingyenes, korlát nincs (fizetős dolgokkal kicsit kevesebb időbe telik ugyanannak az elérése), csak némi időt kell rászánni, hogy kideríthesd :)

    Szerintem elég szerteágazóak a lehetőségek mindenki megtalálhatja a neki legmegfelelőbb elfoglaltságot. A fejlődés gyors (emiatt nehéz 50-es szint alattiakat találni csoportos programra), a játék pedig max szinten nyílik meg igazán. Ott várnak a különféle csapatos tevékenységek (expedition 1-5 főre, adventure 5 fős, dungeon 5 fős, raidek 20 fős instanceok és a pvp 2,3,5 és 10-15 fős csapatokkal), a housing (építs olyan házat és kertet, amilyet szeretnél az alapanyagokból), vagy csak maga a felfedezés. Mint minden MMO-ban, itt is jelen van, hogy kell erőfeszítés ahhoz, hogy felszerelésed legyen és hasznos lehess a csapatban.

    Arian
  • Szuna
    #1459
    Sziasztok! Régen kiakartam próbálni a játékot, de végül nem volt rá időm és nem kezdtem bele, szerintetek megéri, milyen egyáltalán a játék?
  • Lokker
    #1458
    35QQ26P41QEF74NG9I3O

    Holnapig él még a kód. Humble Bundle E3 2016
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2017.06.12. 21:32:34
  • ArianStarlight
    #1457
    ÜD.v, akkor ide is:

    Elsőként meg kell néznetek, hogy ugyanazon az oldalon (Dominion v Exile) indítottatok-e karaktert (pl a bevezető hajón együtt voltatok?), mert frakciók között nincsen barátkozás, account-friend-ként fel lehet venni, látod is, hogy online, de beszélgetni nem fog engedni, ha az ellenségnél van.
    Nagy eséllyel ez az akadály, csak ekkor van, hogy név szerint nem látod a másikat.

    Arian
  • WinT
    #1456
    Sziasztok!

    Ha jár még ide valaki, szeretnék kérdezni pár dolgot a játékkal kapcsolatban:
    Egy barátommal tettünk vele tegnap este egy próbát, együtt szeretnénk játszani, ő egy human warriort választott én pedig egy human espert. Végigmentünk a bevezető oktató helyszínen, majd megérkezve a Nexusra meglepődve tapasztaltuk, hogy a térkép két egymástól lehető legtávolabbi pontjára vitt le minket az űrhajó így esélyünk sincs egymással játszani, felfedezni a dolgokat. Mitől függ, hogy melyik kezdőzónába kerül az ember? Mit kellene csinálnunk, hogy egy helyen kezdjünk?
    A másik, hogy sehogy nem tudunk egymással partyba keveredni. Már az is háromnegyed órás műtét volt, hogy egyáltalán fel tudjuk venni egymást a barátlistára - hiába írtuk be egymás nevét, állandóan csak 'No such player' üzenetet kaptunk. Többször is ellenőriztük, ugyanazon a realm-en vagyunk, nem gépeltünk el semmit a nevekben. Végül sikerült nagy nehezen felvenni egymást, e-mail címek segítségével, de partyba így sem tudjuk egymást meghívni továbbra is 'No such player' a hiba, agyrém. Mit csinálhatunk rosszul? Van esetleg valami megkötés, hogy X szintig nem lehet használni ilyen közösségi funkciókat?

    Köszi előre is a válaszokat!
  • DarkBlade
    #1455
    Chrome costume set key itt 1600 db van még.
  • ArianStarlight
    #1454
    A PVE szerverek (Jabbit és Jabbit-2) ma lesznek összevonva, 13 órától, várhatóan 2 órás leállás során.
    Forrás: WS fórum
  • HugeJackedman
    #1453
    Köszi, akkor majd várom az összevonást:) másik kérdés esper vagy medic a jobb/keresetteb healer? vagy melyik mire jobb/miben jobb?
  • ArianStarlight
    #1452
    Mától kezdték a PVP szerverek összevonását, várható, hogy hamarosan a PVE szerverek is sorra kerülnek; ha adddig nem lesz más, mi a Jabbit szerveren szívesen látunk az összevonás után: You Take No Candy :)
  • HugeJackedman
    #1451
    Hali, Jabbit-2 szerveren keresnék guildet exile oldalon, van ilyen?
  • ArianStarlight
    #1450
    Igen, akad, őket kell keresni: Made An Effort
  • miszogi007
    #1449
    Sziasztok!
    Jabbit szerveren dominion oldalon van magyar klán?
  • bowden
    #1448
    Igen, közben ellátogattam a tradeskilles városba és meg is kaptam a questet köszönöm.
  • ArianStarlight
    #1447
    Kéne, esetleg nézd meg az elmaradt hívásokat. Ha máshogy nem megy, akkor csak látogass el egy település tradeskilles részéhez, ott biztosan tudsz felvenni rá questet.
  • bowden
    #1446
    Sziasztok!
    Ha elérem a level 10-et kapnom kéne egy questet amivel megtanulhatom a szakmákat? Csak mert nem kaptam semmi ilyet és nem tudom mi lehet a baj?
    Egyébként keresek bármilyen guildet akik befogadnak egy wow-ot épp pihentető, nyugdíjas tempóban játszó újonc játékost.
    Köszi!
  • Hitmanus
    #1445
    Azért kérdezem milyen a class? solo meg ilyenek?
  • slime001
    #1444
    Miért ne lenne értelme indítani?
  • Hitmanus
    #1443
    Hali! Stalker class érdemes indítani? Kinek mi a véleménye?
  • SirAlf
    #1442
    Lehet valahol nezni online hogy mikor van online szerver?
  • roller1015
    #1441
    15 karbantartás...mondták ezt 20 perce...
  • SirAlf
    #1440
    Meg mindig nincs szerver? Most kezdenem ujkent a jatekot de nalam is azt irja hogy nincs relam
  • slime001
    #1439
    A PvP nagyobb szinten is ennyire...hogy is mondjam, káosz?
  • ArianStarlight
    #1438
    Igen, ahogy a hír írta, új szervereket állítanak be, hogy megosszák a terhelést.
    Azonban ez csak ideiglenes megoldás, hogy tudjanak dolgozni azon, hogy az eredeti szerverek képesek legyenek mindenkit kiszolgálni, így amint a problémákat megoldották, azonnal újra össze lesznek vonva.
    A nevek (karakter és guild) egyediek maradnak, így összevonáskor nem lesz ütközés.
  • fluency
    #1437
    Nálam sem mennek még.
    info
  • Java33
    #1436
    Sziasztok!
    Most tényleg nem mennek a szerverek vagy nálam a hiba..., mert nem lát élő realm-et... :(
  • Lokker
    #1435
    Állítólag dolgoznak a problémán. Én is így jártam... Remélem holnaptól jó lesz.
  • VladimirD
    #1434
    Jól van látom, hülye vagyok, elöbb kérdezek ahelyett, hogy kutakodnék. Sajna SG fórumban nem lehet törölni hozzázlást. Bocsesz!
  • VladimirD
    #1433
    Az egyedi probléma lehet nálam, hogy elindítom a klienst, belogolok, csinálom az első karaktert, el is készítem, de miután az ENTER-re nyomok, csak tölt, tölt, töl és tölt. Kilépni nem tudok, tovább lépni nem tudok, le nem fagyott, mert karakter izeg mozg. nem mozdul el a Finalize Character után.
  • undY1ng #1432
    Már írtam is nekik egy ticketet, de komolyan, 1-2 óránál tovább nem teszteltem a játékot anno. Főleg, hogy semmi szabályba ütközőt csináltam volna. :O
  • ArianStarlight
    #1431
    Lehetséges, hogy az accountod valamilyen tiltott ügybe keveredett. Supportnak kell írni, csak ők tudnak intézkedni.
  • undY1ng #1430
    Login képernyő után: "This account is currently suspended." Kb. még bétában próbáltam a játékot, azóta hozzá sem nyúltam. Ötlet?
  • Lokker
    #1429
    Dolgoznak rajta, ahogy az előző hsz-ben is írták. Szerintem felesleges erőltetni most. Esélytelen bejutni, plusz most a nagy roham miatt előjönnek új hibák is. 1-2 hét és normalizálódik a dolog.
  • Megamax
    #1428
    Nálam is ugyan ez a hiba "Network Error: Connection Closed" más sem tud belogolni?
  • ArianStarlight
    #1427
    A legtöbb item változott, ezért postán kapod meg a módosult itemeket, és a rúnákat.

    Most épp nem lehet belépni, dolgoznak rajta.
  • Hitmanus
    #1426
    Sziasztok! Nekem olyan gondom van, hogy mikor elindítom a játékot és beírom a felhasználónevet és jelszót akkor kis töltés után kiírja "Network Error: Connection Closed"
    Ez mitől van?:S
  • DarkBlade
    #1425
    Még ha be is jutsz az eu pve server lagzik nagyon.

    A karimnak meg eltűnt a fegyvere a kezéből. xD
    Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2015.09.29. 20:19:09
  • Jeffjohnson
    #1424
    Nem igazán lehet bejutni, én már nem is próbálkozom ma. Meglátjuk holnapra változik-e valami.
  • gumiki0
    #1423
    Háát.. akkor én mit szóljak: