15
  • Zombee
    #15
    A cikk NEM arról szól, hogy Nicholas Cage tüzet vizel az előzetesben. Az az előzetes legvégén történik, de a cikkben NEM írnak róla.

    Amúgy a forgatókönyvírónak az Elektra és a Daredevil nem túl jó ajánló :).
  • zord
    #14
    Még az izzó láncával az autót is félresöpri. Kemény.
  • pokolfiu
    #13
    ráadásul ez a pisálós sem egyértelmű..... simán lehet az valami fegyver ami ontja magából a mapalmot... pl
  • pokolfiu
    #12
    azért egy yamaha vmax-ot leszarozni.... hááát elég erős,de legfőképp utalás a motorok abszolute nemismeretére....
  • bonobo
    #11
    Az első rész sokak szerint szar volt, szerintem nem volt rossz, csak még egy-két dolgot tehettek volna bele. Az a baj, hogy a második résznél már a trailerbe is bele van kódolva, hogy fos. Sajnálom, de a képen, meg a fejeken, meg magán a bemutató tartalmán látszik, hogy gyenge lesz. Semmit mondó! Ezzel akarják felkelteni az érdeklődést? Meg, hogy az elején a rendezők ott bemutatkoznak, ez nem vagány hanem égő! Ezzel valami újdonságot akartak vagy mi? Sajnálom, mert biztos jó lehetett volna, de látszik a traileren, hogy megint egy olyan filmet fogunk kapni, aminek a sztorija egy nagy nulla, szegény Nicholas Cage amire szerződik, az a film valahogy egyre igénytelenebb, még ha a Szellemlovasról is van szó, pedig lenne benne potenciál, csak ki kellene használni.
  • wraithLord
    #10
    Négy év alatt jó sokat fejlődött a CGI.
  • tmk
    #9
    A cikkek címe azért van, hogy a rengeteg hír közül ki tudd szűrni azokat amik téged érdekelnek. A cikk címének olyannak kell lennie ami tömören összefoglalja miről kapsz információt a későbbiekben ha elolvasod magát a hírt.

    Ha viszont olyan címet ad az író a cikkének ami teljesen mást sejtett, mint ami a cikkben van akkor beszélünk bulvár címről. Jelen esetben, ha valaki azt akarta látni ahogy NC tüzet pisál az láthatta is.

    Ha a Best illetve Story magazinon kívül más újságot is forgatnál erre már magadtól is rájöhettél volna.
  • Axlkenobi
    #8
    Nekem az első rész is tetszett, bár nem volt túl nagy eresztés. Ez az új alighanem teljesen más hangulatú lesz, de az előzetes klassznak tűnik. Az egyetlen, ami hiányzik az a király motor az előző részből.
  • Broafka
    #7
    azért bulvár, mert Best vagy Story magazinosan felírnak egy olyan címet, ami csak azért van, hogy becsalogassa a nézőt, vagy elolvassa a cikket. A legtöbb ember azért kattint a trailerre, hogy azt nézze, hogy Nicholas Cage hogy pisál tüzet (ami nem mellesleg a trailer utolsó 2 másodperce volt).

    De ha neked ez nem bulvár...

    azt hiszed, hogy azért bulvár egy cikk címe, mert nem is az van benne mint amiről a cím szól? gratula :)
  • tmk
    #6
    Miért búlvár a cím? Minden úgy van a trailerben ahogy a címben
  • billbester
    #5
    Nekem tetszik ez az új kinézet szerintem jobb mint volt valahogy dúrvább :D Viszont a végén a tüzes pisi nem kellett volna xD
  • Magiszter
    #4
    Nekem bejön. Egyszer biztos meg fogom nézni, tetszenek az ilyen marhaságok
  • portable
    #3
    Sokkal fajább mint az első rész.
  • sajtosnudli
    #2
    A kinézete szar lett, a motorról nem is beszélve...
  • Broafka
    #1
    ajh... jó öreg SG a jó öreg bulvár címeivel...

    egyébként nekem tetszett az első rész. Az emberek mindig többre számítanak, mint amit egy ilyen film nyújthat, ha nem vársz többet akkor tetszik a film :)