16
  • Merces
    #16
    a cikk tömény hülyeség leszámitva hogy minden alkalommal be kell jelentkezni,a játékot meg kb egy este lenyomtam,asszák meg-----------
  • morden
    #15
    Az Ubi a pcjaték kiadók appelja :D (bocsi)
  • sanyicks
    #14
    ubi drm? akkor ezt sem veszem meg (bár még előtte ki is kéne próbálnom hogy elég jó e ahhoz hogy megvegyem)
  • Skynet
    #13
    Érdekes van pár Ubi játékom egyiknél sem volt gondom a DRM-el,az AC2 egyszer okozott gondot még a megjelenéskor,és ennyi.
    Csak warezcsemeték által szajkózott fröcsögés...
    De a kedvencem a "jó játékot kell csinálni és megveszik" című mendemondák,amiknek az alapja nulla.:)
    Kíváncsi leszek a Deus Ex 3 pc eladásaira,erősen jó játék a BETA alapján, de a pc eladás a béka segge alatt lesz...
    De említhetnénk a Witcher 2 eladásait is...Semmi nulla sehol sincs, majd talán 3-4 év alatt fogy belőle annyi amennyi konzolon 1-2 hónap alatt.
    Ha nincs bevédett multi egy játékban pc-n akkor az eladásai a béka sege alatt mert jó ha 10ből 2 ember vesz játékot pc-n.
  • Baxo
    #12
    +1
  • HarryProf
    #11
    Részemről nincs semmi gond vele: nem fagy, jól fut, DRM-t észre sem vettem, és eredeti a játék. Egyébként szerintem nagyon jól sikerült játék azért a pénzért, amennyibe kerül - mert nem drága.

    narumon: Tudtommal csak a challange módban kell időre csinálni bármit is, a campaign részben pedig csak kijelzi, hogy mennyi idő van hátra pl. egy tsunami érkezéséig.
  • KP27
    #10
    Warez mindig lesz. Jó játékot kell csinálni és az emberek veszik.
  • sempron07
    #9
    Éljen a Warez! :S :P
  • narumon
    #8
    Nekem nem fagy, megy szépen, de az év eddigi legnagyobb csalódása. Istenszimulátorként lett beharangozva, erre egy klikkel ide vegyél fel homokot, klikkelj amoda dobd le, mindezt időre kurvagyorsan lett belőle. Nagy elbaszás szerintem :(
  • Loverman
    #7
    Ja persze tudjuk, a DRM szar, az Ubisoft szar, a PC szar, éljen a lopás
  • Bendzs
    #6
    Na, ezért kellett 1 hónapot csúsztatni a PC verziót... :D
    Még a nemrégiben megjelent "Sikeres a DRM" (vagy hasonló) című SG cikknél is megmondtam, hogy csak a vevőikkel szúrnak ki, a DRM nagyjából annyira sikeres a kalózkodás ellen (jelen, és több esetben), mintha ráírnák a játék borítójára, hogy "Piracy harms customers!" Tegnapelőtt megjelent a játék PC-re, pár órával később már volt működő crack.
  • FoodLFG
    #5
    Van már hozzá jó minőségű törés, amivel nem kell szenvedni ?

    Simán kinézem belőlük, hogy azért baszták el a PC-s verziót, hogy a warezosok később a patch-el még külön szívjanak. Nomeg nem is érdekelte őket ez a platform, minek erőlködni, majd kijavítjuk később, vagy nem.

    Piratebay-en olvastam, hogy állítólag annyira szar a PC port, hogy a Steamen visszatérítik az árát. :D
    http://www.platformnation.com/2011/08/17/pc-port-of-from-dust-is-a-technical-mess/
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    ...a WRZ?
  • grebber
    #3
    Nekem érdekes modon egyszer sem fagyott le.
  • aislado23
    #2
    De nyilván mi vagyunk a köcsögök ha nem vesszük meg eredetibe. Csak a vásárlóikkal basznak ki senki mással.
  • Timbu
    #1
    Aki Ubisoft játékot vesz PC-re, az magára vessen...