21932
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • DantesHUN
    #823
    Ha valaki még van bent magyarként, és olvassa ezt, írhat rám privátot, és ki lehetne próbálni a gyakorlóban a játékot. Lehetne tanulni meg gyakorolni. Bár ahogy eddig láttam, csak ketten vagyunk innen bent, de hátha akad még valaki, azért írok.

    A játékról nem akarok meg hát nem is igazán szabad bármit elárulni, hát annyit mondok: nekem a játékmechanika bejön, de még nagyon félkész. Vagy inkább: sok tartalom és funkció nem került még be. Ennél többet nem mondanék.
  • Carmang
    #822
    Írjatok már valamit, hogy működik a harc! :D
  • DantesHUN
    #821
    Jah, szóval majdnem mindenki kezdő. Sok dologra nem jöttem még rá. Amúgy ha bent vagy te is, a hétvégén összebeszélhetnénk és menjünk gyakorlóba, pár dolgot kipróbálni, és megtanulni.

    Amúgy én megyek randomba is, most lőttem ki két hajót! Örültem neki mint majom a farkának. Sikerült emberi játékosokat kilőni.
  • Lokker
    #820
    Nem láttam milyen topikban vagyok... fail :D Azt hittem valamelyik tankos topikot nyitottam meg. Sorry. :D
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2014.11.28. 19:36:07
  • bajsz
    #819
    Érdekes a játékosok hozzá állása amúgy igen! Random csatát nem is játszok ,mert ott ami megy az halál! Most kerültem be én is,de hogy folyamatosan nyomják tényleg,hogy noob meg ,hogy miért nem lehet már elfoglalni a zászlókat ,miért nem mozgunk csapatban! :D :D

    Végül is ez alpha test!Meg már Most néha látok Klán neveket :D :D
    Utoljára szerkesztette: bajsz, 2014.11.28. 19:33:59
  • DantesHUN
    #818
    Tankkal?
  • Lokker
    #817
    Azért rank 4-es tankkal már csak kialakult valami a játékosban hogy miről is van szó.
  • DantesHUN
    #816
    Azért a játékosállomány se semmi. Közös chat-be, beírkál valaki, hogy így meg úgy szívás, hülye noob-ok. Ja, persze értem én, a WOt-ban is ügye milyen idegesítő a sok rossz játékos. Csakhogy Ez most alfateszt, a játékosok nagy része most került bele, szinte mindenki teljesen újonc, a játék mechanikával a többség nem is lehet tisztában...talán érhető lehetne a dolog, hogy itt a többség bizony kezdő.
  • bajsz
    #815
    ok köszi!
  • DantesHUN
    #814
    Ma nincs szerver. Holnap kora este 5 vagy 6 órától lesz legközelebb.
  • bajsz
    #813
    Akik benne van az alpha tesztelésben ,betudnak lépni a szerverekre ?
    Utoljára szerkesztette: bajsz, 2014.11.27. 16:38:58
  • Carmang
    #812
    Mivel alfa verzió, ezért simán lehetséges, hogy most olyan funkcióval játszol, ami a végleges játékban nem is lesz benne. Illetve egyéb dolgok majd apránként jönnek. Helyén kell kezelni a dolgokat.
  • DantesHUN
    #811
    Hát az biztos, sok minden még nagyon kezdetleges.
  • davidbog
    #810
    Én lemaradtem erről a meghívásos dologról, pont nem tudtak meghívni. Annyira nem bánom. Amiket haver folyamatosan mesél olyan állapotban sincs mint a WoT béta ez első heteiben. Ebből márciusnál előbb nem lesz béta.
  • DantesHUN
    #809
    ja, csak arra nem jöttem rá, hol kell. Anno a a Warplanes-nél volt beépített lehetőség, most a fórumukat nézem.
  • DantesHUN
    #808
    Csúszás egy dolog. De a WG sokszor úgy viselkedik, mintha ez lenne:
    -Hé Szása! Nem a múlt hónapra kellet volna ezt megcsinálni?
    -De igor.
    - Ej, elfelejtettük.
    -Szóljunk a játékosoknak?
    - Áh, a faszomat.
    -A főnöknek szóljunk?
    -Azt se tudom hol van.
    -Akkor mi legyen?
    -Pihenjünk tovább, majd jó lesz az jövő hónapban. Vagy legalábbis hozzákezdünk. Talán.
  • lammaer
    #807
    "Hogy valami normális európai munkatempó"

    Hát, én még szotfverprojektet nem láttam NEM csúszni. Még a kapitalista amerikában se.
    De ha esetleg nem csúszik, akkor csak bugos lesz mint az állat :)
  • Carmang
    #806
    küld - felszólító módban 2 dé.
  • Carmang
    #805
    Aztán szorgalmasan keresd a hibákat, küld őket a fejlesztőknek, meg legyenek okos javaslataid a játék jobbátételével kapcsolatban.
    Ne csak játszogass itt nekünk :)
  • DantesHUN
    #804
    Na. A multkor jól leszidtam őket, és a dolgot tartom is. Mert semmi logika nincs abban, hogy mi alapján válogatnak be tesztelőket az alfába. Meghirdetnek egy időpontot: na most lesznek meghívók kiküldve. Erre hetekre, sőt inkább már hónapokra rá történik valami. Hogy valami normális európai munkatempó, ha megadunk egy időpontot betartani...na mindegy.

    Viszont, hm. Úgy néz ki, a dolog, a Tanks és a Warplanes mellet, egy harmadik WG játékot is kipróbálhatok, és így körbe írom a dolgot, mert ügye nem igazán szabad az alfa tesztelőknek bármilyen információt kiadni a játékról.

    Komolyan, rég izgultam így játék miatt.
  • ToCsEk
    #803
    nemlehet zártbéta van még csak
  • RODLEE
    #802
    Hali!
    Ezt a gamét is már le lehet tölteni mint a Wot-ot ,vagy tesztelés alatt áll?
    Előre is kössz!
    Üdv
  • ikarus44
    #801
    [URL=http://blog.worldofwarships.eu/tech-trees-in-world-of-warships-us-aircraft-carriers/][/URL]

    Ez most komoly?! a Yorktown osztály nincs benne?! Végül is csak az osztályába tartozó hordozó (Név szerint a Uss Enterprise, a "szürke szellem") volt a II világháború leghíresebb hadihajója...
    Jó értem én hogy a Yorktown és a Ranger osztály nagyon hasonlít egymásra, de azért akkor is.
  • Rue East
    #800
    Ilyet én mondjuk nem olvastam, de amúgy is az Iowa és a Wisconsin bármiféle harci egységként való újraalkalmazása (ők vannak rá kijelölve), azért erősen elméleti és kétséges.
  • ximix #799

    Már én is várom a T10-es Japán ladikot


  • lammaer
    #798
    "A hajó 406 mm-es lövegekkel van felszerelve, amikből nukleáris rakétákat tud kilőni."

    Ja, persze... :)

    Amúgy nem mostanában volt hír hogy az iowák ágyúit leszerelik és tomahawk platform lesz belőle?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2014.11.18. 20:17:16
  • Carmang
    #797
    Csak a képek miatt :)

    http://lajk.hu/ez-az-amerikai-hadsereg-eddigi-legerosebb-hadihajoja/
  • TuskoMobile
    #796
    Talán van olyan is aki csak wow-ozik
  • Caliph
    #795
    mivel az acc közös,azaz azt használod a wot ban és wowp ben is nem hinném hogy bárki megosztaná :)
    infók viszont jöhetnek ha valaki bekerült.
  • TuskoMobile
    #794
    Hogyan lehet bejutni vagy lesz-e majd megint esély?

    Megosztaná valaki az accját?
  • DantesHUN
    #793
    Na megint megcsinálták ugyanazt. Újra lehetett jelentkezni alfa teszternek. Ismét megadták milyen követelményeknek kell megfelelni és ismét nem veszik komolyan. Már úgy értem, megadták mik a feltételek, amik alapján beválasztanak, és ismét nem vették ezeket figyelembe. Csak tudnám akkor minek írják ki, hogy ilyen meg olyan feltételeknek felelj meg, miközben nem is ez alapján döntenek.

    Például: Wot és Wowp veteránok akik részt vettek a zárt tesztben előnyben. Ha más játékokat is tesztelték szintén előny. Erre beválasztanak olyanokat, akik nem voltak a zárt tesztben egyikben sem , és mást se tesztelek soha.
    Logika? Ennél a cégnél teljesen hiányzik a logika?

    Igen, legutóbb is morogtam ezért, és persze azért is, mert naná, én is szívesen bekerültem volna, de hogy legalább vennék komolyan a feltételeket amiket megszabtak.
  • ToCsEk
    #792




  • ToCsEk
    #791
  • Master91
    #790
    kit, engem?

    artysta is rám jött?
    én spotterkednék lol oO
  • lammaer
    #789
    Égessük meg!
  • DantesHUN
    #788
    Hát arra azt hiszem még várhatsz jó sokat
  • Malachit
    #787
    ARTYSTA! :D
  • Master91
    #786

    Valszeg ez lesz az első ág amire rá startolok ha játszhatok majd
  • ikarus44
    #785
    A WG kicsit elvan szállva magától, hogy egy korai alpha fázisban levő játék kezdeményt jelöltet, ráadásul már rég kijött trailer (mit trailer, inkább videó) válogatásokból ahelyett hogy csinálnának egy gameplay videót mint az összes többi induló, ja persze olyat nem készíthetnek, mert nincs miből. Tipikus WG...
  • Malarki
    #784
    Új trailer
    Szokásos WG videó, a tényleges játékhoz vajmi kevés köze van.