21943
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Tono34
    #874
    Milyen taktikákat javasolsz? TS-en akár össze is lehetne gyűlni.
  • DantesHUN
    #873
    A játékosok nagyon ügyesek. Főleg, amikor megállnak a nyílt vízen! De az se rossz, aki úgy véli egy sziget mögött megállni, az jó, mert akkor fedezékben van.
  • Antimat
    #872
    Uhh, nagyon király, egy csatát mentem, kétszer gyújtottak fel :)
    Amúgy tényleg tetszik elsőre, végig néztem egyik japcsi ágat T10-ig, szép hajók vannak benne :)
  • lammaer
    #871
  • patchaou
    #870
    AMD gaming evolved-et hozzálehet valahogy rendelni a játékhoz?
  • Tono34
    #869
    Este én is jövök majd valamikor, némi pálinka elfogyasztása után :)
  • Dagohun74
    #868
    Hehe megkaptam a meghívott hét végén rombolunk. Ja és én voltam a 5000. meghívott ezért kaptam ajándékba egy nimitz anyahajót, remélem nem lesz túl OP.
    Utoljára szerkesztette: Dagohun74, 2014.12.12. 12:00:21
  • DantesHUN
    #867
    Ez így van, itt jobban kellene a csapatmunka, de ettől még a játék nagyon kezdeti stádiumban van. Ezért nincs platoon. De még alap dolgokat se tettek bele, nem hogy platoon lehetőséget.
  • lammaer
    #866
    De hát azt olvasom, mindenki a teamplayt akarja, meg hogy az egész játék jobban igényli az együttműködést mint a WOT... és akkor ezt kapásból kihagyják... DOH!

    Mondjuk low tier lesz, talán ott nem fog fájni.
  • DantesHUN
    #865
    Sehogy. Ez alfa .
  • lammaer
    #864
    eh, hát akko' hogy tímpléjezzek?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2014.12.12. 11:39:33
  • DantesHUN
    #863
    Nincs még platoon lehetőség benne, legalábbis egy hete még nem volt, és nem olvastam ,hogy bekerült volna. Sajnálom, hogy egyből elrontom a dolgot.
  • Trucker39
    #862
    Majd küldök egy torpedót, vagy valami hasonlót.
  • lammaer
    #861
    Na asszem megszegve az alfáktól való távolmaradási beállítottságomat hétvégén én is megúsztatom a ladikokat.
    Ha esetleg vkinek lesz kedve platonyozni és lát online (lammaer) nyugodtan szóljon rám....
  • Tono34
    #860
    Gondolom azért, hogy legyen elég hajó a csatákhoz. Ne legyenek több perces várakozások.
  • DantesHUN
    #859
    Ja, és ha úgy lesz mint az alfában, akkor az első pár csatát bot-ok ellen lehet csak vívni, aztán elég Xp és pár kör után enged majd random-ba. Csakhogy ne legyen meglepetés senkinek ha így lesz
  • DantesHUN
    #858
    Azt is olvastátok ,hogy tier I-V között lesznek hajók. A zárt alfában végig mennek tier X-ig, de hétvégén ha jól értettem csak tier V-ig lehet. Bár nem értem ebben mi a logika.
  • Ninju
    #857
    Ja a második levélben ez van. Azt nem olvastam végig. :(

    Pedig megörültem ennek:
    "so you can get your first feel of the naval action now and then you will be immediately added to the core Alpha tester group."
  • DantesHUN
    #856
    A fórumon csak 64 bitest írnak. Ami érhető is, mert kell neki 4 giga ram. Manapság ki használ még 32 bites Wint?
  • DasIsFuck
    #855
    Ez nem megy 32-es windows-on?:S
  • DantesHUN
    #854
    Eddig még nem volt.
  • Malarki
    #853
    Oké, kösz srácok.
    Egyébként szakasz van már a játékban? Ha igen, akkor hétvégén jó lenne összeállni.
  • Tono34
    #852
    Update könyvtár törlése után 8 GB.
  • DantesHUN
    #851
    12-13 giga körül van.
  • Piszkos  Fred
    #850
    Most 4218 mb-ot szed le frissítésként, majd leírom a teljes méretet.
  • Malarki
    #849
    Akinek már telepítve van írja már le, hogy mekkora helyet foglal, mert ezt a 30 gigát érős túlzásnak tartom egy zárt betas játéknál. A WoT mindennel együtt is 25 giga, ebben meg gondolom közel sincs annyi tartalom.

    Ja, és kösz Dantes
  • Angelus1991ster
    #848
    Csak hétvégén lehet majd játszani?
    Sebaj, addig fájlátnézések.
  • Piszkos  Fred
    #847
    On December 13 and 14, you will have plenty of time to play World of Warships and upgrade any ships. After that, access will be temporarily closed. However, you will be automatically accepted to the next Beta Weekend and the World of Warships Closed Beta.
  • DantesHUN
    #846
    Igen? Az jó, akkor örülj neki, de ahogy én értelmeztem nem mindenki jár így. Vagy mindenki? A fene tud a WG észjárásán kiigazodni.
  • Ninju
    #845
    Én azt olvastam ki a levélből, h a hétvége után áttesznek a Core Alpha Tester groupba. Nekem úgy tűnt maradok.
  • DantesHUN
    #844
    Persze, de csak erre a hétvégére. Szerintem eleve több játékos kéne, de most igazából magát a szervert is tesztelik majd, ezért hívnak be sok játékost.
  • Ninju
    #843
    Viszont több játékos lesz online. Ezt szerettétek volna nem?
    Egyébként nekem azért jó hír, mert meg is kaptam az invite-ot. :)
  • DantesHUN
    #842
    Hát jó hír, csak péntek estig már nem lesz szerver. Ennek én annyira nem örülök. Meg kezdhetek minden az elején én is. Azért jó hír.
  • Ninju
    #841
    Ez nagyon jó hír!
  • Dagohun74
    #840
    SIGN UP-oltunk (csak szépen magyarul). Hátha, kíváncsi vagyok rá.
  • DantesHUN
    #839
    Most olvastam a fórumon:

    A hétvégén:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!




    Banner for Beta Weekend

    What are you doing next weekend? Fancy playing World of Warships instead? Good, because from 12 December to 14 December, World of Warships will be available for a mass play-test event! Wargaming is proud to offer you the opportunity to take part in this bumper weekend where you can try out iconic destroyers, cruisers and battleships from the mighty navies of Japan and the USA.

    Features of the Weekend

    Take part in tactical naval battles from Tier I to Tier V.
    Play 3 classes – stealthy destroyers, nimble cruisers and powerful battleships.
    Start your journey through PvE battles before levelling up your account to fight in epic PvP engagements.
    Gather game progress towards iconic vessels from Japan and the USA including the USS Fletcher destroyer, the Japanese Shimakaze and the mighty Yamato class battleship.

    How do I get involved in playing?

    There are two ways to get your place in the weekend event.

    (1) Look out for a SIGN UP button on worldofwarships.eu – this button will take you to a special section where you can register.

    or

    (2) Get your hands on an invite code that will be distributed through social media and other Wargaming outlets. Keep your eyes peeled as these codes are strictly limited!

    For more information please visit worldofwarships.eu/betaweekend or see Facebook and Twitter

    Action Stations!!


    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2014.12.09. 12:49:40
  • DantesHUN
    #838
    Jól néz ki. Azt mindenképp megerősíthetem, a látványra panasz nem igen lehet. Szép és részletes, nem csak videókon, már most is az.
  • ToCsEk
    #837
    Gameplay trailer
  • lammaer
    #836
    Úgy gondolom hogy ez két irány ÉSsel összekötve azaz külön kezelendő...
    A forward az szerintem előre, az "after ends" az meg valószinüleg az aft azaz a hajó hátulja... link
  • DantesHUN
    #835
    Az melyik része lehet a hajónak, hogy ,,forward and after ends" A nulla angol tudásommal, nem értem. (Előre utána vége? ) Ez a fedélzetre vonatkozna? Azt ,hogy Armored deck, meg Citadel, meg gun casamate azt értem, de erre nem jöttem rá.