9177
  • lolSL
    #55
    az alap 1 golyós halálnál mi lehet hcbb? :)

    sztem lesz még zombie meg pár hasonló hülye mode beépítve esetleg, már úgyis megcsinálták a nexonnál csak copy paste
  • Fpocok
    #54
    Én úgy érzem, hogy nem erre gondoltak... hanem normál meg hc mód.
  • Boconadi
    #53
    Mert mindegyik arra megy, hogy az övé legyen a legcsilivilibb... Az új játékokban utálom, hogy alig látni valamit, mert kitakarja a 3milliárd poligonos fűszál az embereket, minden csillog villog, meg HDR, meg anyám kínja.

    A CS-ben ilyen nincs, a CS örök.
  • Smithwarden
    #52
    Ugyanez a velemenyem.
    Pedig megsokszorozodott a jatekostabor es a penz is az iparban azota, de megis nagyon nehezen csinalnak igazan jo multi FPSeket.
    Hihetetlen amugy par hatalmas AAA kategorias nevnel is milyen alap hibakat hagynak a jatekokban es utana leszarjak az egeszet.
    A lenyeg hogy 1-2 even belul ujra megcsinaljak a kovetkezo reszt, mert abbol dolnek a milliok.
  • Hugh Hefner
    #51
    soha nem hittem volna, hogy ezt a fosláma cs-t fogom visszasírni, amikor még dübörgött a cod1 és a q3, de komolyan, még ez is jobb, mint az új codok meg a bfbc-k...
  • armageddon666
    #50
    Hát amilyen fos a túszok AI-ja a cs_ tulképp Elimination :D
  • lolSL
    #49
    competitive: de_
    casual: cs_
    :)
  • Smithwarden
    #48
    ?
  • Fpocok
    #47
    "casual and competitive games modes"

    Lehet zárni a topikot...
  • redmonk
    #46
    erről a csávóról mit kell tudni? ez is ilyen híresség mint a tirexi?
  • Boconadi
    #45
    tipikus
  • Smithwarden
    #44
    Par info:
    - "Valve plans to include both "casual and competitive games modes" in Counter-Strike: Global Offensive"
    - "maps look beautiful, the player skins and animations are smooth, and the gun models are cool!"
    - "based on the Portal 2 Source engine"
    - "Pro players seemed surprisingly happy with the player movement and feel of the game."
    - "planning a closed, invite-only beta test for Counter-Strike: Global Offensive in the coming months."
    - "Attendees of this month's PAX Prime and the Eurogamer Expo (late September) will have a chance to go hands on with the game."

    Roviden kb:
    - casual es verseny modok / szuper kinezet, animacio, fegyver modellek / portal 2 source motor / pro jatekosoknak nagyon tetszett a jatek es a mozgas / meghivasos beta teszt lesz valoszinu a kovetkezo par honapban / rovid idon belul par bemutaton kiprobalhato lesz a game.
  • skate00
    #43
    Amúgy már van róla gameplay is, a fejlesztők keményen tesztelik.
    Lesz benne "Ventrilo hack"
    csúnya szalak miatt csak linkbe. +16
  • shaddam
    #42
    Még mindig nem hiszem el hogy ez a tévében volt.Szerintem Gabe a magánrepülőgépével szállította a valve hq-ba a srácot hogy dobja má össze az új csét ha ráér.
  • skate00
    #41
    Jó lesz az új CS, szerintem ő csinálja majd a Trailert.
  • Smithwarden
    #40
    Nem erdekel a CS, de atjottel fikazni es trollkodni... Tipikus toled.
    Lehet visszahuzni az ultragagyi play4free topikjaba akkor gyorsan.
  • szekrény
    #39
    lehet jönni bfp4f-be megmutatni a nagy csészkillt, ami arról ismerszik meg hogy sznájperrel betámadtok egy helikoptert
  • szabii98
    #38
    Ő CoD topicba? Rossz vicc a végén még megfertőződne, ő nagysága a BFel játszik. Mintha olyan sok különbség lenne....
  • Jaka923
    #37
    Jól van Pistike, térj szépen vissza a CoD topikjába.
  • szekrény
    #36
    most , komolyan, ki a ...szomat köt le egy ilyen elavult cső FPS 2011-ben ?
  • Boconadi
    #35
    - bár a játék a Source engine-t használja, a mozgás se a CS:S-re, se az 1.6-ra nem hasonlít

    - van Molotov-koktél, amivel le lehet lassítani az ellenfelet

    hmmmmm....

    - A Valve kísérletezik egy olyan ötlettel, hogy a defuse kit speciális felszerelés lesz, amit egyvalaki kap meg, mint a bombát

    Ez viszont érdekes :D

    /fav
  • armageddon666
    #34
    1.6 fos :\ 1.3 a jó
  • shaddam
    #33
    Hát eddig egy valve játékban sem volt ironsight
  • Palinko
    #32
    csak oldják már meg hogy jobb gombra célozzon
  • Fidolorous
    #31
    én lazán elhittem volna hogy rendes trailer, nagyon jól össze van rakva
  • Fpocok
    #30
    Érdekes... Én várom. 5 évig 1.6oztam :D
    A videó meg akkora kamu. Csak meg kell nézni, ilyen CGI kb 4-5 éve volt... biztos nem most csinálták ehhez.
  • Newfronter
    #29
    Hát ne viccelj, ha ez igaz, akkor ez lesz a Valve csődje....Én továbbra is egy poénnak tartom amit valaki belinkelt.
  • shaddam
    #28
    Ahogy a tf2 indult és mivé lett nem is annyira scifi a kép...
  • Newfronter
    #27
    Ezt a képet ki veszi be hogy GO-ből való? :D
  • shaddam
    #26
    És még ennél is jobban megszedik magukat
  • shaddam
    #25
    Félelmetes hogy dotától kezdve a cséig mindenbe belekap a valve kivéve az ep3...
    Beszédes hogy nem teljes árú játék lesz.Fogják a modot amit egyszer már eladtak, kicsit alakítanak rajta aztán újra eladják.
  • Narxis
    #24
    +1
  • Borg
    #23
    Valve Time szerint ez jó ha 2015-ben kijön
  • Grr1234
    #22
    Áááááá :D
  • Czdano
    #21
    Akármit csinálnak, az 1.5-1.6 volt a legjobb. Mára sajnos a magyar cs közösség 95%-a csal (1.6-ban sourceban kb 10 órám van annyira fos), így cseszhetjük az egészet..pedig volt olyan aki volt kint nevesebb LAN-okon..;(
  • RedDevilsza
    #20
  • NEOreg3
    #19
    INSTANT BUY
  • Jaka923
    #18
    Bármivel foglalkoznak, csak a Half-Life-fal ne kelljen
  • SzirmosSzisza
    #17
    Kiszívárgott 1 kép
  • edios
    #16
    FAKE

    (a trailer CS:Online-hoz készült, több éve)