9177
  • Lebowski
    #9177
    sziasztok, igen, több ismerősnél is a vulcan volt a megoldás, csupán azzal a hátránnyal, hogy az csak 1920x1080-ban fut.

    Nekem is szokott fagyogatni, mindig akkor fagy ki amúgy, amikor lövök egy fejest, vagy egy fejest kapok. Persze ezt nem minden egyes fejesnél, de ha kifagy akkor általában ekkor. Illetve mintha a DC-t sem szeretné, TS-sel nekem ritkábban jön be a fagyás. Volt olyan gondolatom is, hogy az alt-tabot sem szereti (én egyáltalán nem szoktam, de ha pl meg kell osztani a DC csatit, akkor kell tálcázni, és utána általában jött a fagyás, ha nem is játék közben, de az eredmény hirdetéskor, amikor jön a csodás csapatkép. Ilyenkor nekem a task manager sem jön be, úgyhogy én gyorsan csinálok egy win log out-in-t, és indítok újra mindent. A mai SSD világban ez nem kéne, hogy nagyon sok időt vegyen igénybe, remélem azon fut nálad is Tomy :)

    Talán sikerül majd lassan összekalapálni, hogy ne legyenek ilyen hibák...
  • balvin
    #9176
    Szia!
    Ugyanezt csinálta nekem, hasonló korú a konfigom (i5-4440, 1050ti 4gb), 8-ról 16GB RAM-ra bővítés + win reinstall sem segített neki. Redditen találtam, hogy ez a fél világnak problémája konfigtől függetlenül (régebbiken gyakoribb), és -vulkan indítási paraméterrel át kell állítani directx-ről vulkanra a renderelést, úgy nem fagy ki.
    Nekem bevált, eleinte akadozik amíg létrehoz valami shader-háttér-adatbázist, de aztán fut normálisan. Hetek óta nem fagyott ki a játékom, azelőtt néha meccsenként háromszor is.
  • tomy88trance
    #9175
    Hali! Nem tudom hova írjak ez ügyben, de mióta 2 lett a CS:GO azóta időközönként kifagy, ötletem sincs mi lehet a baja. Lag nincs nem szaggat. I5-4460,RX 570 (4gb) , 16GB DDR3, Win 10 -> Ez a konfigom ,ötlete van valakinek? Elvileg up-to-date az AMD Driver is, más játéknál nincs ilyen gondom.
  • JonasSandor
    #9174
    Éjfélkor aktiválták.
  • Devv
    #9173
    Nekem 4 nap után jött a behívó...pedig előtte fél évig nem játszottam. Persze egy rangot szereztem.
  • Dency
    #9172
    Lósz@rt se kaptam, megvan minden pedig, prime,rank több ezer óra. Igaz mostanában nem játszottam sokat. Na mindegy majd csak megjelenik.
  • JonasSandor
    #9171
    Szerdán jön a játék, gépigénye továbbra sincs.
  • JonasSandor
    #9170
    Jaja 23-án jelenik meg, de gépigényt nem kaptunk.
  • SzirmosSzisza
    #9169
    elvileg most kapott mindenki meghívót
  • JonasSandor
    #9168
    Tudni valamit a 2-ről?,a gamescomon sem volt kint.
  • Szabi #9167
  • SzirmosSzisza
    #9162
    Ma jött ki update pedig.


    https://twitter.com/counterstrike/status/1666196557841207296?s=46&t=7P4un5NIxZWwh08WWsdttA
    https://twitter.com/counterstrike/status/1666196311157411840?s=46&t=7P4un5NIxZWwh08WWsdttA
    https://twitter.com/aquaismissing/status/1666260123575042049
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2023.06.07. 10:28:59
  • JonasSandor
    #9162
    Nem híresztelnek a 2 ről. Mélyen hallgatnak.
  • Szabi #9161
    me' nem küldenek béta meghívót :D

    (amióta az ipon-hoz került azesgé, sajnos az egész fórum kihalt)
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2023.06.07. 07:35:32
  • ENVE
    #9160
    Jól kihalt a topic .D
  • Dency
    #9159
    Vigyázzatok account lopások vannak, ha valaki rátok ír hogy szavazzatok valami csapatra IEM cologne-s copyzott oldallal akkor ne lépjetek be.
  • ENVE
    #9158
    Egyébként mind a Mirage, mind a Dust2 egy rendkívül jó pálya. Értem én ,hogy divat szidni, főleg a dust2-őt, de a lényegen nem változtat. Jó, és változatos Angleök, kiegyensúlyozott, átlátható. Nem véletlen volt minden idők legnépszerűbb mapja.
  • ENVE
    #9157
    https://www.youtube.com/watch?v=1N9zWQ6IE7U

    Régi szép idők ^^
    Utoljára szerkesztette: ENVE, 2021.06.06. 22:12:29
  • Devv
    #9156
    Mi a fasz van a játékkal? 5 meccsből 3-on de inkább 4-en fixen kilép valaki. Többnyire a meccs kezdetén és technikai szünettel kezdünk. Nem ritka a 3v5 sem...
  • gotchaaa
    #9155
    Találtam egy Reddit posztot, ahol valakinek a 3 napja vásárolt gépen totál frissen telepített játéknál jött elő, szóval tényleg lehet valami hálózati probléma is a dologban. Most lement egy meccs rendesen. A jövőben próbálkozom az admin dologgal. Köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #9154
    Nem találja gyanúsnak, ez szimpla bug. Nekem akkor szokott előjönni, ha VPN-t használtam előtte melóhoz.

    Egy ideje nem CSGO-zok, de régebben adminként futtatott steam megoldotta.
  • gotchaaa
    #9153
    Nem játszottam sosem custom szerveren, és gyakorlatilag az operációs rendszerhez sem nyúltam évek óta, semmi új nincs rajta, de most kezdett el problémázni egy kis kihagyás után. Most végégmegyek a feladatkezelőben és egyesével bezárok mindent, aminek a neve nem windows-zal kezdődik, aztán hátha. Holnap meg megyek és veszek egy SSD-t, hogy legalább a reboot gyors legyen :D
    Ez az egész amúgy egy vicc így... de már le is telt a fél óra cooldown! :)
  • Jim Morrison
    #9152
    biztos vagy benne semmi random program nem fut mellette? esetleg letöltött custom szerveren olyasmit, ami miatt mindig problémázik? :(
  • gotchaaa
    #9151
    Kezd elegem lenni ebből a k@rva játékból. Folyamatosan kivágott a hülye VAC authentication hibával. 10-szer végigcsináltam support javaslatait, nyilván semmilyen cheat nincs a gépemen, sem az általuk fesorolt alkalmazások, amik ezt okozhatják. Már újra is telepítettem, de megint kivágott, és kaptam 7 nap tiltást a 4 egymás utáni abandon miatt. Egyedül a géprestart oldotta meg eddig, hogy vissza tudjak lépni, de mire a tetűlassú gépem újraindul, addigra késő van, nyilván ez az én hibám.

    Csináltam egy új accountot, már az első competitive meccsen két nyomorék spin/aimbotol, meg WH-zik, és azon vitatkoznak, mint valami két fogyatékos óvódás, hogy csak akkor kapcsolják ki, ha a másik is kikapcsolja. Erre mi történik? Kivágja őket a VAC? Dehogyis. Engem vág ki megint a hibájával. Csak tudnám mibe tartana figyelni ennek a szerencsétlen rendszernek, hogy mégis mi miatt hagyja el valaki a játékot, és akkor esetleg nem adna cooldwont. Vagy hogy egyáltalán hogy az anyámban fordulhat az elő, hogy ugyanabban a játékban a tényleges csalókat nem veszi észre, az én gépemet viszont gyanúsnak találja.

  • Devv
    #9150
    Mit vegyek az operation csillagokból? Lesz vajon minimális árugrás utána?
  • lammaer
    #9149
    Hátha érdekel vkit, a kollégám írt egy részletes guidet arról hogy lehet ingyenesen public CS:GO szervert csinálni (AWS free tier). Munkahelyi csapatépítésre használjuk esténként, egész működőképes (egyikünk se pró, szóval franc tudja hogy az igazi profiknak elég jó e, átlagjátékosnak teljesn jól működik)

    link
  • Devv
    #9148
    Vertigo 2051 :D

  • Devv
    #9147
    Jah, nekem meg is hozta a mikulás.
  • Jim Morrison
    #9146
    http://counter-strike.net/brokenfang
  • undY1ng #9145
    Üdv, srácok mi lenne a legjobb megoldás arra, hogy a skinjeimet a lehető legkisebb veszteséggel adjam el? Valószínűleg offolom a játékot, mert már tényleg tényleg tényleg elég volt belőle, csak hát tudjuk, hogy a volvo milyen ilyen szempontból.
  • Devv
    #9144
    Majd szólj ha fagy nálad is. Nálam könnyedbe fagyogatott...
  • Jim Morrison
    #9143
    most én pár hónapos szünetet tartottam (szerintem ilyen nem igazán volt az elmúlt években), de szerintem a héten azért nyomok pár MM et.
    Szóval igen is meg nem is :D
  • Devv
    #9142
    Na, a timed out-ra találtam megoldást, most újabban azt csinálja hogy simán kidob asztalra, most az előbb meg egyszerűen lefagyott. csak a reset segített. Bár ezeknek inkább olyan szaga van mintha nálam lenne valami gond.
    Játszik még valaki? :D
  • Kmarha
    #9141
    volt valami tömeges account lopás vagy mi történt? casual-on megpihenve régen nem volt ennyi csaló, mint most az elmúlt két hétben (vagy csak én futok bele szarkeverőkbe?)
  • Devv
    #9140
    Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül hogy mitől lehet, hogy könnyed meccseken kidobál timed out-ra?
    Köszi!
  • Palinko
    #9139
    Köszönöm szépen! Én sem játszottam az operation vége óta, manapság Valorantot próbálgatom és szerintem érdemes adni neki egy próbát kicsit a hős választósdi nem az én világom de azt leszámítva nagyon bejön.
  • Devv
    #9138
    Boldog szülinapot! Ide írtam, bár jó ideje én is szüneteltetem a játékot...
  • Jim Morrison
    #9137
    phew!

    nem tudom belenéztél e a kódba. Én csak kommenteket nézek, tök jó, hogy megkommentelik, hogy szerintük ez a rész sose működött, stb :D
  • SzirmosSzisza
    #9136
    https://twitter.com/CSGO/status/1253075594901774336
  • Palinko
    #9135
    Basszus. Na ez érdekes lesz így, ezt nem is tudom hogy lehetne megoldani azon kívül hogy újra írják 0-ról a játékot, ami nem is tenne olyan rosszat az egésznek mert talán a csalók ellen is jobban felvértezhetnék már, mert gondolom hogy kikerült a forráskód a rengeteg cheat csak megszaporodik. Persze nem írják újra úgy sem mert teljesen másik játék lenne, innentől bukó szerintem a dolog :(