93
Legends of Pegasus





A játék honlapja
  • lammaer
    #53
    Félreértesz, nem rólad beszéltem, hanem a játékosközönségről általában (de ha örömet okoz ez a failezés, akkor örülök hogy boldoggá tehettelek).
    Tudod, ha rólad írtam volna, akkor azt írom "jól beszoptad hogy megvetted", nem pedig azt amit.

    Nagyon elharapózott mostanság a trailereken/teasereken alapuló felizgulás.
  • JethroHUN
    #52
    Mondta bárki h vettem? szal fail lammaer, bocsi de ez fail akkor is
  • lammaer
    #51
    Amúgy egyre jobban kísért hogy megnézzem újból a distant worlds-öt...

    Nagyon tömjénezik mindenfelé...
  • lammaer
    #50
    Amúgy tényleg le kéne már szoknia a tisztelt játékosközönségnek a trailerek meg screenshotok meg marketingszövegek alapján történő preorderről.

    Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy egy trailer (ami általában felében kb csak feliratokból áll, meg van néhány felvillanásszerű animáció) alapján hogy lehet annyira felizgulni hogy 30-40-50 eurókat kidobjon valaki.

    Megtanulhattuk volna már a filmek után (ott is a trailerek MINDIG jók, a filmek meg sokszor... eh...), hogy nem szabad zsákbamacskát venni. De nem, mindenki rohan, aztán koppan.
  • JethroHUN
    #49
    Ez egy hihetetlen nagy hulladék. 10 perc alatt letöröltem. Ez vagy egy rossz vicc és akkor 40 euróért sózták rá az emberekre az alpha verziós 40%ben kész programot, vagy egyszerűen nem is akarták befejezni, és úgy gondolták egy jó trailer eladja. Összeszednek egy kis pénzt, aztán kit érdekel. Mert nagyon titokban volt a játék, van 2 trailer és kész. Se gameplay se semmi, zsákbamacska volt. Ez óriási nagy átverésnek néz ki az egész.
  • lammaer
    #48
    Az a kérdés számomra hogy egyszerűen "csak" az a baj hogy bugos, vagy eleve már a koncepcióval/játékmenettel is gond van.

    Pl primitív csaták, rossz kezelőfelület, nem elég mély játékmenet

    Mert a bugokkal lehet patchben kezdeni valamit, de ha egy játék rossz már a designnél, akkor azon nem lehet segíteni.

    Topiklakók közül próbálta valaki?
  • LSSAHPAUL
    #47
    Nézz szét külföldi fórumokon, mindenhol írják hogy ne vedd meg :p, annyira szar hogy kénytelenek lesznek javítani rajta sűrgősen vagy komoly per elé néznek.
  • egonn
    #46
    Most húzom le , de ezek szerint feleslegesen??
  • Agamemnon
    #45
    Én nem éjszakáztam a játék miatt, de ahogy elnézem a hozzászólásokat, jobban tettem, hogy aludtam... nagyon kár, bíztam benne, hogy lesz végre valami jó űrstratégia...
  • lammaer
    #44
    Egy rövid előzetes a spacesector.com-ról

    Elolvasva ezt meg a többi hozzászólást, ez egy halva született gyermek :(
  • lammaer
    #43
    Á, lesz ebből 1x majd GOLD verzió is (így nevezik majd a játszhatót), sztem ráér akkor gondolni a beszerzésre.
  • cataflam02
    #42
    Nekem ment az uninstall.
  • nyirog
    #41
    most nézem h demonoid ugye lehúzta a törölközőt - kár mert ott voltak szépen sorjában összegyűjtve a javítások 1-24-ig a swords 2-höz, hátha ott maradt a laptomon telepítés után, majd akkor lehet csinálok neki egy torrent fájlt aztán feldobom valahova, meg így bánatomban majd egyszer rászánom magam és teszek még egy próbát a swords 2-vel, sok reményt nem fűzök hozzá :D
  • lammaer
    #40
    Ha valami nagyon tré, azon 1 patch nem tud javítani. Akkor ezek szerint erre is hiába izgattak fel minket...

    Pedig olyan szépen indult az idei év, egy csomó űrstratégia jön (Swots2, Endless space, ez is), erre mindegyik valami nagyon jó marketingű szutyok...
  • nyirog
    #39
    még annyi: vicces mert a videókban mindig hogy kiemelték h forget your sins and be a legend, ami egyfajta beintés, kihívás volt a sins of a solar empire felé, hát nem tudom mit gondoltak, jelen állapotát elnézve a sins 1000 jobban és talán tisztességesebben összerakott űrstratégia mint ez, vagy a swords, lehet ha készen adták volna ki őket és nem így akkor faszábbak lennének, de így elég butyuták (amiért azért sír a szemem mert vártam mind2-t )
  • nyirog
    #38
    fasza, ahogy elnéztem szart se javított (menünk tuti nem), be akarom tölteni a mentett állásom erre mindig visszadob egy almenüvel odébb, de ha sokat nyomorászom a load gombot akkor valamiért a skirmish játék létrehozása almenüben kötök ki... atyaviláááág!!!! :O

    @lammaer: nem tudom, egyszer ki akartam próbálni laptopon, fel is pecselgettem szépen sorjában mind a 24-et, aztán örömmel konstaláltam hogy akadozott az egész úgy ahogy, azóta nem is próbáltam, valahogy kiveszett belőlem a kényszer az ügy iránt
  • lammaer
    #37
    /off...

    jó hogy felhoztad, még mindíg játszhatatlan állapotban van a swots 2?
  • nyirog
    #36
    looooool, ez csöppet gyors volt, kíváncsi vagyok javít e eleget a játékon
  • exoterm
    #35
    update 1 ennyi
  • nyirog
    #34
    még igazán ülhettek volna rajta min 3 hónapot (legalább)
  • nyirog
    #33
    irányítással és kezeléssel kapcsolatban is lenne pár mondani valóm..., meg úgy egymagába abszolút nem stabil a játék, játszom és olyan érzésem van mintha szét akarna esni az egész program; én nem hiszem el h ezt így kell kiadni, ezt is lehet majd 1 évig peccselgetni mint swords of the stars 2-t
  • cataflam02
    #32
    Na feltettem kipróbáltam..ez a verzió nagyon ajánlom hogy csak az alpha legyen.. totál bugos.. semmi grafikai opció a felbontás állításán kívül.. fél évig tölt a játék vmiért.. pedig elég jó gépem van.. stb stb
  • lammaer
    #31
    Höhö, most nézem az imperium galactica 2 kijött Ipadra :)

    Nekem méga Haegemonia is bejött annó singlében, nagyon jó volt a lezárása, sajnos a kiegből a kiadó annó kiirtatta a kampányt, bedig nagyon vártam annó...
  • exoterm
    #30
    Mintha a trailerekben egy másik játékot mutogattak volna. Gagyinak tünik az egész.
  • cataflam02
    #29
    Hát nekem nem volt ritka a 100 vs 100 vagy még több :D
    Meg sok modot kipróbáltam SG SW stb.
    Megmondom őszintén.. számomra az imperium galactica 1 a legjobb űrstratégia.. nagyon élveztem a kampányt.. ami ma már lehet elavult..de! mikor először játszottam vele... :))
  • Agamemnon
    #28
    Sins-ben sosem volt hatalmas csatám, max a kalózok ellen, amikor betámadom őket, a gép nem tud mit kezdeni azzal, ha 10+ bs-el nekimegyek.

    Ha valami kiemeli a tömegből ezt a játékot, akkor az a campaign lesz, feltéve hogy igen jó...
  • cataflam02
    #27
    Már jön is le!
    Erre nagyon kíváncsi vagyok.. remélem a kampány és a sok jó cucc mellet hatalmas csaták is lesznek.. mint a sinsben
  • Agamemnon
    #26
    Kipróbáltad már?
  • exoterm
    #25
    100 ft-ot se ér
  • Agamemnon
    #24
    Sok idő nem kellett nekik...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://thepiratebay.se/torrent/7520929/Games_PC_ISO__Legends.of.Pegasus-SKIDROW
  • lammaer
    #23
    Jaja, igencsak titokban ment a fejlesztés, többnyire csak trailerek meg screenshotok voltak.

    Helyedben én várnék mindenképpen amig meg nem jelennek az első reviewek....

    pl a http://www.spacesector.com/ -on.

    Ha jó a cucc, a srác tuti hamar ráugrik.
  • mnorbi
    #22
    Me este 7 tol van a steamen... De nem találtam sehol bármely videót... Kicsit zsákba macska érzésem van 38 euróért
  • lammaer
    #21
    1-2 napot adjunk még a virágosoknak :D
  • Agamemnon
    #20
    Este majd rákeresek, de addig is ha talál valaki valami használhatót, akkor azért dobhat egy linket :) egy kis virágbolti megbeszélés elfér ebben a topicban...
  • lammaer
    #19
    Höhö, mostmár inkább a játékot kérjük. 9.-e van, jöhet a Jugend verzió :D
  • Agamemnon
    #18
    Arthrox-ról is kiadták a race leírást...
  • Agamemnon
    #17
    Korrigálnám magam...

    Official Release Dates

    Boxed Version (PC only!)

    North America: August, 14 (English)
    United Kingdom and other European territories: August, 10 (English)
    Germany, Austria, Switzerland: August, 9 (German)


    Digital Release worldwide (Steam, other download retailer): August, 10


    Other game languages and release territories of Legends of Pegasus will be announced!
  • Agamemnon
    #16
    Na, a borgok trailere is felkerült a honlapra, illetve a megjelenési dátum augusztus 14....

  • Agamemnon
    #15
    Kalypso Media today released new images and information about the X’or, one of the three key races in their upcoming 4X space simulation, Legends of Pegasus. Head over to the media section to learn more about this mechanical alien race, which is playable in both the single-player campaign, and in the multiplayer modes of Legends of Pegasus. Legends of Pegasus will feature an extensive single-player campaign, coupled with robust multiplayer options will keep players engaged with their space fleets for countless hours.
    Kalypso will release Legends of Pegasus for Windows PC in the UK and Export Territories in August 2012.

    You may see the new screenshots in the media section and get more information about the X’or in the race section under game.
  • Agamemnon
    #14
    Nem hiszem hogy ilyen infót adtak volna már ki. De már egy hónap sem kell hozzá hogy megtudjuk :)