15
  • maxi1987
    #15
    Hali
    Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a telomra( nokia 5230) szeretném feltenni a "Sygic Mobile 10"-et.
    Menni fog e rajta, illetve kell e majd hozzá net?Vagy működne offline-ban is mit a gyári beépített GPS?Mert az ügyebár ingyenes, ami egy nagyon jó dolog.
  • Morpheus
    #14
    Van. Igo, Sygic pl. Mindkettő megy offline, ès rendesen működik.
  • krajcsovszkig
    #13
    És ingyen vannak és tudják azt, amit egy "rendes"?
    Mert nekem az az egyik utolsó fontos érvem a nokia mellett hogy ott van az OVI Maps.
  • henrikk001
    #12
    Androidra van ezer más, offline navigációs szoftver.
  • krajcsovszkig
    #11
    Az addig oké, de mi van ha kimész a térerőből, vagy esetleg külföldön terveznél útvonalat? A roaming net ugyanis ordenáré drága.
  • Vamp17
    #10
    T-mobile-nal a legolcsobb mobilnet Domino csomaggal 500 forint. Ebben 30 Mb adatforgalom van, utanna lassit, de tobbet fizetni nem kell. Nos, nekem lassitott nettel barmelyik magyar varos kozott (pl egy Szeged-Sopron tavolsag) kb 10 mp alatt megtervezi az utvonalat. Utanna mar szinte elenyeszo adatforgalmat general. (ugye utvonaltervezeskor a teljes utvonalra letolti a terkepreszleteket). Szoval akinek erre nincs 500 forintja, az hajitsa el jo messzire az okostelefonjat....
  • redgreen
    #9
    Megkövetem magam, most én is megnéztem, hogy is működik ez (nincs rá szükségem egyébként), a térképet letölti, nézegethető teljesen offline módon. Viszont az útvonaltervet csak online tudja elkészíteni, a címek kereséséhez is kell netkapcsolat. A navigációhoz pedig nincs mese: végig online-nak kell lenni. Elnézést.
  • krajcsovszkig
    #8
    Ja... 10 db 16 km sugarú kört...
    Ennek városon belül még lehetne is értelme, de szerintem elég sokan kiránduláshoz, utazáshoz használják, ahhoz meg nem sokat ér...
  • redgreen
    #7
    Térképrészlet letöltése Androidon
    Éppen ez volt az előző Google Maps frissítés lényege.
  • krajcsovszkig
    #6
    Nekem is azért nem tetszik az androidos gps-ezés, mert csak onlányba lehet. Namost ezt külföldön...
  • Rotyoka
    #5
    Origon pár debil troll azért sírt, hogy ez nem ingyenes emrt fizetni kell a netért :D:D
  • csulok0000
    #4
    de majd csak 2012 karácsonya előtt, hogy ha majd valaki hibát találna, ne legyen ideje bejelenteni azt a világvége előtt (:
  • Laza
    #3
    Nagyon remélem, hogy megy offline, csak GPS módban .... mert már tököm kivan a Google térképekkel, hogy csak online képesek működni.
  • rágógumi
    #2
    demajd 2012be.......
  • sanyicks
    #1
    Ha ki lehet jelölni hogy offlányba cacheljen be egy területet akkor jó, ha csak onlány akkor gáz ilye adatforgalmi korlátok mellett.