542
  • kHares
    #281
    Ha jól emlékszem a szigeten rohangál a többi ember között, közelíts rá, kék aura veszi körül. Ha megvan ráclick és beteszi a sziget inventoryba onnan át lehet rakni hajóra.

    @joceruza
    Ezt a kérdést már megválaszoltuk a #243-ban, annyit tennék hozzá a kijött patch-ben már van külön ikon hozzá.
    @Petko
    Azon a képen talán mindent meg lehet építeni :) De valóban van npc dísz, talán majd további patchben jönnek.
  • sirdond
    #282
    áá,tudtam,hogy elfelejtettem valamit, ez volt az, köszönöm.

    pedig a régebbi részekben is volt ilyen,amikor kémeket kellett megtalálni
  • joceruza
    #283
    Köszi!
  • noxon
    #284
    Áhh a vége felé járok, és ronda olajos az egyik sziget körül a viz :( azt, hogy lehet eltüntetni? vagy meszűnik magától?
  • calmar
    #285
    Olvass kicsit lejjebb, már leírtuk mi a teendő. Amúgy van egy szűrő cucc, ráteszed a hajóra, odamész a sziget partjához, bekapcsolod, és megtisztítja a vizet.
  • József István
    #286
    Az 1.02-es patch-el próbálkozott már valaki? Elméletileg orvosolja a textúrátlanságot xp-hd3xxx esetében.
  • calmar
    #287
    Megint nem lehet csatlakozni ahhoz a hülye szerverhez. :( Pedig azt hittem már megy. :( Pedig már a gépem is jó! Egy hét után...
  • kutyu007
    #288
    Sziasztok! Még csak most ismerkedem a játékkal, de nagyon tetszik. Kereskedőútvonalt hogyan tudok létrehozni? Már van két kereskedőhajóm, de a stratégiaqi map-nál mégis azt írja ki, hogy nincsen hajóm.???
  • calmar
    #289
    216. válasz.
  • kutyu007
    #290
    Köszönöm, ezt tudtam, de viszont ebből sem jöttem rá, hogy miért nem sorolja föl a már meglévő két krereskedőhajómat?
  • calmar
    #291
    Hát ezt én sem tudom. :( Ha a hajó választásnál nincs ott, akkor baj van. Végül is minden hajót be lehet állítani, max csak egy félét tud vinni, az a legrosszabb.
  • Joybull
    #292
    Telepítsd fel a pathc-et
  • calmar
    #293
    Azt meg sem mertem kérdezni... De felmenne automatikusan, nem? Másnak sem megy a csatlakozás, vagy csak nekem?
  • Nagyapi
    #294
    Ha az 1.01-es patch nélkül kezdted a játékot, akkor a telepített patch csak a telepítés után épített hajókat fogja látni. Ugyanezzel szívtam én is, ezért indítottam új játékot. Abban már lát minden hajót.
  • sasa5671
    #295
    Karácsonyi meglepetés!
    Az Anno 2070 béta fordítása letölthető a honlapomról (9% a készülsége):
    Anno 2070 béta1 fordítás
    Játékok menüpontban keressétek!

    Kellemes Ünnepeket!
  • calmar
    #296
    Ez igen, köszi! Reméljük mielőbb kész lesz! :)
  • Calver
    #297
    egy gyors kérdésem lenne: mennyiben hasonlít ez a játék a Tropico-hoz?
    nagy rajongója vagyok Tropico sorozatnak, csak miután az ember 2-3-szor kipörgeti a részeket, nos, nem sok újdonságot talál bennük, és hasonló mókák utáni körbenézés közben erre (és az előző 2 részére) akadtam rá.

    szóval aki játszott Tropico részekkel, tudna nekem pár szót/ajánlást írni arról, h vajon várhatóan élvezném-e Anno 2070-et?
  • calmar
    #298
    Szerintem tetszene. Én nem sokat Tropicoztam, tetszett, de ez is más, meg az is. Ki kell próbálni, és akkor elválik. Más dolgod most úgy sincs, itt vannak az ünnepek! :)
  • calmar
    #299
    Kellemes ünnepeket, és jó játékot minden kedves játékosnak és fórumozónak!
  • calmar
    #300
    Ingyenes tartalmakkal bővül az Anno 2070

    Bár sokszor lép a PC-s játékosok tyúkszemére a Ubisoft, időnként képes elegáns gesztust is gyakorolni.
    Az év egyik legjobban sikerült stratégiai játékának bizonyult a hagyományosan magas minőséget képviselő Anno-széria legújabb tagja, az Anno 2070.
    ajongói legnagyobb örömére a Ubisoft úgy döntött, hogy ingyenes letölthető tartalmakkal - ismertebb nevükön DLC-k -, valamint globális, az egész közösséget megmozgató eseményekkel dobja fel a játékélményt.A sort néhány nap múlva, január 1-én az újraaktivált Neo Skulls krízis nyitja, ami három küldetést tartalmaz, s aki a hónap végéig teljesíti őket, az hozzájárul a közösség sikeréhez és nem mellékesen egyelőre meg nem határozott jutalomban részesül.
    Ezt a Projekt: Eden esemény követi, aminek története szerint Josh "the Ghost" Steen az Éden Iniciatíva megbízásából egy új környezettisztító berendezés prototípusával rukkol elő. A közösség feladata három küldetésen át a meghibásodott berendezések megjavítása lesz. A második és a harmadik misszió során már Akadémiájuk képes lesz a készülékek következő generációs változatát kifejleszteni.Az első ingyenes DLC 2012 első negyedévében érkezik, és egy új multiplayer móddal boldogítja az Anno 2070 játékosait. Ebben két csapat feszül egymásnak, amelyeknek előre meghatározott időkeret áll a rendelkezésükre, mialatt bizonyos szektorok felett meg kell kaparintaniuk az irányítást.
    http://www.gamestar.hu/ingyenes-tartalmakkal-bovul-az-anno-2070.html
  • MetalWolf
    #301
    Valakinek nincs kedve neten játszani :) ?
    ha lenne, metalwolfi néven megtalál :) !!
  • Petko
    #302
    beraklak ismerősnek... én "Betelgeux" néven vagyok
    majd a napokban játszhatunk
  • Petko
    #303
    nem talál ilyen néven a rendszer
  • mutator
    #304
    te milyen néven vagy?
  • MetalWolf
    #305
    Próbálj meg Vasfarkas néven keresni.
  • AnarchoiD
    #306
  • calmar
    #307
    BUÉK minden kedves olvasónak!
  • Christian
    #308
    Power Games-t valaki megcsinálta? Kegyetlenül brutálisan übernehéz
  • Petko
    #309
    Szerintem lehetetlen. Csak azért rakták be, hogy nehogy valaki a végén aztmondja, hogy megcsinálta a kampányt és a scenariókat és kivégezte a játékot.
    Eleve elérni az 5000 executivot egy szigeten gyakorlatilag lehetetlen még monumentel is. Gyakorlatilag mind a 4 szigetet fel kéne használni monumentekkel, hogy meglegyen mindkét fakcióból az 5000 executive. Csak akkor már termelni nem is marad elég hely.
    De katonailag is gyakorlatilag lehetetlen megoldani. A fórumon csak exploitokkal tudták megcsinálni, hogy láthatatlan bombázóval szőnyegbombázás abilityvel szedték le a csatahajót, meg összevissza EMP-ztek.
  • calmar
    #310
    Olyannal találkoztatok, hogy van egy konténerhajód, ARK-ban van cucc, ami bónuszt ad a bepakolható mennyiségre és sebességre. Ugye alapból 60 db cucc mehet bele, ezzel az upgréddel 90. Na már most, van hogy odamegy valahová, bepakol, cucc van bőven, marad is miután elment a hajó. Ugye az útvonalnál nem lehet beállítani neki hogy egy hajón több cuccot felvegyen mint 60, már ez is baj, de a lényeg, hogy ugyan abból bepakol egyszer 90-e, és kétszer 60-at. Nem mondjuk háromszor 90-et. Cucc van, mondom, nem lenne gond. Szerintetek bug lehet? Néha kimondottan dühítő. :(
  • Christian
    #311
    Hát én már huszonhatszor újrakezdtem a pályát, most épp jól állok, benne van vagy 20 óra játék, épp fejlesztem a missile-t, aztán szétbombázom vele a hülye picsát :@ de az hogy lerohan 30 hajóval, nagynehezen szétlövöm őket, majd kb 2 perc múlva ugyanakkora flottája van az vicc....
  • kHares
    #312
    Igen, ez mondható bugnak mert elfelejtették nagyobbra venni a számot de létezik megoldás. Letöltöd az rda explorer-t amit még az 1404-hez készítettek majd át kell írni egy file-on belül az értéket.
    Sajnos a részletek a hivatalos forumon voltak ami most költözik de lehet kísérletezni. Valószínű a data2.rda, patch1.rda és patch2.rda-ban érdemes szétnézni
  • calmar
    #313
    Nem semmi, fizetek egy játékért, és még meg is írhatom magamnak. :) Na, ez a jövő útja! :) Természetesen köszönöm az infót. Ami fura az az amit direkt kiemeltem, hogy egy hajóban is össze vissza pakol be. :( Talán más is észreveszi és megigazítják.
  • AnarchoiD
    #314
    necsinald mar calmar : :) en igy allitok be 90-et :



    bar igaz ez csak econal jarhato ut ;)

    engem azzavar hiaba van 1000 fejlesztesem storage capacity temaban , egy szigeten 999t -nel tobb adott anyag nem fer el .. szemetek....
  • calmar
    #315
    Akkor még mindig nem értjük egymást. Így elhasználod a hat kockát, én csak egyetlen egy kockáról beszélek, mivel a hajón 6*90 vagy akár 99 hely lenne, érted? De így csak 3*90-et kapsz. Nemde?
  • Christian
    #316
    na lassan sikerül megcsinálni a Power Games-t, már megvan az 5000 tycoon executive. Mondjuk kedvem lehet nem lesz már az 5000 ecohoz is:D


    Itt meg még a háborús időszak, egy szigeten minden:


  • AnarchoiD
    #317


    nyugi teso ;) egyebkentis mikor leszel online ?:) szinte soha nemlatlak ;)
  • Christian
    #318
    Lehetne több pálya, mert a campaign elég gyorsan átvihető (meg nem is túl jó szvsz), scenarióból meg van kb 5 pálya (amit egyedül lehet játszani), a continouos game meg jó mondjuk, de egy idő után megunható (pláne hogy az 1404-ben elég sokat játszottam ezzel a móddal, a 2070 ez most annyira nem kötött le).

    Hiányoznak az 1404 érdekes és változatos küldetései, pl. mikor egy hajóval voltál és egy labirintusban kellett mászkálnod, vagy mikor nem lehetett adót beszedni a néptől, hanem csak tradelésből lehetett pénzt csinálni.
  • calmar
    #319
    Olvastam az apró betűset, jó, husi? :) Nem tudom mikor leszek Online, majd figyelj, és írj. Most BF3-aztam. Áruló vagyok. :( Tudnám minek vettem meg... :/
  • Christian
    #320
    Én szívesen átveszem tőled a játékot discounted áron ;) :D