542
  • calmar
    #121
    Na persze hogy nem jelenik meg. :(
  • AnarchoiD
    #122
    nemderult ki mivolt , de miutan szetzuztam a tengeralattjaromat es vettem ujat egycsapasra megjavult a jatek ;)
  • calmar
    #123
    Az igen! Szerintem dezertőr lehetett a parancsnok. :) Biztosan Densel Washington átvette az uralmat! ;)
  • Petko
    #124
    Látom a képet, de ezek szerint neked nincs "Alwinic anion catalyst"-od. És nincs mindennek külön ikonja egyáltalán. Ez egy prototype, amit legkönnyebben a Trenchcoat nevű kereskedőtől vehetsz, vagy a vízalatti romok között keresel.
    Az tuti, amit szereztél nem ez (nem ez a neve), vagy nem raktad be a warehouse-ba.
    Amúgy nekem sikerült erőművet építenem már rég. A patch előtt még kellett valami kütyü is hozzá amit az academyben kellett előállítani, amit ráadásul még basic research projectekkel fel is kellett találnom.
  • calmar
    #125
    Na erre voltam kíváncsi. Viszont ha nem az amit ír, akkor mit kell csinálni vele? És miért nem használható? A warehausban van. Viszont akkor meg pláne nem tudom hogy honnan szerezzem be azt a motyót hozzá. :( Még nem is találtam ilyet sehol. Egyik helyről sem beszerezhető, pedig nagyon próbálom! :( Azért kösz az infót.
  • mozesapo
    #126
    Hali!

    Elakadtam, Resarcher-t hol lehet létrehozni, fejleszteni? Egyszerűen nem találom.
  • calmar
    #127
    :) Tech-es emberekkel (is) kell települést létrehozni, és ott lesz két fajta fejlesztős épület. :) És majd ott lehet szenvedni. Akarom mondani, kutatni! :D
  • mozesapo
    #128
    De hogyan, ha nincs pénzem, mert a hal romlott, az emberek elfogytak. Nem egészen értem ám amit írsz. Kétféle lakóépületem már van. Van eco worker, lab assistent-em, de hogyan tovább, nem jöttem rá.
  • powermause2
    #129
    Hali!Esetleg valakinek nem akad úgy mint nekem?(phenomII940be,asus4890,4gbram)Nem birok vele mozogni, mintha megszünt volna a videókártya...Viszont az anno1404-el semmi gond... ki érti ezt?
  • AnarchoiD
    #130
    tiednel gyengebb gepemen nem akad szal nalad a gond
  • powermause2
    #131
    ..az világos!Legújabb ati driver,asus smart doki,telepítve ,kicsit javult.De "bugos" a játék az is biztos(legalább is nálam).A térkép közepén egy sziget a kikötőben kb.500db bárka!!meg se tudnak mozdulni egymástól.Újra telepítés nem segít .Majd rájövök mivel akad össze...
  • Petko
    #132
    Ha akartok multizni, vegyük már fel egymást contact listbe. Én "Betelgeux" néven vagyok.
  • calmar
    #133
    Én Timberwolf néven. nem tudom ti mennyire vagytok prók, én ilyen tanulós meccset támogatnék. :)
  • AnarchoiD
    #134
    calmar nemlatlak online ;(
  • calmar
    #135
    Na, jövök mánn. :D
  • calmar
    #136
    Valamiért offline módban vagyok, nem tudom miért. Már újraindítottam a játékot is. Újraindítom a gépet is, hátha, ha megy, vagyok.
  • AnarchoiD
    #137
    erre osszefossa magat nalam az ubinet ;) valami egi hatalom nagyon nem akarja hogy jatszunk ;)
  • calmar
    #138
    Na, akkor nem csak nálam volt rossz. Most már megy.
  • AnarchoiD
    #139
    jonekd , nekem azota sem megy es forumon ugylatom masnak se
  • calmar
    #140
    Nekem bejelentkezett, de titeket nem látlak. Kétszer láttalak bejelentkezni, de ennyi. Petko, mondd már el hogy fejlesztetted ki a cuccokat? nem bírok rájönni hogyan kell. :(
  • AnubisEE
    #141
    hi !

    legyszives mondjatok el nekem hogy miert nem tudok semmilyen fejlesztes bele rakni a foepuletembe ! Ha rendelek is valamit az is egybol a vizbe dobja O.o Olyan mintha nem lenne Warehause -om ott van 2 oldalnyi hely is de megse tudok bele rakni semmit , gondolom a fejleszteseket is onnet kene aktivalnom :P

    nem eredeti jatekom arra is gondoltam mar hogy lehet ez a gond :P
    amugy rettentoen szep es jo a jatek megeri a penzet csak meg nics ra gubam :D

    ha valaki tud nekem valaszt adni megkoszonnem
  • calmar
    #142
    Ha megvetted írj. :) A problémádra ötletem nincs sajnos. :( De rendesen tényleg a Warehausba kerül be mindenképp, hiszen minden ott tárolódik.
  • AnarchoiD
    #143
    a warezosban ha barkara rendelsz vizbe esik ez feature ugyanis a barka funkcio csak online/legalisan elnek igy pl a barka fejlesztesek is amiket kesobb a jatekban megszerezhetsz pl "10% al nagyobb minden hajo reaktere" satobbi globalis fejlesztesek...

    4 fajta item van

    1. hajora
    1. szigetre
    1. barkara
    1. tech info kesobbi fejlesztesre

    na warezbana barka kiesik es ez HATALMAS hatrany egy nagy civilizacional 4-8% -os boost azert nagyon odaporkol raadasul barka kapacitasa no ahogy jatszol es szinteket ersz el a jatekban (ez szinten csak online/legalisan) es akkor nembeszeltunk a barkaban elerheto politikus boostrol se...
  • AnubisEE
    #144
    Igen valmi ilyesmit sejtettem :D
    koszonom szepen akkro ez a porblem az hogy ugye offline ba jatszok mivel sajnos ez nem eredeti :(
  • Petko
    #145
    Melyik cuccra gondolsz?

    Én is szeretnék már beloginolni, de megint nem mennek az ubi szerverek. Ez nagyon gyenge muzsika a youtube, facebook, steam stb. korában, hogy nem tudnak egy stabil rendszert üzemeltetni, aminek csak néhány ezer ember statisztikáját kéne menteni. Pedig nekem tetszik ez a "fél-MMO" koncepció de nem igaz hogy ennyire bénák ezek a franciák.
  • calmar
    #146
    Még Celeron II hajtja a szerverüket, vagy valaki kirúgta a vezetéket. Én be vagyok jelentkezve, nektek még mindig nem megy? Reconnctet gondolom próbálgattátok. Petko, fejlesztésnél ezeket az alap fejlesztéseket kell nyomatni, akkor dobál be cuccokat? Te így csináltad? Még mindig nem áll a gát, nem tudok nekifogni. :)
  • Petko
    #147
    Igen a basic research projectekkel lehet új "recepteket" kikutatni az adott kategóriában, amelyet a - jelenleg kelletlenkedő - uplay rendszeren mentődik az ark tárolóval együtt és minden további játékban megmaradnak
    Csak megint nem értem a kérdés aktualitását. Ha már megvan a vízerőmű formuálja, akkor most miért akarsz mást is kikutatni?
    Neked csak az a prototype hiányzik hozzá, amit ahogy már írtam vagy Trenchcoat-tól lehet szerezni, vagy a Hiroshi által megadott romokból gyűjteni.
  • calmar
    #148
    Oké. :( Nekem nem ad olyat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A fene essen bele!

    Rátok írtam, nem válaszoltatok. Mondjuk volt vagy egy perces lag...
  • Petko
    #149
    Majd ha találok elrakom és odaadom. Csak ez a tetves szemét uplay loginolna már végre be.
  • calmar
    #150
    Most nem azért, de ez szerintetek állandó lesz hogy nem lehet bejelentkezni ebbe a vacak játékba? Ezért gyűlölöm ha egy játék ennyire össze van nőve az internettel. Kinek mi köze hozzá hogy én játszom? Illetve nem játszom, mert csak forog a login, a bolygó meg már öt kört tett közben... Komolyan mondom, rossz vicc. Fel vagyok háborodva! :)
  • lammaer
    #151
    Ne add a warezolók alá a lovat :D
  • AnarchoiD
    #152
    Tegnap hajnalban ment ;) szerintem holnap is fog menni ;)


    calmar nezd mar meg az uzeneteidet ;)
  • calmar
    #153
    Oké, de hol? :) Nincs is üzenetem! :)
    A warezról meg annyit, hogy ha megy, akkor kurvára megy, sokkal jobb a játék és könnyebb, ha meg van véve. Épp ezért háborgok! :) Fel is borult a rend, ha kiesik az ARK. :) Na ez van. :)
  • noxon
    #154
    Hello!
    Lenne egy hülye kérdésem :) a 2. kampány 1-2 küldetését csinálom és a gondom az, hogy halászom a sima halat, de egy idő után a csak a zöld színű halat hajlandó halászni ami meg nem jó a lakóépületek fejlődéséhez. DE hogy lehet a sima halat halászni? Pliz help, bocs a hülye megfogalmazásért :)
  • calmar
    #155
    A Második kampány elsőjét végigcsináltam. Ott biztosan nem létszükséglet sem a hal, sem a fejlődés. A végére az kell hogy legyen 150 lab asist, és kész. A hal tényleg zöld volt nekem is. :) Amúgy szerintem ott a játék vezényli, csak azt csináld amit mond, és kész.
  • kHares
    #156
    Haladni kell a story-ban, csinálni a quest-eket és fölajánlja a hal probléma megoldását.
  • AnarchoiD
    #157
    Nenezzetek loosernek ;) en meg nem jutottam el akademiaig a mostani sandbox jatekomban jutottam vegre eloszor oda hogy nem minuszos folyton a civilizaciom (bar -3000 en all a ballanszom de olyan brutalis kereskedes megy nalam hogy +10ks bizniszek ropkodnek 5 secenkent) Szoval ha jolsejtem kutatoi mokat csak akkor kezdhetem majd meg ha mint tycoon mind ecoo -ban megvan fullra minden nepretegem ?
  • calmar
    #158
    Nem. A Tech bejön akkor is, ha az indított néppel eljutsz egy bizonyos szintig, és velük lesz akadémiád. Aztán azt hiszen bejön valahol a harmadik csoport is. Azt nem tudom pontosan hol. De egyszer csak lesz. :) majd figyeld, szólni fog. Aztán amint megvan a Tech, indulhat a fejlesztés.
  • calmar
    #159
    Illetve akkor jön be ha az indított néppel eljutsz egy bizonyos szintre.
  • calmar
    #160
    Hasznos:
    Anno 2070 Wiki
    Nem tudom ki ismeri.