542
  • Darkman86
    #542
    Köszönjük!
  • Kubu86
    #541
    Nagyon szívesen!
  • fluency
    #540
    Köszi a feltöltést!
    Mondjuk angolul sincs gond, de így legalább kipróbálhatom magyarul is. :D
  • Kubu86
    #539
    Sziasztok!

    Nekem meg van még a fordítás a játékhoz, de remélem azt tudjátok, hogy a fordítás nem készült el teljesen, de így is játszható vele szerintem simán a játék. Olyan 98% körüli lehet a fordítás, de már nem emlékszem pontosan, mert nagyon régen nem játszottam már a játékkal.

    Nos a lényeg,hogy nem küldöm el külön külön mindenkinek, hanem fel töltöttem egy szerverre, aztán mindenki le tudja innen majd tölteni akinek szüksége van rá.

    A fordítás úgy lett feltöltve ahogyan én is letöltöttem a fordító oldaláról amikor még működött, tehát minden kiegészítő dolgot és leírást tartalmaz a csomag.

    Anno 2070 Complete Edition HU

    Remélem tudtam segíteni? :)

    Üdv.

  • Athoss
    #538
    Sziasztok

    Engem is a magyarítás érdekelne.
    [email protected] ha van rá lehetőség erre a címre szeretném.

    előre is köszönöm
  • atibacsi1977
    #537
    Udv Mindenki!

    Nem tudom az alattam iro kolleganak tudott e valaki segiteni magyaritas kerdeseben, ha igen, es megint feljon, enis elkernem a fajlokat.

    Koszonom!
  • Angel5
    #536
    Sziasztok! Hátha valaki tud segíteni meg elolvassa :D
    http://osztott.com/FeNw/ ez nem működik :( valaki el tudná küldeni a magyarosítást nekem? [email protected] címre nagyon megköszönném
  • hawkie22
    #535
    #533 és #534: köszi az infókat. Ezt nem tudtam, de így megy tökéletesen.
  • fluency
    #534
    Elvileg kellene kapnod kulcsot, ha az eredeti oldalon vetted meg. Mondjuk én nem vettem ott még semmit. :)
    Az UBI-s accountodon meg tudod nézni, hogy átment-e a tranzakció (my account->my orders). Ha az Uplay játékok között ott van az Anno 2070, akkor nyert ügyed van. Lenyitod jobb oldalt felül a felhasználó neved melletti kis nyilat ->fiókinformáció->játékaim és ott a kulcs mutatása. Ha nincs játék, de levonta a pénzt, akkor marad a support sajnos.
  • grebber
    #533
    Uplayen belül jobbra fent a neved mellett lesz a kis lefelé mutató nyíl amire rányomva lenyílik egy ablak. Ott rámész hogy fiókinformáció azon belül "játékaim" és kilistázza az összes játékodat. A game címe mellett ott lesz hogy kulcs feltüntetése arra rányomsz és mutatja a serialt.
  • hawkie22
    #532
    Tegnap megvettem Uplayen a játékot, erre ma amikor játszani akartam vele, kéri a serialt. Namármost ezt sehol se kaptam meg, legalábbis emailben nem érkezett. Van valahol, ahol meg tudom nézni, mi az aktivációs kód az én példányomhoz? A supportnak már írtam, de lassúak mint a csiga.
  • npolos
    #531
    tűzfalad van a gépen?
  • Motolla
    #530
    Közben valahogy megoldottam, fogalmam sincs, hogyan. :)
  • Motolla
    #529
    Sziasztok,
    bár jó ideje kihalt ez a fórum, reménykedem benne, hogy esetleg erre jár valaki, és ad valami tippet a megoldáshoz.
    Most vettem meg Steamen a játékot, kaptam hozzá kódot, amit aktiváltam is, fel is ment a játék, el is indul, a főképernyőig minden szuper.
    De a főképernyőnél azt az üzenetet kapom, hogy elveszett a kapcsolat a szerverrel.
    Gyenge az angolom, ezért a külföldi oldalakon csak mérsékelten tudok tájékozódni, de, ahogy nézem, ott is felmerült ez, és nem tudtak rá igazi megoldást adni (vagy de, csak nem értettem).
    Ubisoftos accountom is van amúgy.
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • mate23
    #528
    üdv!
    milyen ez a játék?
  • nagykispeter
    #527
    Mert nem volt benne az autopatcher exe ,ha azt bemásolod vagy átnevezed akkor el kellene induni
  • keyman77
    #526
    Üdv!

    Nem magyarul nem indult, hanem egyáltalán nem indult el a játék.
    Újra kellett telepítenem. De pénteken ki próbálom és írok is , hogy mi a helyzet.
    Mindentől függetlenül előre is köszönöm a segítséget.
  • nagykispeter
    #525
    Szóval próbálgattam az én régi módszerem kipróbálásával és úgy néz ki működik.Gondolom eredeti a játékod azért nem indul magyarul.Próbáld így:
    1 Nyisd meg a Tot Commanderbe a játék főkönyvtárát autopatcher exe legyen benne.
    2.A másik oldalt legyen megnyitva a magyarítás.
    3.Mikor elindítod az ANNO5-el a játékot először az acceptre kattints az Uplay frissíti a játékot,ha végzett akkor gyorsan nyisd meg a maidata könyvtárat vagy már a frissítés közbe és ha végzett a frissítéssel akkor írd felül a frissítést a magyarítással.Így a játék magyarul indul.
    4.Ezután jöhet az AnnoCookie a szokott módon.A játéknak ezután magyarnak kell lenni.A lényeg a frissítés és a játék elindulása közt legyen felülírva,nekem volt rá időm.
    5.Következő indításnál már a Declinére kattintottam és nem írta felül a fájlokat,így a játék magyar maradt csak a Cookie kelett.
    Remélem sikerülni fog.

  • nagykispeter
    #524
    Írtam neki,aztán majd látjuk
  • keyman77
    #523
    Azért hálás lennék....
  • nagykispeter
    #522
    Azért írok majd a fordítónak ,bár féléve nem válaszolt 2 levelemre se
  • nagykispeter
    #521
    Sajnos tényleg nem működik.Úgy nézem nem a játékhoz jött frissítés hanem az Uplayhez és ha hiányolja az autopatcher exét akkor nem i8ndul a játék,ha pedig megvan akkor elindul de frissíti angolra.Lesz e megoldás hozzá nem tudom.Öszintén megmondva kötve hiszem,mivel régi játék és holnap jön az új rész arra lesznek rákattanva.Bár én ezt már nem vettem meg pont ez miatt a szarakodás miatt.Nekem amúgyis az n1404 tetszett a legjobban.
  • keyman77
    #520
    Üdv!

    Jött valami frissités a játékhoz....viszont azóta nem megy a magyarositás.
    Nem tud valaki ezügyben tenni valamit?
    Esetleg ha valaki fel tudná venni a kapcsolatot azzal aki fordította az tök jó lenne.
  • nagykispeter
    #519
    Bejön az csak egy picit várni kell miután betőlt
  • FodyPetya
    #518
    Sziasztok! Nem jön be az oldal ahol a magyarítás van. Valakinek nincs meg véletlenül?
  • keyman77
    #517
    A magyaritás már nem készül el 100%-ra sosem?
  • Kovacs98
    #516
    Szia nekem lenne kedvem rà.Uplay-en a nevem :nikokovacs jelölj be ha èrdekelne.
  • Theron
    #515
    Sziasztok! Valaki jönne multizni ha még valaki játszik a játékkal??
  • Kubu86
    #514
    Rendben köszönöm!
  • npolos
    #513
    próbád meg felvenni a kapcsolatot a fordítóval, complete edition van meg, szívesen segítek a tesztelésben
    sokat még nem játszottam vele,mert más játékok jöttek közbe :)
  • Kubu86
    #512
    Köszi ez a link nekem is megvan már egy ideje de én arra lettem volna kíváncsi hogy már teljesen elkészült e vagy még mindig hiányzik az a pár százalék?
  • Kubu86
    #511
    Hiába görgetek le abból nem derül ki hogy teljesen elkészült e már vagy még mindig hiányzik belőle egy kevés.Elolvastam a hozzászólásokat mielőtt kérdeztem tehát a hozzászólásod alaptalan.
  • npolos
    #510
    itt van http://osztott.com/FeNw/
    uplayes változatra raktam fel és működik
  • lammaer
    #509
    Picit görgess már le a böngésződben....
  • Kubu86
    #508
    Hali mindenkinek!Tudja már valaki esetleg hogy elkészült e már a magyarítás?
  • Jaqen
    #507
    Te jó ég a játék kegyetlenül szaggat még közepes beállításokon közepes mapen is. Vicc. Gép: i5 3,2Ghz. 4GB RAM Radeon HD5770. Mi a jó francot csináljak vele? Patcheljem fel?
  • Jaqen
    #506
    Hali. Tudom, hogy warez meg minden de tudtok segíteni online-al kapcsolatban? Leszedtem az onlinecookie zip fájlt. Mindent úgy csinálok ahogy kéri (1.0 verzióm van a játékból ha minden igaz tehát az eng1 fájl a legnagyobb jelenleg) és amikor elindítom a játékot + az onlinecookie-t egyrészt azt írja, hogy nem találja a windowstitle.txt fájlt. Oké bemásolom neki de akkor vagy csak annyit ír, hogy megtalálta, vagy kiírja, hogy hiba történt, és felsorol egy csomó dolgot, hogy vajh miért nem működik a dolog. Tehát: Játék 1.0-s verzió, onlinecookie leszedve. Minden fájlt bemásoltam a játék könyvtárába. Játék megnyit, bejelentkezek, alt+tab, elindítom a progit, írja, hogy fájl megtalálva de hiba történt, és jön a felsorolás. Mit csinálok rosszul? Rossz a verzióm? Az is a hibalehetőségek között van... Patchet nem találtam sehol. Milyen verzióval érdemes nekiállni?
  • nagykispeter
    #505
    én ahogy néztem arra se
  • attika1979
    #504
    Ha csak az alapjáték van meg neked,ahogy nekem is,rakd fel nyugodtan minden magyar lesz.Azt hiszem az a pár % ami hiányzik csak a kiegre vonatkozik.
  • nagykispeter
    #503
    Te tudod de szerintem már felesleges minden magyar benne