23
  • kalapos01
    #23
    "ja mert csak a Marvel készít hasonló kategóriás filmeket ... ugye?!"

    Úristen, miért vagy ilyen ostoba? Hagyják abba, mert más is csinál ilyen filmet? Ostoba, ostoba.
  • asdasdasd
    #22
    Mondjuk ha egy film forgatókönyvén sokan dolgoznak, az már eleve gyanús. Valaki egyszer megírta, de vagy túl jó volt és a stúdió butítja a besorolás miatt, vagy olyan silány, hogy még min két másik ember kell az eladhatósághoz. Aztán olyan is lesz. Jó filmeket egy rendező, egy forgatókönyv íróval lehet csinálni, még jobb ha a kettő ugyan az.
  • NEXUS6
    #21
    Miazhogy 2014-ben!?
    Olyan nincs!!!!

    (2012-ben világvége! )
  • immovable
    #20
    Ha nem tetszik a szólásszabadság, Észak-Korea szeretettel vár. :)
  • toby123
    #19
    Mondta neked bárki is(innen), hogy nézd meg akár moziban, akár letöltve? NEM.
    Ha nem szeretitek a képregényfilmeket, mi a fészkes fenéért olvastok ilyen cikkeket?
    Ez a tömeggyártás dolog meg... Mert romantikus vígjátékból nincs tömeggyártás mi???
  • immovable
    #18
    Hát, ezeket sem nézem meg, még letöltve sem.
  • tatish
    #17
    ja mert csak a Marvel készít hasonló kategóriás filmeket ... ugye?!
    Na én leírtam a véleményem, további kellemes mindenkinek :)
  • kalapos01
    #16
    Évi 2-3 Marvel-film baromira tömeggyártás. Fúj, nehogy már olyasmit csináljak, ami ennyire érdekli az embereket. Komolyan azt hiszed, hogy ezeket valami húdejó dolog helyett csinálják?
  • tatish
    #15
    Hát éppen ezaz, hogy nem tömeggyártani kéne ezek a filmeket, hanem alaposan kigondolni, felkészülni ha kell akkor 2-3 évet rászánni, több energiát belefektetni, stb stb. De ugyebár akkor nagyobb lenne a költségvetés és ahhoz már nem fűlik a gyártók foga.
  • Laza
    #14
    Kiegészítésképpen: Én pl hiányolom azokat a jó régi nyomozós thriller filmeket, amikből anno Dunát lehetett rekeszteni ... ha néha meg is jelenik egy, az nem éri el egy Jack Bauer pörgés színvonalát sem ...
  • Laza
    #13
    "A sok filmnek köszönhetően valahogy megnőtt az emberek ingerküszöbe és nem úgy értékelik a filmeket ahogy kéne , persze tisztelet a kivételnek.
    Ebben az évben több mint 100 'jelentősebb' filmet zúdítanak ránk , persze minden műfajból."

    Miért, hogy kellene? A tömeggyártásnak hála a legtöbb igen sok kivetnivalót hagy maga után ... ami pedig megérdemli, az meg is szokta kapni a maga jó értékelését.
    Tény, a nagyszabású eredeti ötleteken alapuló filmek olyan ritkák manapság, mint a fehér holló. Amiket felsoroltál, azokról mindenkinek van valami fogalma még a film megjelenése előtt. De hol van már a tavalyi Inception ......
  • Rotyoka
    #12
    Marvel filmeket kéne nézni okosfiú.
  • tatish
    #11
    Szerintem ott cseszik el, hogy túl sok hasonló kategóriájú film jön ki relatíve rövid időtartamon belül. Ráadásul eléggé sok reboot (ld Batman, Pókember), vagy telis tele klisékkel (átlagos kamasz volt de történt vele valami és ...). Régen tényleg vágtuk a centit hogy mikor jön ki a Batman visszatér. Manapság meg Thor, Zöld lámpás, Amerika kapitány (ez utóbbi kettő 1 hónapon belül), Majmok bolygója, Zöld darázs , X-Man Az elsők, Transformers 3 ... A sok filmnek köszönhetően valahogy megnőtt az emberek ingerküszöbe és nem úgy értékelik a filmeket ahogy kéne , persze tisztelet a kivételnek.
    Ebben az évben több mint 100 'jelentősebb' filmet zúdítanak ránk , persze minden műfajból.
  • Laza
    #10
    Na tessék, 4 .... és ezek szerinted megakadályozzák azt, hogy mások más filmeket csináljanak?? NEM.
    Ezeket meg egyszerűen skippeld, nem kötelező megnézni.
    Ezektől csak több film lesz a mozikban, nem kevesebb ... nem arról van szó, hogy 'elveszik a helyet' már filmektől.

    Az inkább a szomorú helyzet, hogy sem stílusban, sem hasonló kategóriában nem készül ezeken kívül semmi normális.

    Szóval nem kötelező ezeket a filmeket szeretni/megnézni. Nézz helyette mást. Ha pedig nincs mit nézni ezek helyett, az nem a képregényfilmek hibája ;)
  • morden
    #9
    Képregényfilmek hitelen amik eszembejutnak: X-men ezredik rész, amerika kapitány, zöld lámpás, transformers, azért ez több mint évi 1-2 film.
  • metalos
    #8
    Az IMDB Marvel Studios-os adatlapja szerint 2014-ben jön az Ant-Man, Deadpool és Nick Fury mozi. Doctor Strange 2013-ra van datálva.
  • Laza
    #7
    Sajnálod azt az évi 1-2, max 3 filmet? Ha ezek nem lennének, akkor a hasonló stílust semmi sem szolgáltatná. Így is trágyával van tele a mozi, jó ha az ember van mire elmenjen 2 havonta 1x ...
  • sajtosnudli
    #6
    Régen is volt rá igény, valószínűleg továbbra is lesz. Mellesleg 1 évbe kb 1 olyan film van ami eredeti, a többi ugyanúgy egykaptafa, nem csak a képregényesek.
  • kalapos01
    #5
    Látszik, hogy fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.
  • morden
    #4
    Kifuthatnak már ez a képregényes dolog a mozikba, ötlettelen egykaptafa az egész, max kicsit máshogy néz ki a szuperhős.
  • Marinecorps
    #3
    A Deadpool-ról is jó volna hallani valamit.
  • billbester
    #2
    Ja én olvastam félre benne van :D
  • billbester
    #1
    Mi az, hogy jövőre 1 marvel film lesz.Bosszúállók mondjuk a Szellemlovas 2-őt odaírta ami február 17.-én lesz majd kifelejtette A Csodálatos Pókembert.