649
Skyrama
  • Kata
    #489
    A raktáradba adja, ott nézted már?
  • ByB
    #488
    Remélem akkor hamarosan megkapom a hangárt. :D
  • Hunking
    #487
    Egy rama-XS-turbo gépet még valaki küldjön, mert már csak annyi kell. Köszönöm :P (Nick : -Whitehawk- :) )
  • Kata
    #486
    A heliknek is külön hangárépülete van mint a kis és közepes repcsiknek.
  • Kata
    #485
    Mert először hangárt kapsz, azután kapsz leszállópályát.
  • ByB
    #484
    Köszi. Kész lett a feladat ami helikopter leszállót adna. De nem kaptam meg, így sajnos még mindig nem tudom ellátni a helikoptereidet. :(
  • Kata
    #483
    Amúgy grat neked is a 17-hez, látom szépen haladsz. :) Na meg a 2033 szívecske sem kispálya. :D
  • Hunking
    #482
    Kata : úgy próbáltam először de sehogy se akart működni...

    Maximus : Köszi akkor várok :D
  • Maximus4
    #481
    Az elején nekem is így volt,aztán később csak megkapta az illető a felkérést.
  • Kata
    #480
    elég csak a felhasználónevét beírni (pontosan) és elküldeni a kérelmet
  • Hunking
    #479
    Egy kérdés : az egyik barátom regisztrált a játékba de nem tudom felvenni barátnak. Próbáltam mindenféleképpen de nem akar összejönni... Folyton azt írja ki, hogy ellenőrizem a felhasználónevet/e-mail címet. :S
  • SitatiS
    #478
    "Sziasztok.

    Közép-európai idő szerint hajnali 1 órakor (08.17) ismételten karbantartás várható, ami 1-5 órát vesz igénybe legalább.

    Amig folyik a karbantartás, addig a játék nem lesz elérhető.

    Megértéseteket köszönjük.

    A Skyrama csapata"
  • ByB
    #477
    Felvettelek, mindjárt küldöm a repülőket.
    Kata ha minden jól megy akkor estére már tudom fogadni a helikoptereket.
  • Fenrir
    #476
    Telefonon zaklatnak :) Nekik nem volt elég amikor átirattam a nevemre és akkor bemondtam az óra számát és az állást, mindenképpen ki akarnak jönni ők is megnézni.
  • Kata
    #475
    Lementek utánad az ávósaik a Balatonra? :))
  • Fenrir
    #474
    Inkább telelek a Balatonon :) Legalább itt a lakásfelújítással sem kell foglalkoznom, bár az Elmü már kétszer itt is megtalált.
  • Kata
    #473
    Nyaralol?
  • Fenrir
    #472
    Nem vagyok gépközelben és most is a telefonról netezek. Csak vasárnap leszek otthon legközelebb.
  • Kata
    #471
    Jut eszembe: ha valaki már tud fogadni heliket, szóljon. :)
  • Kata
    #470
    Hétvégi repteret nyitottál? :)
  • Ironman2
    #469
  • Kata
    #468
    Igenis kapitány! :) Miért csak vasárnap?
  • Fenrir
    #467
    Gyűjtsd a gépeket Kata mert vasárnap meglátogathatnád a repteremet :) Addigra felépítek még 3-4 állóhelyet.
  • Hunking
    #466
    Remélem meg tudják oldani, hogy megkapjuk őket. Nem akarok ez miatt hátrányba kerülni xD
  • SitatiS
    #465
    "Sziasztok,

    Újrateszteltük a feladatokat. A fő feladatoknál a kezdő küldetések közé újak kerültek. Ezen kívül változott némelyik feladat teljesítésének a feltétele, illetve a jutalom is. Többek között némelyik hiányolt jutalmat sem lehet megkapni a megszokott módon (15-ös próba vámmentes boltja a 17-es próba jutalma lett).

    Mivel a játék jelenleg is Béta státuszú, így sajnos az ilyen módosítások előfordulhatnak. Ráadásul ezt előre jelezni nem minden esetben lehetséges. Egy dolgot tehetünk, újrateszteljük az egészet és kijavítjuk a feladatokat. Ezt hamarosan véglegesítjük, hogy számotokra is elérhető legyen.

    Azt viszont sajnos nem tudjuk garantálni, hogy az eddig meg nem kapott épületeket meg fogjátok kapni. Jeleztük ezek szükségességét, de nem tudjuk, hogy mikor találnak erre is megoldást.

    A Skyrama csapata"
  • Hunking
    #464
    Ha valaki tudna küldeni Rama-XS-turbo gépeket azt megköszönném :D 10 db-ot kell visszaküldenem a küldihez.
  • SitatiS
    #463
  • ajem kisa
    #462
    Jaa, azthittem mindenkinek eltört a keze!;)
  • Kata
    #461
    Mert mi ilyenkor dolgozunk. :) Majd este lesznek többen online. :)
  • ajem kisa
    #460
    Megvan, köszi Uno001!:)
    Viszont senki nincso online lol!:D Valaki akar sok repülőt? Olyan vegyen fel légyszi aki fogadni tud több cargot is és közepeset is fogadhat, mert minden repülőm bentvan a hangárban!;)
    Nevem KisaHun
  • ajem kisa
    #459
    Véletlenül bezártam a meghívót valakitől akinek a neve nemtommi001 volt! Bocs, küldje ujra pliz!
  • Hunking
    #458
    Sziasztok! Szívesen fogadok kis gépeket (egyelőre csak azokat tudom ellátni ) és küldök is nagyon szívesen :) Nicknevem : -Whitehawk- és Magyarország területén vagyok megtalálható. :D
  • Kata
    #457
    Asszem, nem tudom :)

    Most kicsit pihi, majd később még jövök és folytatjuk.
  • ByB
    #456
    Grat a 20 hoz. Van egy olyan feladat ha megcsinálod akkor bővíti a hangárt, azt megcsináltad már?
  • Kata
    #455
    Ez érdekes. 19-ről 20-as szintre 12885 tapasztalatot kellett gyűjteni, most 20-ról 21-es szintre meg csak 10905-öt. Érdekes, ha így megy, a 30-as szinthez már csak 500 xp kell. :)
  • ajem kisa
    #454
    Ha valaki nemtudja hova küldeni a repülőket, akkor KisaHun vagyok 14-es szintű...:)
  • Kata
    #453
    Na, most ráérek kicsit, ki szeretne Kata-féle repcsi dömpinget? :)
  • marci9507
    #452
    Köszi a repülőket,ezekkel elleszek egy darabig:D
  • PeeTeR
    #451
    elment egy par de ha minden igaz koze csuszott egy superturbo is.
    rohadt utasokat meg elerte a gazdasagi valsag mert alig jonnek -.-
  • marci9507
    #450
    Ja most kidobott:S
    Újratöltöm hátha jó lesz így.