649
Skyrama
  • cukorka78
    #649
    Sziasztok!
    Tudna nekem 4 Rama-xs-turbo-t és 4 Rama-M-turbo-t küldeni?
    Előre is köszönöm!!
    j.név: cukorka78
  • Robertoo21
    #648
    Sziasztok! Tudna valaki nekem 4 Rama-M-Cargo-t és 4 Rama-XS-Cargo-t küldeni?
    Vissza kell küldenem. Köszönöm!
  • Robertoo21
    #647
    Sziasztok! Név: bordacsr, Játékosnév: 7655217 vagyok fenn 18 szinten, kis és közepes gépeket tudok fogadni, aki gondolja vegyen fel.
  • lammaer
    #646
    Azt meg tudná vki mondani, hogyha felveszek vkit barátnak (a fiam hívott meg, őt szerettem volna) akkor miért nem jelenik meg a barátok között?

    Kereséssel megtaláltam, kattintottam is hogy hozzáadás azt semmi. Ő ugyenezt visszafele, hasonló eredménnyel...
  • Aviator36
    #645
    Mikor válaszol már valaki a tegnap feltett kérdésemre?
    Vagy ez a levelezési oldal már nem létezik?
    Akkor hogyan kommunikáljunk a játékszabályokról!
    Az volt a kérdésem, hogy miként lehet megváltoztatni egy
    csaknem vízszintes kifutópályát (160000) 90 fokkal csaknem
    függőlegessé elfordítani? Egyáltalán: Hol lehet megismerkedni
    a teljes játékszabállyal !
    Üdv: Aviator36
  • Kenworth
    #644
    Sziasztok!
    Ha van felesleges cuccaim, mint pl épület, parkoló, vagy egyéb más, azt nem tudom eladni?
    Köszönöm a választ
  • xy21
    #643
    Fogadnék egy repülőt de azt írja ki hogy nincs szabad kifutópálya, pedig van.
    Mi a hiba?
  • Ironman2
    #642
    Örömmel jelentjük be, hogy a Skyrama végre maga mögött hagyja a béta kifutópályát és teljes lendülettel felrepül az égbe, a most már 3 millió tagot számláló közösség éljenzése közepette!

    A lelkes repülőtér-irányítóknak a következőket kínáljuk a béta fázis után:

    Talált tárgyak rulettje: egy repülőtéren gyakran ott felejtenek vagy elveszítenek csomagokat, tárgyakat. Most minden nap megpörgetheted a szerencsekereket és remek nyereményeket kaphatsz a talált tárgyak közül! A hűség is jutalmat érdemel: aki naponta bejelentkezik, akár 3 próbálkozást is kaphat naponta.
    Ramacopter: Hallod ezt a surrogó hangot? A repülőtereden most már helikopterek is leszállhatnak!
    Nagyobb térkép: megnyílt a légifolyosó nyugat felé: most már Amerikába is indíthatsz járatokat!
    Barátok: idővel rengeteg barátot gyűjthetsz a világ legkülönbözőbb pontjain. Most már azt is láthatod, hogy éppen online vannak-e!
    Dekorációs tárgyak: zászlók, virágok, plakátok... Teljesen egyéni megjelenést adhatsz a repülőterednek!
    A Skyrama nap mint nap egyre magasabb repülési szintet ér el. Szállj be Te is a gépbe, repüljünk együtt
  • kagnes
    #641
    Sziasztok!
    Tudna küldeni nekem valaki 4 Rama M Turbo, illetve 2 Rama XS Turbo gépet? Előre is köszi!
    Nick-em: rekabeka5
  • Ironman2
    #640
    Kösz,nem kell.
  • kisgabo
    #639
    jöhet, mert én az elején beégtem.
  • PeeTeR
    #638
    kell valakinek az accountom?
  • killerwatt
    #637
    A fórumon rengeteg jó ötletet lehet olvasni ha csak a felét megcsinálnák
    jó lenne. És nekem is nagyon hiányzik a nagyobb kifutó és a nagy gépek.
  • Kata
    #636
    Na igen, már én is jó ideje nem néztem rá... Azt hittem folyamatosan bővítik, fejlesztik majd mint a többi hasonló játékot. Pl. jöhetnének L meg XL gépek stb.
  • killerwatt
    #635
    Na két hét alatt végigjátszottam. Azért kár egy online játéktól, hogy ilyen röid. :-(
  • kisgabo
    #634
    hi

    már az elején elakadtam, egy épületet akar vetetni 750 coin ért de nincs még annyi pénzem, más menüpont meg inaktív lett, gépet nem tudok fogadni, sakk, matt.
  • Fenrir
    #633
    Ha a másik játék fogadja és ő szolgálja ki a többet kapsz mintha csak egy kört menne.
  • Punkbuster
    #632
    sziasztok. nah lehet h megint vmi hülyeséget kérdezek szóval miért van az hogy elküldök egy gép xy-nak és amikor visszatér csak 120 aircoint hoz, utána ha újra elküldöm másnak onnan 144-et esetleg 150-et....mitől függ hogy mennyit hoz?
  • Kata
    #631
    Nem találtam efféle listát, amiben számosítva vannak, de gondolom minél drágább és minél több, annál gyorsabb. Bár én érzékelhető gyorsulást akkor sem tapasztaltam, amikor egy épületet körberaktam dekorációkkal.
  • leslieboy
    #630
    Kellene komoly segítség. Nem akar összejönni a 10 Rama XS Turbo visszaküldése. Csak 8 van meg. Az 5 Rama M Turbo visszaküldéséről nem is beszélve. 0 van. Vegyetek fel és küldjetek légyszi gépeket(főként a 2 ami említve lett) Én is tudok küldeni cserébe gépeket, és azonnal látom el a bejövőket mindig. LeslieBond007 néven találtok meg. Köszi előre is!

    - 3P, a dekorációs elemeknél sajnos nincs leírás, de sejtésem szerint minél drágább, annál gyorsabban "hozza" az utasokat. (főleg ami csak aircash által vehető meg)
  • 3P
    #629
    Sziasztok!

    Tud valaki valami leirást ahol meg van adva, hogy a különböző dekorációs elemeknek milyen a hatása az utas gyarapításra?

    Amúgy Zerg2 néven találtok meg Skyrama-ban.

    Köszi
  • Sámán
    #628
    Halihó!

    A pakolással nálam is gond van... pl a kis pályát nem lehet a raktárba rakni mert azonnal újraindul "műszaki hibával"... -és nem csak nálam, az ismerősömnek is!
    Ezt konkrétan ma délelőtt óta csinálja...

    Hát... még nagyon béta a játék...
  • ricsa008
    #627
    sziasztok
    most kezdtem aki gondolja vegyen fel ricsa néven vagyok fent
  • Lacko1397
    #626
    semmi mégse én vok a h.lye nem szabad leszedni a kifuto pályátén meg ennyi gépet elbuktam fölöslegessen:(
  • Lacko1397
    #625
    Hello!

    Épp rendeztem át arepterem mikor már nemtom hanyadszorra megint kiírta hogy műszaki hiba és így a 7 parkolombol egy van lerakva és ha a gépeket elláttom akkor nincs gáz de amint ki/be akarok tenni a raktárba kiírja hogy műszaki hiba és nem jegyzi meg hogy hogy változtattam meg.
    És már már 1 m es turbot 4 sima turbot és 10 Quiecket veszítettem el nem tudja valaki hogy tudnám meg csinálni???
    mert egy parkoloval szinten lehetetlen.
    (már töröltem az elözményeket a sütiket meg mindent de így se jó)
  • Maximus4
    #624
    Nem vagy bamba.Én is sokszor csak később vettem észre:)
  • Punkbuster
    #623
    nah ennyire bamba is csak én lehetek köszi
  • Maximus4
    #622
    Nézd meg a raktárba nem kaptál-e már esetleg egy hangárt.
  • Punkbuster
    #621
    sziasztok. az a kérdésem lenne h vettem egy gépet egy közepes méretűt de amikor elakarom indítani kiírja h hiányzik egy épület...hát mondom wétéef azt honnan tudom meg hogy milyen épület a kínja?
  • Fenrir
    #620
    Na Kata, merre vagy? Jöhetnek a gépek :)
  • Revans85
    #619
    Sziasztok!
    Most épp a "Mutatós versenyző" feladatnál járok, és 10 Rama-XS turbo-t kellene visszaküldenem.
    Küldjetek, légyszi :-)
  • PeeTeR
    #618
    na igen ezt akartam pont irni, hogy ha meger neked ennyit :)
    en is csak azert vettem mert pont ugyan ugy jartam mint Te. fullra pakoltam a hangart es notorikus kapkodas miatt felrekattintottam es elusszot az a keves aircash is ami volt. aztan begozoltem es vettem :D
  • ajem kisa
    #617
    Igen, nézegettem köszi!:)
    Csak az a baj, hogyha elkezdem ezeket az sms-eket küldözgetni, akkor kicsit hamar felugrik majd a havi dijam, ami most sem kevés! Meg igazából elég unalmassá vált ez a folyamatos klikkelgetés a táskákra meg a tankolásra! Majd ha talán újítanak valamit bele lehet, hogy...!
  • PeeTeR
    #616
    igazabol tudsz venni aircash sms -el is meg bankkartyaval is.
    en sms -el vettem tobbszor is es az a 70 amit ezutan kapsz eleg sok mindenre eleg. - csak egy otlet...
  • ajem kisa
    #615
    Nemtudom megcsinálni azt a "küldetést", amikor 5 cargo M-et kell küldeni, mert 14+8 repülőm van, de kp-m nincs, nemtudok bővíteni, így cargo M-et sem tudok venni! lol
    Van valami infó arról, hogy lesz-e eladás vagy valami ilyesmi? Nemtudom félrerakni sem azt a pár kp-t sem amit nagyritkán ad, mert félrenyomom, és nemis sikerült emiatt!:D
  • Revans85
    #614
    Köszi, megtaláltam. Majd ha lesz 5 ezrem... :-)
  • Kata
    #613
    Bolt -> Csillag -> legelső cucc a területnövelés. De csak bizonyos szintenként tudsz egyszer növelni.
  • Revans85
    #612
    Sziasztok!
    Hogyan tudom a területet növelni?
  • Hunking
    #611
    Nálam valami nem stimmel... Elküldtem a Turbo-M gépeket már kismillószor de nem hajlandó beszámolni a 9-edik küldést se hogy se. És ahogy észrevettem a fogadást sem nagyon számolja de abban nem vagyok biztos. Csak nálam van ilyen? (Küldetés)
  • ByB
    #610
    Az enyém pedig bazaar10 .