17
  • kanduhr
    #17
    CSak sok értelme nem volt.
  • davidka003
    #16
    Hát figyelj szerintem kurva nagy ötlet volt Lincoln helyére majom szobrot rakni. Nagyobbat ütött így.
  • progtogon
    #15
    ezek mennyire ütősek!!! :-Dkét új poszter a majmok bolygójához
  • kanduhr
    #14
    Láttam a BTF trilógiát, legalább százszor:) De itt a FÖLDRE tér vissza Walhberg, amihez neki az égadta a világon semmi köze nem volt, még a féregjáratnak se. Az meg megint más, hogy ha majmok uralkodnak a Földön, akkor miért néz ki minden úgy, mintha emberek csinálták volna. Ugyanolyan épületek, rendőrautók stb.
    Ezt hívják ötlettelenségnek és oda nem figyelésnek. (vagy hanyagság, nemtörődömség...)
    Nem csoda, hogy nem tudták folytatni.
  • Phoenix lord
    #13
    nem? háát mit ne mondjak lehet én sok Sci-fit néztem de nekem az a semmiből elötűnő féregjárat meg az áthaladásnál megkergült "évszám" mutató elég gyanús volt. Látom te se láttad a Vissza a jövőbe című trilógiát pedig ott egész jól le van írva hogy mi is történt itt is ugyanaz történt mint abba a filmbe. a főhős a tettével megváltoztatta a jövőt. és mikor vissza akart térni a földre nem a sajátjába tért vissza hanem egy saját maga generált alternatív univerzumba ahol ugye a majmok uralkodnak a földön. mert ha nem a majmoknak segít hanem a végén CSAK az emberek maradtak volna meg akkor nem biztos hogy lett volna szembetűnő változás a visszatérésekor.de mivel a majmoknak segített így elég szembetűnő volt a változás :)
  • davidka003
    #11
    Lehet, hogy nem a jelenébe tért vissza, vagyis biztos (hisz nem volt ott az űrhajó), valószínű, a jövőben maradt, és a majmok valahogy átvették a hatalmat közben.
  • kanduhr
    #10
    "Hát azt, hogy a majmok uralkodnak a Földön. "

    Aha, de miért? A Földnek nem sok köze volt a másik bolygóhoz... A filmből pedig nem derült ki. Még csak utalás sem volt rá.
  • kalapos01
    #9
    És erre nem tudott rájönni Burton, pedig ő volt a rendező? Ejnye. Ennyire nem kéne lenézni.
  • davidka003
    #8
    "maga Tim Burton is elmondta, hogy fogalma nincs, mit akar jelenteni az utolsó jelenet."

    Hát azt, hogy a majmok uralkodnak a Földön.
  • Axlkenobi
    #7
    A Burton-féle verziót anno nagyon vártam, de a végeredmény felemás lett. A látvány, meg a maszkok nagyon ott voltak, a sztori olyan közepes, a vége viszont nagyon zagyva. Látszott, hogy csak a folytatásra volt kihegyezve és lövésük nem volt, hogy mit akartak a befejezéssel. Ha jól tudom, pár évvel később még maga Tim Burton is elmondta, hogy fogalma nincs, mit akar jelenteni az utolsó jelenet.
  • Bulics
    #6
    Nem is volt benne folytatás, meg semmi. Csak misztikusan akarta befejezni a sztorit, mint elődje, csak ő ezt ilyen idióta módon csinálta. Nekem hatalmas csalódás volt annó emléxem. Egy ilyen jó témát így elcseszni. Remélem ez mivel nem 3d-s lesz a történetre fog koncentrálni nem a lassított ütésre robbanásra stb.
  • portable
    #5
    Ez jónak nézz ki.
  • maxy182
    #4
    Nekem az eredeti után csalódás volt...
  • sajtosnudli
    #3
    Nekem tetszett a Burton féle is, sőt még a folytatás is benne volt. Ezt a mostanit is várom nagyon.
  • davidka003
    #2
    Én se, mert 10/10-es filmre számítottam tőle de sajnos csak 9/10-es lett. Na meg folytatása sem lett. :\
  • maxy182
    #1
    Én tisztelem Tim Burton-t és a legtöbb filmjét szeretem is, de ezt a 2001-es Majmok bolygóját sosem fogom megbocsátani neki...