15
  • Laceee
    #15
    Hi all, nemtom ezek után megmerjem kérdezni, hogy támogatja a játék a Joystick-t (Hotas X, új vagyok a repülős témában, vagy tudtok ajánlani valami arcade repülőst ami 100% támogatja a Hotas X-t ?)
  • Balumann
    #14
    Az IL-2 BOP árkád lett a korábbi IL-2 Sturmovikokhoz képest, sokkal egyszerűbb az irányítása (pláne ha még arcade nehézségre is állítod). De ettől függetlenül azért legalább valami köze van a valósághoz (a sebességet neked kell adagolni, nem állandó sebességgel megy, ha kanyarodsz vagy emelkedsz akkor lassul, áteshetsz, megsérülhet a repülőgép több helyen, stb.. ).
    Ez a BA, Hawx, AC... hát nem tudom, oké, hogy árkád, de szerintem borzasztóan béna megoldással.
  • simron
    #13
    Én anno játszottam az IL2-vel, szerettem, viszont játszottam a Blazing Angels-sel és az is tetszett, a két kategória nem ugyanaz éppen ezért nem is érdemes összehasonlítani egy könnyed lövöldözést nyújtó játékot egy realisztikus szimulátorral. Az pedig, hogy valakit bután egyszerű embernek nevezel kedves Vogel, mert tetszik neki egy könnyed kikapcsolódást nyújtó játék szánalmas és szüklátókörű viselkedés.
  • Lack
    #12
    Bírom, mikor néhány nagyarcú karosszékpilóta vérszimes beesik ide és lefikáz egy olyan játékot, ami egyáltalán nem szimnek készült. Gratulálok baromarcúak, csak így tovább. Ugye Vogel és Willenbrock.
  • Mat666
    #11
    Újabb buta hozzászólás miért buta egyszerű ember akinek az ilyen is tetszik miért gondolod azt hogy csak akkor lehet jó egy repülős játék ha 20 gombbal lehet irányítani?
    Tudod nem mindenki fanatikus kis pöcs aki egész nap a játékoknak él.
    De felejtsd is el ezeket a kérdéseket egyre válaszoljál létszíves miért rohadhat???
  • Vogel
    #10
    Bután egyszerű játék bután egyszerű embereknek. Jah rohadhat.
  • alma2
    #9
    Megneztem 1-2 eve ujra, itt is igaz az ido sok mindent megszepit, ha azt szeretted, ezzel sem lehet sok bajod, sot.
  • alma2
    #8
    sg.hu = primitiv emberek (tisztelet a kivetelnek) = primitiv hozzaszolasok...
  • EnxTheOne
    #7
    Második világháboru= primitiv fegyverek= Nem kell
  • tenkenorman
    #6
    én sem értem hogy mit lázadsz árkád játék nem szimulátor.
  • Mat666
    #5
    Miért ha nem tetszik ne játssz vele azt ennyi.
    Ami engem illet én kipróbálom én nem vagyok fanatikus hogy akkor jó egy játék ha 10 gomb kell hozzá hogy felszálljon.
  • Hun7eR
    #4
    Nekem a régi amigás időkből a Wings-et juttatja az eszembe így elsőre, amit kifejezetten szerettem. Talán ez sem lesz olyan rossz, egy kis repülős játék azoknak akik nem a szimulátorokat szeretik...
  • Jedicsaba
    #3
    csak ha akarod, van olyan nehézségi szint ahol majdnem azt hozza, mint az 1946/FB
  • lammaer
    #2
    Az IL2 BOP tényleg árkád lett? Mert az alap IL2 nagyon nem árkád kategória.

    @Willen: én speciel szeretem az árkádos repcsizést. Hawx, Blazing Angels, jó kis cuccok :)
  • Willenbrock
    #1
    Remélem rárohad a kiadóra ez az árkád szemét!