21
  • ozdimorgo
    #21
    Off...
    A mai magyar politikának is lehetne gondolkozni, hogy amit most művelnek, az kísétetiesen hasonlít Ceausescu politikájára - mindenáron a tolvajok által felvett és elköltött hitelek törlesztése - na de hogy is végezte a fent említett diktátor?
  • ozdimorgo
    #20
    Jó lenne végre mindenhol, és mindenkinek tudomásul venni, hogy a törvények a többség akaratát kell hogy tükrözzék.
    Véletlenül sem a pénzéhes, rabló gazembereknek kéne törvényeket hozni, a társadalom akarata ellenére...
  • planktone
    #19
    Amilyen dolgokat mostanság készítenek megvenni se érdemes, nemhogy még 1 dvd-t el pazarolni a biztonsági mentésre. :) (tisztelet a kivételnek)
  • Sir Ny
    #18
    ezzel sajnos majdnem tökegyedül vagy
  • gergely1991
    #17
    Ezt a magáncélra való másolást akár biztonsági másolatként is tekinthetjük,gondoljunk csak bele mi történik akkor ha egyik megvásárolt cd-nk néhány év elteltével eltörne vagy megkarcolva vagy lekopva a tetején lévő kis fóliával porosodna a polcon.
  • Reparamorf
    #16
    Bocsi.. Farkasbarkasnak írtam az elöbbit..
  • Reparamorf
    #15
    Szerintem nem mondasz hülyeséget...
    Ha megemelnék néhány száz forinttal az internet előfizetést, azzal a címszóval, hogy "jogdíj" és ezért mindenki azt tenne fel és tölthetne le amit akar,
    akkor én ezt elfogadnám. ( nem mintha most is nem ez lenne...)De akkor nyugodtabban tudnék aludni. (most is jól alszom) Én az emelt díjas SMS. ért küldő "szolgáltatókat" vakargatnám meg, mert azok éppen olyan törvénytelenül rakják fel a dolgaikat, mint, ha én teszek fel valamit. De ők még le is húzzák a gyanútlan emberfiát.
  • DjDano
    #14
    Lassan utolérnek minket a szerzői jogszabályok terén xD
  • TreDoR
    #13
    ASDASD XDD
  • Doktor Kotász
    #12
    Mindig mondtam, már a Hazafias Népfront alapszervezeti űlésein is ugyanúgy, mint a párt központi bizottságában is, hogy a kapitalizmus őskövületeként Nagy-Britannia évtizedekkel le van maradva hazánktól. :-)
  • shownyi
    #11
    +1
  • who am I 7
    #10
    lájk
  • MaT
    #9
    4 eve elek Nagy-Britanniaban es eddig ez a legjobb hir amit hallottam/ovastam. Ugy latszik megis megeri harcolni a jogainkert? hmmm....
  • Rotyoka
    #8
    Közbe nekem is leesett csak a címet olvastam el mielőtt linkeltem :D:D
  • Magiszter
    #7
    Emberjogi Aktivista. Azokkal nincs bajunk. A Szerzői Jogisokkal viszont annál több. :)
  • Rotyoka
    #6
    háhá

    http://index.hu/kulfold/hirek/2011/08/05/orizetbe_vettek_egy_jogvedot_feheroroszorszagban/
  • Magiszter
    #5
    Nocsak. A végén még észhez térnek az emberek? Mi történt itt?
  • Rotyoka
    #4
    Szopcsi.
  • Barkasfarkas
    #3
    Hát nevetséges is, hogy van egy CD-d, MP3-lejátszód, de a megvásárolt zenédet már nem hallgathatod rajta.
    Már várom, mikor építik bele a jogdíjat az internetárakba. :D
  • FoodLFG
    #2
    LOL
  • TreDoR
    #1
    "ha a lakosság 90 százaléka valami olyasmit tesz, ami a jelenlegi törvények alapján illegális, akkor egyértelmű, hogy a jogszabállyal van a gond és nem az emberekkel. "

    Bef*sok, hogy élnek értelmes lények a Foldon.