19
  • adampierson
    #19
    Ha nem lehet látni a "koboráramzabálót" honnét tudják a suhancok hogy a kocsi alatt kerüljék ki? Hmm, most már meg kell néznem. XD
  • Mister
    #18
    jó lesz ez :)
  • monster3
    #17
    A Darkest Hour meg veszett jó zenekar. Mehet bele filmzenének tőlük valami.
  • Bulics
    #16
    Bírom ezeket a orosz illetve kelet európai scifiket, mindig láthatatlan, érthetetlen, jelenségeket találnak ki. Példával Piknik az árokpartonban(és ebből a játék: a stalker) a különös tárgyak stb amiket a zónában találtak, Metró 2033-ban az az "anomália", Staniszlav Lem: Solariszában a földönkívüli "tenger"...
    Mondjuk ezek mindegyike rohadt jó, remélem ez nem lesz egy üres menekülös akciófilm.
  • ffxi
    #15
    Mitől orosz a film? Mert Moscow-ban forgatjál? Mert a producer ruszki? Színészek viszont amcsik. Sztem tök fölösleges ezen filózni. Ami jó az úgyis jó. Ami szar az úgyis szar. Független, hogy melyik ország/nemzet csinálja.
  • shenmuedc #13
    Hát a sci-fi általában nem a pörgésről szól, bár a sok mai akciófilm sci-fi köntösben az igen.
  • Grodt
    #12
    Ha az orosz sci-fiket nézzük, akkor elég nehéz olyat találni, amiben ha nem is drámázás, de egy kis lelkizés, az ember létének okának keresése ne lenne benne, úgyh valszeg ebben is lesz, de én pont ettől szeretem az orosz sci-fiket. Mondjuk ez a rendező nem a kedvencem, de biztosan megnézem.:D
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    Kihagyom.
  • m minnifield
    #10
    speciel a konyecben öreg bácsi és öreg néni a szereplő. és magyar is, nem gaboni :D amúgy meg tök jó :)
    mellesleg meg hótt mindegy, fekete vagy fehér, öreg vagy fiatal, amerika vagy európa, egy film legyen jó és akkor a kutyát nem fogja érdekelni, hogy ki, kivel, hol és mikor és hány évesen játszik benne.
  • koschwarz
    #9
    meg ha egy öreg bácsi lenne a fő karakter, akkor tuti hogy bruce willist hívnák, az meg megdobná a költségvetést :D
  • winnie
    #8
    ennyire ne legyél ennyire felületes, hogy ilyen melléktényezők érdeklenek, hogy a milyen idős egy szereplő, hogy milyen színű a haja vagy, hogy milyen országban játszódik.

    miért nem azt mondod, hogy "tudjátok én minek örülnék??? ha jó lenne a film".

    oké, persze mindenkinek mások a preferenciái. van, aki jó filmeket akar, más pedig azt, hogy öreg bácsik legyenek a főszereplők és, hogy a magyar filmek ne magyarországon, hanem mondjuk gabonban készüljenek. mert akkor minden jobb lesz.
  • Laza
    #7
    "ők fogják azt az 5 fiatalt alakítani, akik Moszkvában szembeszállnak a földönkívüliekkel"

    Tehát nem Amerikában ...
  • aislado23
    #6
    Nem tűnik rossznak de tudjátok én minek örülnék??? Ha valami borostás pofáju vén trotty lenne a főszereplő mer ezektől a trendi nyegle gyík tini főszereplőktől már a tököm ki van ( az, hogy a nyegle gyík borostás nem ér ). Ja és Európában játszódjon, mer azt sose látjuk csak azt ahogy az amerikai tini a hős szabvány csapatával megmenti a világot.
  • Magiszter
    #5
    Ha nem ez lesz az összes akciójelenet a filmben akkor érdekel. Egy jó sci-fi-ben pörögnek az események és nem csak a drámázás megy. Sajna a legtöbb "tinifilm" a drámáról szól.
  • radical
    #4
    pörgős scifi 3dben? tuti megnézem.
  • anubys1984
    #3
    Vannak kétségeim felőle, hogy jó film lesz-e, mindenesetre az előzetes jól sikerült.
  • koschwarz
    #2
    és real 3d. moziban megnézem.
  • pokolfiu
    #1
    hmm... érdekes...