24
  • adampierson
    #24
    Aham...fasza... Nem Szolnokboy írására válaszoltam, hanem Axlkenobiéra. Ámbár, Bosworth kisasszonnyal kapcsolatban egyet kell értsek.
  • adampierson
    #23
    Egyet kell értsek. Tökéletesen így érzek én is. :)
  • fu89
    #22
    Tiszta Crysis nanosuit ez a superman-ruha, ott vannak rajta a kis méhsejtek.
  • Axlkenobi
    #21
    Igazából 200-at sem tapsoltak el rá, csak nekik számolták el azokat az ablakon kidobott tízmilliókat is, amelyeket a korábbi, meg nem valósult projektekre költöttek.

    Egyébként szerintem a "Returns" a tökéletes Superman-film. Tetszett, hogy a karakterekre ment rá és nem agyatlan, végeérhetetlen csimm-bumm lett, ráadásul tökéletes folytatása volt a két eredeti Donner-filmnek is, csak persze valamivel komolyabb hangvétellel.

    A karakterek és a sztori engem nagyon megfogott, valamint az egészben az a régimódi, kissé melankolikus hangulat is hihetetlenül jó volt. Nem volt benne az égvilágon semmi trendi és ez iszonyatosan tetszett.

    Szóval nálam a '78-as, a '80-as (kihangsúlyoznám a sokkal jobb Donner-változatot), valamint a '06-os filmek tökéletes Superman-trilógiát alkotnak.

    Nagyon várom az új filmet is, roppantul kíváncsi vagyok, hogy Snyderék hogyan közelítik meg a karaktert meg az őt körülvevő világot.
  • Szolnokboy1
    #20
    szerintem a legnagyobb baj az volt, hogy eltapsoltak 250 misit a nagy semmire. mert az a film nem volt látványos, csak unalmas és hosszú. még a routh gyerek jó is lett volna (ha nem arra a belső infóra megy rá a public, hogy túl nagy a f@sza), de Spacey életében először ripacs volt, Bosworth pedig elfuserált Lois. Egyáltalán minek kellett már bele Luthor, mikor annyi más érdekes ellensége van még? Én sokat várok ettől az új remake-től, talán végre kapunk egy rendes, látványos modern Superman feldolgozást.
  • opeca
    #19
    Miért, mi baj is volt a Superman Returns-el?
  • lcee
    #18
    Ha Zack Snyder csinálja akkor ha nem is lesz jó de látványos biztosan, már azért is érdemes lesz megnézni.
    Lehet hogy ez lesz az első jó superman. :)
    Ha vmi lényt nem lehet megvalósítani, Zack Snydernél akkor is lesz :)
  • wraithLord
    #17
    Khm... Christopher akart lenni.
  • wraithLord
    #16
    Szerintem Chavill semmivel sem (vagy nem szembetűnően) sötétebb bőrű, mint Crhistofer Reeve, vagy az előző Superman volt. Vagy mint Tom Welling. És mindegyiknek nagyon sötét haja van(/volt)...
    Ezenfelül Superman nem ember, úgyhogy tökmindegy, hogy hogy néz ki.

    Egyébként nem értem, hogy mire jó 23 évvel a 3. rész után folytatni, most meg rebootolni.
  • opeca
    #15
    Hát elég vicces ez a kopaszodó szuperman.
  • portable
    #14
    Elég keménye
  • barcames
    #13
    superman filmek gagyik
  • winnie
    #12
    nolan nem ír, csak story kreditet kap. mint ahogy a két új batma írása sem goyer nevéhez fűződik, azokat a két nolan írta inkább (a beginsben több goyer van, de egyébként is érdemes elolvasni a batman szkriptek evolúcióját, nagyon tanulságos történet, simán kijönne a tovább gondolásából egy szakdolgoza hollywood működéséről).

    goyer utolsó két forgatókönyves kreditje elvileg az unborn és a hipervándor volt, meg a flashforward pilotja. őt érdemes helyén kezelni a nick fury-filmmel, a parazitával, a pengékkel meg a holló 2-vel. ha nem lenne a dark city, akkor...
  • geronemo
    #11
    Lehet egy telefon fülkét használnak öltözni:D

    Amúgy nem off-nak szánom de David S. Goyer írta a "Nick Fury - Zűrös csodaügynök" művet is bár azóta a Batman-el meggyőzött, hogy jó útra tért.

    Ízelítő a filmből: http://www.youtube.com/watch?v=YvDScLq6QBI&feature=player_embedded
  • pokolfiu
    #10
    olyan a ruhája mintha pókembertől kérte volna kölcsön....
  • Kensin
    #9
    Igen. :)
  • Lejti3
    #8
    alien47: a történetet David S. Goyer és Christopher Nolan írja, csakúgy mint az új Batman-eket.
    Kensin: a film hivatalos címe(angolul) Man of Steel.
  • alien47
    #6
    Felőlem Jackie Chan, Chris Tucker is lehet a főszereplő a S.M filmben, csak jó legyen a történet és látványos, akció dús a film.
  • alien47
    #5
    Nem Supermant Morgan Freeman játsza :)
    Nem tökmindegy?
  • zetortraktor
    #4
    Miért? Supermant Will Smith játssza?

    Jó, oké. Az nyilván jobban zavarna, ha olyan öreg lenne.
  • tommyknockers
    #3
    És ha Supermant Will Smith játszaná?
  • zetortraktor
    #2
    Annyira, de annyira tök mindegy, nem értem, hogy kinek okoz gondot az ilyesmi, hogy ez vagy az milyen színű. Istenem.
  • xido
    #1
    Larry Fishburne mint Perry White?..Elment az eszük???
    Nem a csávóval van bajom,de ennyire nem kéne beleszarni a klasszikusba..Kingpinnél még megbocsájtottam,hogy átmentek fekába..Nick Fury-nél is..de itt mi szükség volt rá??