200
a Formula 1 \\
  • Piterson
    #200
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy feltettem a játékot, és mikor elindítanám csak ilyen Razoros programot dob ki és azt játsza le, a játékot nem is akarja elindítani, és azt írja még ki mellé, hogy xlive.dll nem található. Remélem valaki tud segíteni, nagyon jó lenne már vele játszani, és bocsi ha már valaki kérdezte.
    köszi Piterson
  • kisspeter1979
    #199
    Sziasztok!

    Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy amikor el akarom indítani az F1 2011-et ezt írja ki: application load error 5:000000065434

    Ha az f12011 launcherrel indítom, akkor is ezt írja ki.

    Már a sokadik cracket próbálom.

    Előre is köszi!
  • Köke17
    #198
    Sziasztok! most kezdtem el játszani az F1 2011-gyel billentyűzeten,kormány eztán jön meg.A billentyűzeten hol találom a Cars és az RDS gombokat?Vagy be kell valahol állítanom?
  • ZotyaFace
    #197
    Sziasztok Xbox-osok!!

    Ingyenes Magyar F1 2011 Bajnokságot szervezünk,XbsLink Kliensel.
    Ha van kedvetek csatlakozni kövessetek minket Facebookon,Oldalunkon vagy jelentkezzetek E-mailben!

    http://www.facebook.com/F1Challange2011OnlyXbox360

    [email protected]

    [email protected]

    Köszönjük!


  • ZotyaFace
    #196
    t
  • blackhard85
    #195
    F1 2011 40 Flashbacks tudja valaki hogy ez mit is jelent ?? Köszi :)
  • Elektron814
    #194
    Szerintem nem érdemes megvenni.
  • sith7
    #193
    Hi

    Érdemes megvenni /baráti áron/ még ezt a játékot most, hogy lassan megjelenik az F1 2012 ?
    Fog még ezzel multizni valaki ?
  • lac coo
    #192
    Sehogy . Ott sem szabad állítgatni, csak néhány dolgot, első szárnyat, guminyomást ...
  • blackhard85
    #191
    és azt nem tudja valaki hogy hogy lehet át állítani verseny közben az autó beállítását? pl:száraz körülményekhez van beállítva a kocsi de verseny közben elkezd szakadni az eső és ugye akkor egy csomó mindent át kéne állítani. Vagy nem is tudom lehetséges ez egyáltalán vagy élőben ezt a pályán hogy oldják meg ?
  • Danecay
    #190
    Vezetési segítségek (Driving Aids) kikapcsolásával is finomhangolhatod a nehézséget. Ha túl könnyű Prof. szinten, kapcsolj ki pár segítséget. Ha eddig is ki volt akkor sorry!
  • blackhard85
    #189
    Sziasztok még új vagyok nemrég kezdtem el játszani az f1 2011 es játékkal. Az lenne a kérdésem hogy nincs valamilyen ((MOD)) az f1 2011 hez amiben jobb a nehézségi rendszer? Mert a professziónál könnyű a legenda meg nagyon nehéz.
  • kevinnn18
    #188
    sziasztok ,akinek eredeti F1 2011 van az jelezze már nekem valahogy!:) köszi!
  • att88ila
    #187
    Sziasztok!
    Most akarnák játszani ezzel az f1 2011 es játékkal de nem birok.Ezt irja ki!A sorszám (5377) nem található a DLL-ben (xlive.dll).Mi lehet a hiba?Frissitettem a Games for windows livot is!
  • Campus
    #186
    sziasztok, fél év után újra elkezdtem F1 2011-ni. Eredeti CD-s játékom van. Az a problémám lett, hogy ha drive out-tal megyek ki a pályára, akkor lefagy a képernyő, ill. ha career-ben bármely futamnál a practice-ben rányomok az adott quest-re, akkoris lefagy (iylenkor is drive out-tal akar kihozni). Mi lehet a baj? A játékot töröltem, majd újratettem, viszont a mentésemet felülírtam a régebbivel, lehet, hogy ez volt a gond?
  • Hesler89
    #185
    Üdv!
    Az lenne a problémám, hogy már jó ideje nem játszottam ezzel a játékkal, most próbáltam belépni, de nem tudok. A betöltőképernyőig jutok (fekete háttér, F1 2011 logo). Aztán várhatok, ameddig akarok, de nem megy tovább... :/
  • Elektron814
    #184
    LOL :

  • Elektron814
    #183
    Már nem működik a link, az oldal megszűnt
  • Elektron814
    #182
    Itt az én gépem ( linkkel ), jelenleg minden elfut rajta fullon, az élményindex-en 7,9-ből 7-5 ös. My PC
  • Elektron814
    #181
    Hát, ha Single-be jól megy neki akkor a net a lassú. Egyébként ajánlanék egy erősebb procit, meg 4Gb ram ( sosem árt)
  • tomo05
    #180
    Üdv! Mi lehet a baja haver gépének? (Phenom X4 9950, 2GB ram, HD3870) a single-be elég jól megy, de a multi része nagyon akad neki. Hálókártya?Vagy vmi driver? Köszi a tippeket!!!
  • Elektron814
    #179
    Hejj Montreal! :

  • mknight1
    #178
    Larossz! Igen, teszteltem többször is, de sajnos nem segített. Kipróbálom, amit javasolsz, remélem segít. Köszönöm a választ.:)
  • Elektron814
    #177
    Telepítsd újra, töröld a mentéseket.
  • roland1991
    #176
    Üdv!
    Lenne egy kis problémám.Kidob a játékból miután próbálok bele lépni pedig tegnap még rendesen ment.Ha valaki tud valami megoldást annak kérem a segítségét.Előre is Köszi!!
  • Elektron814
    #175
    3.rész, Magyarországon :

  • spyy55
    #174
    Üdv!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni (nevek átírásában):
    Letöltöttem a 2012-es MOD-ot, minden rendben működik. Azonban szeretném átírni egy versenyző nevét a sajátomra, de valahogy nem sikerül...
    A nevek átírását a Ryder Database Editor GUI 2-vel csinánám.
    Például:
    A Renault istállóban Nick Heidfeld szerepel (?), és ezt szeretném pl. "Fehér Gumi"-ra átnevezni. A programban megnyitottam a database.bin fájlt, és akkor a bal oldali menüsorban kiválasztottam az f1drivers pontot (máshol nem találtam neveket), majd megjelentek jobb oldalon a nevek. Az audio_key_driver_number (első oszlopban) a 0-val jelölt nevek ugyebár nem szerepelnek a játékban, ez nyilvánvaló, de javítsatok ki, ha tévedek (egyébként ez az erősorrendet hivatott jelölni?). A többi oszlopban, ahol a nevek szerepelnek, egy sorban átírtam (a többi mintája alapján) a neveket, de mikor belépek a játékba, az adott pilóta képe és neve is eltűnt és nem működik.
    Pontosan hogy kell ezt megoldani? Köszi előre is!
  • spyy55
    #173
    KÖSZÖNÖM!!! tesztelem...
  • gosumofo
    #172
    http://beta.demonoid.me/files/details/2936581
  • gosumofo
    #171
    http://www.racedepartment.com/forum/threads/f1-2012-season-mod-v1-0.49628/

    ez a mod jó lehet,de nézz körül azon a fórumon, sok minden van hozzá
  • spyy55
    #170
    Tudom, de addig is szeretnék az idei szezon szerint versenyezni, mert akkor már alig lesz vissza pár futam... (kár, hogy mindig az év második felében jön ki az új (idei) felállás)
    Szóval van lehetőség a nevek átírására?
  • G.Freeman
    #169
    logitech_driving_force_gt_elado
  • Laaccoo
    #168
    Valaki el tudja küldeni az eredeti language_eng.lng fájlt?
  • Elektron814
    #167
    Az jó. Olvastam több újítás lesz benne. Belerakhatnák a felvezető kört is.
  • gosumofo
    #166
    szeptemberben jön a 2012-es game.
  • Elektron814
    #165
    Elnézést a késői válaszért, billentyűzet jelenleg. Van kormány is de nem sokára valószínűleg új lesz ezért a régit szétszedtem, és kitisztítom. Addig is a 2.rész : Sao Paulo :
  • spyy55
    #164
    Üdv!
    Most fedeztem fel ezt a játékot és azonnal beleszerettem...
    Egy kis segítséget szeretnék kérni:
    - van lehetőség arra, hogy a játék könyvtárában, vagy valahol az AI versenyzők neveit át lehet írni (2012-es szezon miatt)?
    - ha valaki tud, kérem linkeljen egy részletes manualt, amiben minden benne van, mert nem találok.
    Előre is köszönöm!
  • The Protector
    #163
    ügyes.
    bill,gamepad vagy kormány?
  • Elektron814
    #162
    Egy Gameplay :

  • aronka98
    #161
    Köszi.