7249
  • MerlinW
    El nem tudom képzelni, mit nem lehet rajta szeretni...
  • Sir Quno Jedi
    rühellem a steam-et és az a baj, hogy a borderlandsos játékostársaim mégjobban... ehhh...
  • morvaigaben
    Na ezt öröm hallani :) Akkor ha Steamworks, Felhő is lesz, szal nincs GameSpy szarakodás XD
  • Krinyo
    rendelem is
  • wedge31
    Steam támogatást kap a Borderlands 2.
  • Sir Quno Jedi
    Akinek bejött az új trailer zenéje:
    Doomsday by Nero
  • wedge31
    Igen, de lehet, hogy hülyeség majd kiderül.
    Nekem így elsőre mind a négy kari bejövősnek tünik, a graf és a rengeteg loot maradt amilyen volt az epic kampány meg jó lenne, mert az első részé, föleg a befejezés szempontjából, szerintem nem sikerült epicre.
    A több skillnek akkor lesz értelme ha használhatóak lesznek és mintha több nagy monszta lenne mint az első részben volt ami szintén jó ötlet.
    Szeptember 18-ig még sajnos sokat kell várni...
  • Krinyo
    "Egy jó melee karit mindenesetre ugy tünik megint nem sikerült összehozni"
    Ezt miből szűrted le, a kardból? :D
  • wedge31
    Egyből róla beszéltem én is.
  • Prince23
    Melee kari? egyből ott lesz Zero, aki ninja stylba ossza az áldást, és közelharcra is jó lesz
  • wedge31
    Jónak tünik de ezt valahol el is vártuk.
    Egy jó melee karit mindenesetre ugy tünik megint nem sikerült összehozni bár a kard már fejlödés az ökölhöz képest.
  • LeWyTy
    JÁCCANIAKAROKMOST!!!! +Love4DUBSTEP 2:35= (96,5% wub wub) LOL
  • Krinyo
    WUB WUB beszarok :D
  • ntex
    Nem volt rossz zene de mikor már sokadszorra hallottam már kicsit uncsi volt :P
  • Fpocok
    Vagy ez
    [spoiler]
  • Fpocok
    Szerintem ez nem off, mivel a játék részéhez tartozik. De mondom, én nem tartom zenének ezt a fajta zajt, de ehhez a franchisehoz nagyon megy. Szívesen elhallgatom.
    [spoiler]
  • tutituti
    na,többször végignéztem,spoiler szöveg elhamarkodott volt!
    Tényleg illik rá.Sőt,ki is vágtam ezt a táncolós részt.
    Csak ami zavar hogy szinte mindenhol már ez a stílus megy.
    Jóhogy egy rock band játék alá nem raknak egy ajapai-t vagy egy datsikot.
    Na nem offolok többet:)
  • Fpocok
    Mellesleg a trailer kurvajó lett. Rengeteg új info... hangulat. Van minden!
  • Fpocok
    Nem értek egyet. Szerintem már az első részhez is nagyon jól ment ez a fajta zene... AMIT AMÚGY UTÁLOK, de ide már megszoktam és kéz a kézben jár.
  • tutituti
    éppen linkelni akartam:)
    Nem lesz ez rossz!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szeretem ezt a dub zenei műfajt,sőt,de hogy minden alá ezt vágnak.borzasztó,ahelyett hogy valami erős rock lenne ami passzol is.
  • Prince23
    Végre már egy új videó!

• MerlinW
    Az 9999 dollár, 0 cent:)
  • Fpocok
    06.30
  • ntex
    ez inkább 10000 nem? :D Mikor jelenik meg am nem tudja valaki?
  • Fpocok
    WANT IT CHEAPER? TRADE YOUR OWN GAME.
    Valszeg ilyen használtkereskedős üzletben volt. De ez csak konzolra van, nem tudom, miért van ott a pc.
  • Prince23
    10 dollárért elvihető majd a BL 2

ez tuti kamu.
  • ntex
    Nem volt rossz az 1. de lehetett volna tartalmasabb is szvsz, remélem a 2. részben több mindent kapunk. Ott voltka a nagy térképek és alig volt rajtuk mit csinálni. 2nd Playthrough után meg meghal a játék, nincs mit csinálni már
  • LeWyTy
    Egy kis nosztalgia
  • Prince23
    Új képek
  • Easy Rider
    Jól látom, hogy Xbox-ra jún. 30 a megjelenés? :O

http://www.amazon.com/s?_encoding=UTF8&tag=tecadvwitslea-20&linkCode=shr&camp=213733&creative=393193&ref_=tsm_1_tw_s_vg_lpdmzn&hidden-keywords=B0050SZ836|B0050SYK44|B0050SX9VO&url=search-alias%3Dvideogames
  • ntex
    Hát a grafika és UI semmit nem változott, mondjuk ezen a cell-shaded grafikán nem is nagyon lehet javítani. Legalább ugyanolyan jól fog futni mint az 1. rész. Viszont ami gondom volt a játékkal az az hogy ha singleben játszottam és amíg el nem értem a PT2 végére semmi kihívás nem volt nagyon a játékban, mert 5-6 szinttel előrébb jártam mindig mint a küldetések és mobok voltak. Szóval egy kis balance nem ártana Single Playerre, még akkor is ha ez egy multis játék inkább, de biztos hogy ahogy én is, rajtam kívül sokan mások is szeretnek magányosan aprítani...
  • Teppik Amon
    well well well
  • gosumofo
  • Gibor
    Egyetértek :) nagyon hangulatos volt az első, ezt várom ettől is.
  • MerlinW
    Remélem is hogy így lesz:) Ha valami jó, azt nem kell piszkálni:)
  • gosumofo
    Kezd már gyanús lenni hogy ennyire nem mutogatják a játékot mozgó képen.. biztos túlságosan hasonlít az elsőre, csak új pályákra meg fegyverekre számítok.
  • Prince23
  • mester1987
    na most ezt az ostoba szekálást olvasd vissza kedves fórumozó
  • MrAndree
    Pedig igaza van. Ha gamestart akarok olvasni majd megveszem...
  • Casseus
    inkább neked kellene hagyni ezeket a kommenteket, mert erre nem kiváncsi senki
    Legalább van mit olvasni, nézegetni..