7268
  • JethroHUN
    #351
    Ugyan úgy lesz a multi mint a Borderlands 1-ben? A host küldetéseit csinálja majd mindenki? Craft/fejlesztés lesz? Csak valami apróság, pl távcső, irányzék lecserélés? (Ez mondjuk elég jó lenne, ne dobáljon már a gép shotikat 12x távcsővel :D )Trade az tudom, h lesz, de gondolom csak egymás között, nyit meg 2 ablakot, szóval semmi globális AH.

    Ha nem akkor gondolom marad a régi, a gép random generátorára van bízva a felszerelés. Amúgy szerintem itt a topicban kellene majd meghirdetni azokat a cuccokat amik jók és nem kell a tulajának.

    Co-op.ot h tervezitek? (tudom még 10 nap) Azok küzül akik ide írogatnak, hozzunk összes csapatokat? Vagy majd mindenki megy online random emberkékkel, vagy haverjaival?
  • Fpocok
    #350
    PCre nem kell split screen.
  • Tatyla
    #349
    :DDDD,meg két macskával...
  • szomferi
    #348
    PC version of Borderlands 2 will not have local split-screen co-op

    a cím már elárulta, nincs osztott mód :D
    bár gépen érdekes lenne kontrollerrel szerencsétlenkedni a célzásnál...
  • Sir Quno Jedi
    #347
    saztán az minek? két egérrel tolnátok??? :D
  • handrx
    #346
    Keresgéltem egy keveset, és ezt találtam ->
    Pc-n nem lesz local split-screen?
    Nem tudok valami sokat angolul, de ebből nekem az jött le hogy nem megoldható! Valaki érdemben, az oldalon található angol nyelvű infóról valami konkrétat?
  • szomferi
    #345
    szerintem erről nincs nagyon még infó (az irányításról), de az eddigi videókból úgy jött le, hogy lesz PC-n is osztott képernyő
  • handrx
    #344
    Üdv mindenkinek!

    Érdeklődöm, hátha valaki tud érdemben infóval szolgálni, hogy PC-n is elérhető lesz e az osztott képernyős mód?
    Mármint pc-n is lehet e majd egyszerre ketten játszani a képernyő két részre osztásával? Ha igen akkor hogy fog működni? Az egyik játékos használja a bill + egér kombót, a másiknak pedig csatlakoztatnia kell 1 pc kompatibilis xbox 360 kontrolert?

    Vagy extrém módon, és így viszont mind 2 játékos számára egyformán irányítható lenne a játék, kettő billentyű és kettő egér lenne csatlakoztatva a pc-hez. Természetesen mind usb porton keresztül! Mit gondoltok erről? Nagyon érdekelne a véleményetek!

    Előre is köszönöm! :)
  • grebber
    #343
    Borderlands 2 pre-orders smash 2K’s all-time records
  • Prince23
    #342
    Már van teszt belőle

    Game Master - 95%
  • Tatyla
    #341
    na előrendeltem én is a konzolok szervizétől...
  • JethroHUN
    #340
    Vissza is mondom akkor gameshop-ról. Kösz a tippet.
  • Tatyla
    #339
    ja én is ezt figyeltem ki...
  • AssholeHater
    #338
    Remélem a védelme ennek is olyan jó lesz mint az első résznek :D
  • szomferi
    #337
    ja igen, és mivel előrendeltem, ingyenes a szállítás is, így ténylegesen annyiba kerül, amennyi ki van írva (és tudtommal a Dome nem jár itthon egyik boltnál se, csak itt)
  • szomferi
    #336
    én itt rendeltem elő, szerintem itthon ez a legjobb alternatíva minden tekintetben
  • Fpocok
    #335
    Nem is fogsz.
  • grebber
    #334
    Oroszok megint jól járnak mint mindig 3300ft náluk.
    Jó lenne egy ilyen region freebe!De sajnos nem találok sehol.
  • wedge31
    #333
    Detto, instant pre-order nálam is.
  • Fpocok
    #332
    Első részbe legalább 150 órát beleöltem (nem tudom pontosan, de ennyi biztos) szóval szerintem a másodikba is fog ennyi menni.
  • Nagydög
    #331
    En egy tizes koruli osszeget siman kifizetek erte. Szerintem megerdemlik.
  • lalakov
    #330
    Én megvárom a GOTY verziót és egy akciót belőle, addig meg kipróbálom, mint mindig.
    Majd ha nálunk is képesek lesznek olcsón adni már a megjelenéskor, majd akkor megveszem akár elővételben is(kényelmesebb lenne), de ennyi pénzt ki nem adok érte.
  • Fpocok
    #329
    Úgy tudom, hogy pár nappal megjelenés előtt meglesz, de megjelenés előtt mindenképpen.
  • zzeN
    #328
    Nekem is (tesómmal egyetemben) sikerült 10 €-ért megvenni, nagy szerencsénk volt:) Akkor szerintem én is a GMG-s vásárlást választom. Remélem a cd-keyt nem 21-én kapjuk meg, jó lenne előtte a pre-load miatt.
  • Fpocok
    #327
    Egy 10es. Viszont a 4dlct megvettük 10 euróért, szóval ott egy kicsit behoztuk :d
  • Nagydög
    #326
    Franc se tudja. En lehet, hogy varok kicsit, mig lejjeb megy az ara. Nem szeretem a Steamet(bar elismerem, hogy a legjobb a hasonlok kozott.) es a kiadok Steam-like rendszereket, igy a gepen tuti nem eredeti lesz.
  • zzeN
    #325
    Akkor mennyibe kóstált?
  • Fpocok
    #324
    Páran, velem együtt anno megvettük gmgnél amikor lejjebb ment az ára. Én dobozosan már egy ideje nem veszek semmit.
  • zzeN
    #323
    Ti honnan fogjátok megvenni? Gameshop-on 9k, de a boltokat ismerve biztos hogy felviszik 10k-ra az árát. GreenManGaming-en most van 25%-os akció, amivel 37.5 €, ami 10,600 Ft.


    Én a GMG fele hajlok, olcsóbban kijönni mint Cdgalaxisból szállítással együtt.
  • MerlinW
    #322
    Ha csak ezen múlna, mindenhol olcsó lenne:)
  • lalakov
    #321
    Köszi.
    Szóval többet kéne kalózkodnunk, hogy olcsóbban vehessük meg a játékokat? :)
  • MerlinW
    #320
    Steamworks lesz elvileg.
  • Myselor
    #319
    azt lehet már tudni hogy ez is Gamespy accountal fog e működni ,vagy teljesen más lesz a többjátékos mód?
  • szomferi
    #318
    hát igen, ha már sokan űzik, ott a baj... már csak kéne találni egy orosz emberkét :D
  • MerlinW
    #317
    Az ajándékozást értelemszerűen országon belülre találták ki. Az már más dolog, hogy Valve sem tudja mit akar e-téren. Simán korlátozhatná bizonyos régiók közti cserét, mégsem teszi. Majd kialakul egyszer. Ezért mondom, 1-2 orosz gift egész biztos belefér. A probléma az, hogy sokan ezzel üzletelnek, ami viszont illegális.
  • szomferi
    #316
    legális, akartam mondani :D

    szerintem ha ez nem engedélyezett, akkor az egész giftelést ki kell venni a francba, mert értelme nem lenne akkor...
  • MerlinW
    #315
    Ez nem tiszta. 1-2 játék esetében még akár oké is lehet, de olyat már bannoltak, akik tömegesen gyűjtötték be a gift-eket. 2009 óta nem olvastam EULA-t, azóta pedig asszem 3x is változott. Majd ha lesz időm és türelmem újra neki esek és beírom a változásokat a Steam topikba.
  • szomferi
    #314
    de ha van egy orosz ismerősöm, és az gifteli nekem, akkor mi van? mert ugye a proxy/VPN könnyen kibukhat, de ez a giftelés legalás(nak tűnik)
  • MerlinW
    #313
    Nem sok értelme van. Nagyon ráindultak a témára a srácok. Folyamatosan bannolják a VPN-es, proxy-s ügyeskedőket. Ezzel van tele a Steam fóruma.
  • MerlinW
    #312
    A gazdaság miatt.

    - Oroszoknál (illetve a volt Szovjetunió teljes területén) sokkal alacsonyabb az átlagfizetés mint EU/USA-ban (ez nem jelenti azt, hogy értékben kevesebb)
    - A szoftverek újraárazása előtt 98%-os volt a kalózkodás aránya, mostanra 73%-lett (1. helyről a 30.-ra esett)

    Szoftverkalózkodás toplista