7249
  • Nagydög
    Miert van olyan is, amit nem Steamen kell aktivalni? Mert ha igen, akkor szuret!
  • Krysael
    Üdv.
    Én is előrendeltem, az érdekelne, hogy ez Steamen aktiválható változat?
    Talán úgy könnyebb lesz társakat találni a Co-op hoz.
    + Ha esetleg valahol van már egy csapat és van 1 üres hely, szívesen betölteném.
  • szomferi
    jaja, én is azért rendeltem elő tőlük, facebook oldalukon megkérdeztem már ezt, de basztak válaszolni...
  • tutituti
    Ez engem is érdekelne mert mi is berendeltük tőlük haverokkal.Ők adják a legjobb csomagot.
  • szomferi
    valaki rendelt már a konzolokszervizétől? ugye szeptember 21. a megjelenés napja, várható az, hogy a kézhez kapjuk ezelőtt 1-2 nappal, hogy pre-loadolni (igaz mi lemezzel kapjuk, de sokszor ez az indok) tudjuk?
  • Udge333
    Van aki csapattagokat keres? Szívesen vállalom a támogató Commando szerepkört. Jah és támogatom az ötletet hogy legyen csere-bere itt a topicban.
  • Tatyla
    így van ne aggódj
  • szomferi
    jaaa, értem már... szerintem a kulcs alapvetően meg fogja határozni, hogy előrendelő vagy-e, vagy csak megvetted a játékot 23-án... lásd Battlefield 3, az előrendelők ingyen megkapták a Back 2 Karkandot, nem kaptunk semmiféle új kódot, meg ilyenek, tudta a rendszer, hogy nekem jár
  • Fpocok
    Szerintem nem fog kelleni hozzá külön kulcs. Amit kapsz kulcsot, abban benne lesz, ha előrendelted.
  • JethroHUN
    Úgy értettem, h nem steamről veszem, hanem konzolok szervizéről, és mivel ez a + tartalom még nem lesz kész megjelenés napjára, előfordulhat h nem kapok hozzá kulcsot, kimarad a kis cetli, vagy még nincs kis cetli mert utólag kapnád meg a kulcsot maikor elkészül az a dlc. Steamen kapod emailbe 100%. CDG-vel előfordult egyszer.
  • szomferi
    hogy lenne ingyenes a Mechromancer később, ha csak 21-ig lehet előrendelni?
    vagy előrendeled most, és megkapod ingyen, vagy később fizetsz érte
  • Tatyla
    ja tényleg :)
  • JethroHUN
    Maya (Siren) -t valószínűleg, (+egy Atlas Chimera és boldog is leszek) aztán majd 1 hónap múlva ha még mindig ingyenes lesz az előrendelőknek a Mechromancer, akkor meglesem az milyen.
  • Tatyla

számláló élesítve
  • zzeN
    Ki milyen karaktert fog kezdeni?

Én Axton és Zer0 között vacillálok.
  • szomferi
    hát igen... majd a DLC-k kibővítik itt is, tuti
  • zzeN
    50 a max szint... jól ki kell kalkulálni hogy mire adjon az ember.
  • szomferi
    hivatalos skill tree builder!

nekem elsőre ez jött ki:

• Fpocok
    Te majd jössz velünk szépen 4edikként :D
  • Tatyla
    Jóhogy coop persze majd hozzunk össze partykat en nem szívesen mennék külföldi puggal...
  • Fpocok
    Úgy tudom, hogy nem... úgy lesz, hogy aki jobban le van maradva... azokat a qsteket is lehet csinálni és nem lesz olyan, hogy host előrébb jár, a másik játékosnak meg nem megy a qst. Tudtommal lesz craft... legalább is úgy rémlik. Globális Ah felesleges.
  • JethroHUN
    Ugyan úgy lesz a multi mint a Borderlands 1-ben? A host küldetéseit csinálja majd mindenki? Craft/fejlesztés lesz? Csak valami apróság, pl távcső, irányzék lecserélés? (Ez mondjuk elég jó lenne, ne dobáljon már a gép shotikat 12x távcsővel :D )Trade az tudom, h lesz, de gondolom csak egymás között, nyit meg 2 ablakot, szóval semmi globális AH.

Ha nem akkor gondolom marad a régi, a gép random generátorára van bízva a felszerelés. Amúgy szerintem itt a topicban kellene majd meghirdetni azokat a cuccokat amik jók és nem kell a tulajának.

Co-op.ot h tervezitek? (tudom még 10 nap) Azok küzül akik ide írogatnak, hozzunk összes csapatokat? Vagy majd mindenki megy online random emberkékkel, vagy haverjaival?
  • Fpocok
    PCre nem kell split screen.
  • Tatyla
    :DDDD,meg két macskával...
  • szomferi
    PC version of Borderlands 2 will not have local split-screen co-op

a cím már elárulta, nincs osztott mód :D
    bár gépen érdekes lenne kontrollerrel szerencsétlenkedni a célzásnál...
  • Sir Quno Jedi
    saztán az minek? két egérrel tolnátok??? :D
  • handrx
    Keresgéltem egy keveset, és ezt találtam ->
    Pc-n nem lesz local split-screen?
    Nem tudok valami sokat angolul, de ebből nekem az jött le hogy nem megoldható! Valaki érdemben, az oldalon található angol nyelvű infóról valami konkrétat?
  • szomferi
    szerintem erről nincs nagyon még infó (az irányításról), de az eddigi videókból úgy jött le, hogy lesz PC-n is osztott képernyő
  • handrx
    Üdv mindenkinek!

Érdeklődöm, hátha valaki tud érdemben infóval szolgálni, hogy PC-n is elérhető lesz e az osztott képernyős mód?
    Mármint pc-n is lehet e majd egyszerre ketten játszani a képernyő két részre osztásával? Ha igen akkor hogy fog működni? Az egyik játékos használja a bill + egér kombót, a másiknak pedig csatlakoztatnia kell 1 pc kompatibilis xbox 360 kontrolert?

Vagy extrém módon, és így viszont mind 2 játékos számára egyformán irányítható lenne a játék, kettő billentyű és kettő egér lenne csatlakoztatva a pc-hez. Természetesen mind usb porton keresztül! Mit gondoltok erről? Nagyon érdekelne a véleményetek!

Előre is köszönöm! :)
  • grebber
    Borderlands 2 pre-orders smash 2K’s all-time records
  • Prince23
    Már van teszt belőle

Game Master - 95%
  • Tatyla
    na előrendeltem én is a konzolok szervizétől...
  • JethroHUN
    Vissza is mondom akkor gameshop-ról. Kösz a tippet.
  • Tatyla
    ja én is ezt figyeltem ki...
  • AssholeHater
    Remélem a védelme ennek is olyan jó lesz mint az első résznek :D
  • szomferi
    ja igen, és mivel előrendeltem, ingyenes a szállítás is, így ténylegesen annyiba kerül, amennyi ki van írva (és tudtommal a Dome nem jár itthon egyik boltnál se, csak itt)
  • szomferi
    én itt rendeltem elő, szerintem itthon ez a legjobb alternatíva minden tekintetben
  • Fpocok
    Nem is fogsz.
  • grebber
    Oroszok megint jól járnak mint mindig 3300ft náluk.
    Jó lenne egy ilyen region freebe!De sajnos nem találok sehol.
  • wedge31
    Detto, instant pre-order nálam is.