7268
  • Maak
    #391
    Van mar kulcs mailba, de azt nem masoltam ide
  • Fpocok
    #390
    Kulcs majd akkor jön, vagy...
  • Maak
    #389
    Thank you for prepurchasing Borderlands 2 from Green Man Gaming.

    You are receiving this email because your game will be available for download on 14 Sep 2012 at 00:01 UTC.

    Lassan toltheto lesz, kar hogy meg egy het. :s Addig csak kitoljuk z utolso dlc-t is vegre .:D
  • zzeN
    #388
    IGN Review - 9 pontocska
  • Nagylaci
    #387
    Igazából a játékhoz tartozó kóddal ha akarnád már elsőre is le tudod szedni Steam -ről. Szóval itt már csak a kód számít, utána pedig a Steam accodhoz kötődik, úgyhogy csak annak az adatait ne felejtsd el.
  • Fooka
    #386
    Lehet buta kérdés, de: előrendeltem, megkapom majd a dobozos verziót, regelem Steamre ééés attól kezdve Steamről is le tudom majd szedni legközelebb?
  • MerlinW
    #385
    Csak Steam-es verzió lesz belőle.
  • szomferi
    #384
    ott van a videóban, látszik, nekem valami 43mp rémlik...
  • JethroHUN
    #383
    Kíváncsi vagyok erre a Deathtrap robotra, ha ilyen 10 sec körüli lesz a hatóideje akkor, már most sejthetjük h nem sokat fog érni. Amúgy Axton a kommadós sabre turetjére is kíváncsi vagyok mennyi ideig aktív. Ha jól emlékszem BL1-nben a soldier kaszt scorpion turretje se ért sokat harcban, olyan gyorsan eltűnt, hiába volt dmg, rakétára fejlesztve, 10 sec alatt semmit nem lőtt le. Remélem itt azért normálisabbra lesz megcsinálva.
  • Nagylaci
    #382
    Ez megvan:



    A dolog nem igen lehet kamu elég hitelesnek tűnik az egész. Illetve néhány interjúban Randy Pitchford mutatta be ezt a kis részletet. Szóval valami ilyesmi lesz.
  • wedge31
    #381
    Ez elég kétértelmü volt...
  • Tatyla
    #380
    partyban fogjuk látni
  • wedge31
    #379
    Sokat ugyse fogunk látni a kiscsajból, többnyire csak a kezét.
  • Nagylaci
    #378
    Szerintem még itt is eléggé kilóg az "alap" karakterek közül. Pedig az ötlet amire épül remek csak kicsit nekem valahogy olyan komolytalan ez az iskoláslány kinézet. Persze attól még jó lehet majd a játékban.

    A Skill Tree -k Randy Pitchford által kommentálva:

    Maya

    Axton

    Salvador

    Zer0

    A csávó tuti nem százas, Axton -nál megkérdezi az újságírót, hogy ez kinek a mentése amivel játszanak és amikor az mondja, hogy az egyik teszterüké akkor javasolja, hogy adják el az összes felszerelését. :) A köcsög! :D

    Deathtrap:

  • szomferi
    #377
    hát de ezt tudtuk is
  • wedge31
    #376
    "free with pre-order" - ez a lényeg.
  • Tatyla
    #375
    itt már jobban néz ki nem olyan szellemi fogyatékos...
  • Nagylaci
    #374
    Hivatalos Mechromancer bejelentés:



    Lehet, hogy csak nekem új, de Gaige -nek fogják hívni.
  • Krysael
    #373
    Nemtudom, azért kérdezem mert van/volt olyan játékom amit máshonnan rendeltem és nem engedte steamen aktiválni.
  • Nagydög
    #372
    Miert van olyan is, amit nem Steamen kell aktivalni? Mert ha igen, akkor szuret!
  • Krysael
    #371
    Üdv.
    Én is előrendeltem, az érdekelne, hogy ez Steamen aktiválható változat?
    Talán úgy könnyebb lesz társakat találni a Co-op hoz.
    + Ha esetleg valahol van már egy csapat és van 1 üres hely, szívesen betölteném.
  • szomferi
    #370
    jaja, én is azért rendeltem elő tőlük, facebook oldalukon megkérdeztem már ezt, de basztak válaszolni...
  • tutituti
    #369
    Ez engem is érdekelne mert mi is berendeltük tőlük haverokkal.Ők adják a legjobb csomagot.
  • szomferi
    #368
    valaki rendelt már a konzolokszervizétől? ugye szeptember 21. a megjelenés napja, várható az, hogy a kézhez kapjuk ezelőtt 1-2 nappal, hogy pre-loadolni (igaz mi lemezzel kapjuk, de sokszor ez az indok) tudjuk?
  • Udge333
    #367
    Van aki csapattagokat keres? Szívesen vállalom a támogató Commando szerepkört. Jah és támogatom az ötletet hogy legyen csere-bere itt a topicban.
  • Tatyla
    #366
    így van ne aggódj
  • szomferi
    #365
    jaaa, értem már... szerintem a kulcs alapvetően meg fogja határozni, hogy előrendelő vagy-e, vagy csak megvetted a játékot 23-án... lásd Battlefield 3, az előrendelők ingyen megkapták a Back 2 Karkandot, nem kaptunk semmiféle új kódot, meg ilyenek, tudta a rendszer, hogy nekem jár
  • Fpocok
    #364
    Szerintem nem fog kelleni hozzá külön kulcs. Amit kapsz kulcsot, abban benne lesz, ha előrendelted.
  • JethroHUN
    #363
    Úgy értettem, h nem steamről veszem, hanem konzolok szervizéről, és mivel ez a + tartalom még nem lesz kész megjelenés napjára, előfordulhat h nem kapok hozzá kulcsot, kimarad a kis cetli, vagy még nincs kis cetli mert utólag kapnád meg a kulcsot maikor elkészül az a dlc. Steamen kapod emailbe 100%. CDG-vel előfordult egyszer.
  • szomferi
    #362
    hogy lenne ingyenes a Mechromancer később, ha csak 21-ig lehet előrendelni?
    vagy előrendeled most, és megkapod ingyen, vagy később fizetsz érte
  • Tatyla
    #361
    ja tényleg :)
  • JethroHUN
    #360
    Maya (Siren) -t valószínűleg, (+egy Atlas Chimera és boldog is leszek) aztán majd 1 hónap múlva ha még mindig ingyenes lesz az előrendelőknek a Mechromancer, akkor meglesem az milyen.
  • Tatyla
    #359


    számláló élesítve
  • zzeN
    #358
    Ki milyen karaktert fog kezdeni?


    Én Axton és Zer0 között vacillálok.
  • szomferi
    #357
    hát igen... majd a DLC-k kibővítik itt is, tuti
  • zzeN
    #356
    50 a max szint... jól ki kell kalkulálni hogy mire adjon az ember.
  • szomferi
    #355
    hivatalos skill tree builder!

    nekem elsőre ez jött ki:

  • Fpocok
    #354
    Te majd jössz velünk szépen 4edikként :D
  • Tatyla
    #353
    Jóhogy coop persze majd hozzunk össze partykat en nem szívesen mennék külföldi puggal...
  • Fpocok
    #352
    Úgy tudom, hogy nem... úgy lesz, hogy aki jobban le van maradva... azokat a qsteket is lehet csinálni és nem lesz olyan, hogy host előrébb jár, a másik játékosnak meg nem megy a qst. Tudtommal lesz craft... legalább is úgy rémlik. Globális Ah felesleges.