7268
  • szomferi
    #431
    á tényleg, francba, nem jutott eszembe a neve :D

    Zer0-val én leszek a boncmester, beállok Dr. Zed mellé segédkezni :D
  • wedge31
    #430
    Nem szeretem a beleélés miatt. A nöi vagy férfi segg kérdést passzolom én nem emiatt játszok de megértem ha ez valakinek lényeges.
  • ratgab
    #429
    Azért durva skillje, hogy lövi az ellent és még ő gyógyul tőle.
  • Nagylaci
    #428
    Maya attól is talán a legjobb kari, hogy coop -ban nagyon erős gyógyító képességei vannak. Nagyon fog kelleni egy csapatba. Persze akkor nem lesz olyan brutálisan erős támadó karakter, de akkor is.
  • ratgab
    #427
    Én játék közben nem segget bámulok, hanem játszom. Dehát ízlés kérdése...XD
  • ManoNegra
    #426
    Akkor szó szerint nem tudod mit hagytál ki.
  • ratgab
    #425
    Mordekai-nak hívják...
  • Sir Quno Jedi
    #424
    Mindig a siren a nyerő kaszt az elemi sebzések miatt.
  • ratgab
    #423
    Előző részben nem éreztem ezt, de szerintem nagyon jól alakították ki a karaktereket, mert a szememben mind igen használhatónak tűnnek.

    Még Maya is szimpatikus, pedig az elsőbe nem indítottam volna maya-t. A 2. részben még az is lehet.

    Nálam érdekesség szempontjából a sorrend: ZerO, Axton, Maya és Salvador.
  • Myselor
    #422
    miért?:) zavar valami miatt?nem értem
  • Nagylaci
    #421
    Ne bazz! :) Én TPS -ben csak nővel játszom! Ha már órákon át bámulnom kell egy segget akkor az inkább egy nőé legyen már! :D Persze ez FPS. Szóval tökmindegy. :)
  • wedge31
    #420
    Ott a gond, hogy nöi karival sose játszanék, hiába brutál jó.
    Csaj karim az első részben se volt.
  • szomferi
    #419
    én Zer0-val kezdek, aztán ki tudja... első részben is a "madarassal" voltam :D
  • Myselor
    #418
    hát jó lehetséges.nekem is kétségtelen hogy maya:)
  • Nagylaci
    #417
    Meg fogsz lepődni! Ahol szavazni lehet komolyabb topikokban ott szinte mindenhol Maya vezet!
    Amúgy mennyire durva már, hogy Phaselock -al leállítod az egyik ellenfelet, ahhoz odarántod a többit és csúnyán felrobbantod őket aztán (csak, hogy érezzék a szeretetet) még megkínálod őket egy savfelhővel. No comment... Durva lesz!
  • wedge31
    #416
    Misztikusan rejtélyes egy alak Zer0 valszeg sokan ezért kiváncsiak rá.
  • Myselor
    #415
    szerintem Zer0 lesz az egyik legkedveltebb karakter és a Gunzerker fickó Salvador.valamiért így érzem :)
  • Nagylaci
    #414
    Maya lesz szerintem a legjobban használható karakter. Viccen kívül. :) A Phaselock -hoz olyan tápok vannak, hogy kisebb-nagyobb tömegek csak úgy hullanak majd mint a légy. Én viszont a karakter érdekessége miatt Zer0 -val nyomom majd elsőre!
  • Krysael
    #413
    Axton v. Maya (ha lesz csapatom akkor azzal amire szükség van)
  • ratgab
    #412
    Kellemes meglepetés lenne, ha kiderülne mégse robot, hanem valami űrlény. :-)
  • Fpocok
    #411
    Ez benne volt első részben is, szóval szerintem erősebb.
  • ratgab
    #410
    ZerO
  • Myselor
    #409
    ki milyen karakter lesz?:) kíváncsi vagyok én tuti biztos hogy Maya:)
  • wedge31
    #408
    Zer0.
  • Nagylaci
    #407
    ratgab:
    Igazából tudni nem lehet semmi biztosat mert a Gearbox vigyázott, hogy ne jusson ki a karakterről semmi. Persze a robot (bármiféle...) az egyik teória, de én azt is szeretem, hogy esetleg az Eridian -ok valamiféle leszármazottja. Ok, ez már nagyon vad, de azért érdekes lenne. :)

    Fpocok:
    Mivel a játékban a loot közös (mint az első részben) szerintem ha valaki coop -ban kinyitja a ládát akkor mindenki látja és felveheti a tárgyat. Szóval csak óvatosan! :) Amúgy most azt próbálják a hivatalos fórumon megtudni, hogy ugye négy fős coop -ban erősebbek az ellenfelek és jobb a loot. Szóval megéri e így kinyitni a ládát vagy tökmindegy? :)
  • Tatyla
    #406
    nem hinném,Zero pedig a Tóth Ottó,ezt mindenki tudja...
    apropó ki milyen kaszt lesz mert én először vagy gunzerker vagy commando?
  • Fpocok
    #405
    Hát én ezek után biztos a végén nyitom ki... de ha pl többen vagyunk a partiban, és valaki kinyítja, akkor mivan? Nekem is kinyílik?
  • ratgab
    #404
    Az is lehet! Az biztos, hogy nem teljesen ember, vagy egyáltalán nem.
  • wedge31
    #403
    Vagy cyborg.
  • ratgab
    #402
    Zero egy android! Ezt már korábbról lehet tudni.
  • Nagylaci
    #401
    Néhány infó ami nem biztos, hogy mindenkinek megvan.
    Nemrég a Gearbox Community Manager -e az iszonyatos mennyiségű kérdésre válaszolva elmagyarázta a Golden Key -ek működését. Hát én ennél legalábbis valami ütősebbre számítottam volna... Szóval a lényeg, hogy Sanctuary városában van egy Golden Chest. A kulcs nem túl meglepő módon ezt nyitja majd. A ládához viszonylag gyorsan néhány óra játék után már eljuthatunk úgyhogy elég hamar eldönthetjük, hogy kinyitjuk e vagy sem. A ládában egy very rare (lila) tárgy lesz ami a szintünknek megfelelő. Ennyi. Most komolyan mekkora az esélye, hogy majd olyan tárgy lesz amire tényleg szükséged is van?! Szinte semmi... A kulcsok account -onként egyszer használhatóak fel tetszőlegesen bármilyen karakterrel. Viszont elég jó kérdés, hogy most akkor a játék elején nyissa ki az ember amikor még nem nagyon lát lila tárgyakat viszont ez esetben elég hamar túlhaladjuk a cuccot. Vagy várunk a maximum szintig ahol egy "combos" tárgyat kapunk viszont ott már a lila egyáltalán nem ritkaság. Szóval izé... mittomén'. :D
    A Golden Chest Snctuary városában:



    Másodszor Zer0 karaktere. Sokan agyalnak rajta, hogy annyira rejtélyes a szerkója, hogy még azt sem tudjuk nőről vagy férfiról van szó. Nos szerintem még ennél is cifrább a helyzet! A következő képeken számoljuk össze az ujjainak a számát:





    Naugye... :D Könnyen lehet, hogy Zer0 még csak nem is ember. Persze csak tippelek, de ezen az apróságon megakadt a szemem.

    Végül a nagy ellenség Handsome Jack. Elég egyértelműen valamiféle maszk takarja az arcát. Szóval nagyon jó eséllyel valami nagy titok lappang a valódi kilétét illetően. Talán egy régi karakter az első részből? Esetleg robot, vagy ő is egy idegen lény? Netán csak nem is annyira Handsome hanem ocsmány randa? :) Sok minden lehet.

  • CigányaCalver
    #400
    Remélem ez is ingyenes lesz,mint az első rész.
  • Fpocok
    #399
  • Maak
    #398
    screenshot
  • Csokis
    #397
  • Fpocok
    #396
    Ez.

    Nyilván azoknak engedik megjelenés előtt a pontozást, ahol kedvező a pontozás.
  • szomferi
    #395
    nem, persze hogy nem, de ha ez 9-es, akkor a cod valahol 5 körül kellene, hogy legyen... vagy ha az 9-es, akkor ez 15 :D

    na már csak egy hét, jejeje
  • Nagylaci
    #394
    Nyilván megvan az "ára" annak, hogy a többiek előtt tesztelhetik a játékot... De azért nem hiszem, hogy amúgy különösebben rossz lenne.
  • szomferi
    #393
    ja, mikor a szutyok MW3 is ennyit kapott? haha, enyhén vicces a IGN pontozása :D
  • dardevil
    #392
    Skill fa magyarítást nem vállal be valaki?
    Köszi!
    http://www.borderlands2.com/us/skilltree/assassin.html