7249
  • ratgab
    Kellemes meglepetés lenne, ha kiderülne mégse robot, hanem valami űrlény. :-)
  • Fpocok
    Ez benne volt első részben is, szóval szerintem erősebb.
  • ratgab
    ZerO
  • Myselor
    ki milyen karakter lesz?:) kíváncsi vagyok én tuti biztos hogy Maya:)
  • wedge31
    Zer0.
  • Nagylaci
    ratgab:
    Igazából tudni nem lehet semmi biztosat mert a Gearbox vigyázott, hogy ne jusson ki a karakterről semmi. Persze a robot (bármiféle...) az egyik teória, de én azt is szeretem, hogy esetleg az Eridian -ok valamiféle leszármazottja. Ok, ez már nagyon vad, de azért érdekes lenne. :)

Fpocok:
    Mivel a játékban a loot közös (mint az első részben) szerintem ha valaki coop -ban kinyitja a ládát akkor mindenki látja és felveheti a tárgyat. Szóval csak óvatosan! :) Amúgy most azt próbálják a hivatalos fórumon megtudni, hogy ugye négy fős coop -ban erősebbek az ellenfelek és jobb a loot. Szóval megéri e így kinyitni a ládát vagy tökmindegy? :)
  • Tatyla
    nem hinném,Zero pedig a Tóth Ottó,ezt mindenki tudja...
    apropó ki milyen kaszt lesz mert én először vagy gunzerker vagy commando?
  • Fpocok
    Hát én ezek után biztos a végén nyitom ki... de ha pl többen vagyunk a partiban, és valaki kinyítja, akkor mivan? Nekem is kinyílik?
  • ratgab
    Az is lehet! Az biztos, hogy nem teljesen ember, vagy egyáltalán nem.
  • wedge31
    Vagy cyborg.
  • ratgab
    Zero egy android! Ezt már korábbról lehet tudni.
  • Nagylaci
    Néhány infó ami nem biztos, hogy mindenkinek megvan.
    Nemrég a Gearbox Community Manager -e az iszonyatos mennyiségű kérdésre válaszolva elmagyarázta a Golden Key -ek működését. Hát én ennél legalábbis valami ütősebbre számítottam volna... Szóval a lényeg, hogy Sanctuary városában van egy Golden Chest. A kulcs nem túl meglepő módon ezt nyitja majd. A ládához viszonylag gyorsan néhány óra játék után már eljuthatunk úgyhogy elég hamar eldönthetjük, hogy kinyitjuk e vagy sem. A ládában egy very rare (lila) tárgy lesz ami a szintünknek megfelelő. Ennyi. Most komolyan mekkora az esélye, hogy majd olyan tárgy lesz amire tényleg szükséged is van?! Szinte semmi... A kulcsok account -onként egyszer használhatóak fel tetszőlegesen bármilyen karakterrel. Viszont elég jó kérdés, hogy most akkor a játék elején nyissa ki az ember amikor még nem nagyon lát lila tárgyakat viszont ez esetben elég hamar túlhaladjuk a cuccot. Vagy várunk a maximum szintig ahol egy "combos" tárgyat kapunk viszont ott már a lila egyáltalán nem ritkaság. Szóval izé... mittomén'. :D
    A Golden Chest Snctuary városában:

Másodszor Zer0 karaktere. Sokan agyalnak rajta, hogy annyira rejtélyes a szerkója, hogy még azt sem tudjuk nőről vagy férfiról van szó. Nos szerintem még ennél is cifrább a helyzet! A következő képeken számoljuk össze az ujjainak a számát:

Naugye... :D Könnyen lehet, hogy Zer0 még csak nem is ember. Persze csak tippelek, de ezen az apróságon megakadt a szemem.

Végül a nagy ellenség Handsome Jack. Elég egyértelműen valamiféle maszk takarja az arcát. Szóval nagyon jó eséllyel valami nagy titok lappang a valódi kilétét illetően. Talán egy régi karakter az első részből? Esetleg robot, vagy ő is egy idegen lény? Netán csak nem is annyira Handsome hanem ocsmány randa? :) Sok minden lehet.

• CigányaCalver
    Remélem ez is ingyenes lesz,mint az első rész.
  • Fpocok
  • Maak
    screenshot
  • Csokis
  • Fpocok
    Ez.

Nyilván azoknak engedik megjelenés előtt a pontozást, ahol kedvező a pontozás.
  • szomferi
    nem, persze hogy nem, de ha ez 9-es, akkor a cod valahol 5 körül kellene, hogy legyen... vagy ha az 9-es, akkor ez 15 :D

na már csak egy hét, jejeje
  • Nagylaci
    Nyilván megvan az "ára" annak, hogy a többiek előtt tesztelhetik a játékot... De azért nem hiszem, hogy amúgy különösebben rossz lenne.
  • szomferi
    ja, mikor a szutyok MW3 is ennyit kapott? haha, enyhén vicces a IGN pontozása :D
  • dardevil
    Skill fa magyarítást nem vállal be valaki?
    Köszi!
    http://www.borderlands2.com/us/skilltree/assassin.html
  • Maak
    Van mar kulcs mailba, de azt nem masoltam ide
  • Fpocok
    Kulcs majd akkor jön, vagy...
  • Maak
    Thank you for prepurchasing Borderlands 2 from Green Man Gaming.

You are receiving this email because your game will be available for download on 14 Sep 2012 at 00:01 UTC.

Lassan toltheto lesz, kar hogy meg egy het. :s Addig csak kitoljuk z utolso dlc-t is vegre .:D
  • zzeN
    IGN Review - 9 pontocska
  • Nagylaci
    Igazából a játékhoz tartozó kóddal ha akarnád már elsőre is le tudod szedni Steam -ről. Szóval itt már csak a kód számít, utána pedig a Steam accodhoz kötődik, úgyhogy csak annak az adatait ne felejtsd el.
  • Fooka
    Lehet buta kérdés, de: előrendeltem, megkapom majd a dobozos verziót, regelem Steamre ééés attól kezdve Steamről is le tudom majd szedni legközelebb?
  • MerlinW
    Csak Steam-es verzió lesz belőle.
  • szomferi
    ott van a videóban, látszik, nekem valami 43mp rémlik...
  • JethroHUN
    Kíváncsi vagyok erre a Deathtrap robotra, ha ilyen 10 sec körüli lesz a hatóideje akkor, már most sejthetjük h nem sokat fog érni. Amúgy Axton a kommadós sabre turetjére is kíváncsi vagyok mennyi ideig aktív. Ha jól emlékszem BL1-nben a soldier kaszt scorpion turretje se ért sokat harcban, olyan gyorsan eltűnt, hiába volt dmg, rakétára fejlesztve, 10 sec alatt semmit nem lőtt le. Remélem itt azért normálisabbra lesz megcsinálva.
  • Nagylaci
    Ez megvan:

A dolog nem igen lehet kamu elég hitelesnek tűnik az egész. Illetve néhány interjúban Randy Pitchford mutatta be ezt a kis részletet. Szóval valami ilyesmi lesz.
  • wedge31
    Ez elég kétértelmü volt...
  • Tatyla
    partyban fogjuk látni
  • wedge31
    Sokat ugyse fogunk látni a kiscsajból, többnyire csak a kezét.
  • Nagylaci
    Szerintem még itt is eléggé kilóg az "alap" karakterek közül. Pedig az ötlet amire épül remek csak kicsit nekem valahogy olyan komolytalan ez az iskoláslány kinézet. Persze attól még jó lehet majd a játékban.

A Skill Tree -k Randy Pitchford által kommentálva:

Maya

Axton

Salvador

Zer0

A csávó tuti nem százas, Axton -nál megkérdezi az újságírót, hogy ez kinek a mentése amivel játszanak és amikor az mondja, hogy az egyik teszterüké akkor javasolja, hogy adják el az összes felszerelését. :) A köcsög! :D

Deathtrap:

• szomferi
    hát de ezt tudtuk is
  • wedge31
    "free with pre-order" - ez a lényeg.
  • Tatyla
    itt már jobban néz ki nem olyan szellemi fogyatékos...
  • Nagylaci
    Hivatalos Mechromancer bejelentés:

Lehet, hogy csak nekem új, de Gaige -nek fogják hívni.
  • Krysael
    Nemtudom, azért kérdezem mert van/volt olyan játékom amit máshonnan rendeltem és nem engedte steamen aktiválni.