7268
  • JethroHUN
    #631
    Konzolok-szervize.
  • Fpocok
    #630
    Honnan rendelted?
  • JethroHUN
    #629
    Remélem nekem nem a 1C kiadós változatot küldik, mert azt abban a pillanatban vissza küldöm, ****** se fog oroszokkal meg ukránokkal játszani.
  • grebber
    #628
    Nem érdemes Ukrajnában Borderlands 2-t venni
  • Renátó1985
    #627
    Akkor minden a legnagyobb rendben van. "orulunk Vincent? "
  • Tatyla
    #626
    Az talán tényleg egy darabig értékelhető
  • ntex
    #625
    talán a sniper puska jó egyedül
  • ntex
    #624
    A kezdő gearbox fegyverek sztem harmatgyengék, már a második mapon estek jobb fegyverek
  • lalakov
    #623
    Ezt inkább a off/warez topikban kérdezd.
  • Tatyla
    #622
    Nem erősebb, egy szar disz mindhárom, nem értitek?
  • andrew1988
    #621
    sziasztok
    Van kedve valakinek tunngle játszani?
  • Renátó1985
    #620
    mikor a masodik vagy harmadik karakteredet kezded akkor lesz ertelme (szerintem)
  • Tatyla
    #619
    3-bol 2 használhatatlan
  • Fpocok
    #618
    Én is ezt fogom tenni... kurvára nincs értelme erősebben kezdeni, mint kéne. Ezt sosem fogom megérteni...
  • lalakov
    #617
    Szerintem meg hangulatosabb a pisztollyal kezdeni, egyik prémium fegyvert sem használom, eladtam őket egyből.
  • BuriP
    #616
    Nem értettem hogy lehet a gyereknél lvl1-en rifle, meg SMG, de aztán láttam hogy mindkét fegyver sárga azután észrevettem rajtuk a gearbox emblémát. Ezeket kapják a prémium club-osok, akik előrendeltek, ajándékba kezdésnek. Hát egyszerűbb lesz ezekkel, mint a csettegővel amit a játék ad az elején.
  • Fpocok
    #615
    Talenteknél igen, de van annál tovább is... tovább is lehet szintezni (azt mondták, hogy a végtelenségig) és lehet szerezni bónuszokat mindenféle stathoz.
  • gabo91
    #614
    Néztem a skill kalkulátort, csak lvl 50 a max egyenlőre, illetve 45 pont?
    Elég szegényes...

    Mit tudni a fegyver választékról? Több lesz mint az első részben, esetleg kevesebb?

    Aktiválható speciális képességek itt is lesznek (volt a madár, a löveg, többit nem tudom )
  • Fpocok
    #613
    Már készülgetnek a javítások.

    "The performance cost is near zero. Again, if you have 5 minutes of free time, take a break from the game and enable it."
  • Csokis
    #612
    Nem is tudtam, hogy ezért jár egy skin.

  • GTV
    #611
    Igen, tudom (nekem sajna ezért fura annyira) :)
  • Tatyla
    #610
    ennek a játéknak pont ez a lényege hogy így néz ki...
  • GTV
    #609
    Csak azért kérdezem, mert szokott lenni konfig rá, főleg ha Unreal Engine 3 hajtja...
  • GTV
    #608
    Biztos elszabadult itt is már a pokol, így ősz elején, de én a játékról kérdeznék.

    Még nem tettem fel, de érdekel;
    -a Cell-Shaded grafikát ebben a részben sem lehet életszerűbbé varázsolni mondjuk egy Rage színvonalára???


  • Nagylaci
    #607
    Én is így vagyok vele. Most már péntekig kibírom valahogy, csak tényleg óvatosan bánjon mindenki a spoilerekkel ha szabad kérni! Amúgy jó játékot mindenkinek.
  • Csokis
    #606
    Én bizony most nem töltöm le, kibírom péntekig. A lényeg, hogy ne legyen tele látható spoilerrel a topik! Az nem baj, ha kérdez az illető, de akkor használja a spoiler tagokat!!!
  • barnie1111
    #605
    Remélem lehet majd a törés mentéseit steam-essel használni később...
  • pcgammer
    #604
    Egy gameplay :) Már alig várom hogy megjöjjön az eredeti :D

  • Nagylaci
    #603
    Na eddig tartott... SKIDROW törés. Nemsoká indul a horror...
  • Tatyla
    #602
    minél kevesebb nap van annál lassabban jön el...
  • ntex
    #601
    Bakker lassan fel kell függesztenem a Fallout 3 függőségem... :(
  • Prince23
    #600
    Az első nemzetközi értékelések!

    Edge 9 pont
  • Nagylaci
    #599
    Igen, kicsit úgy hangzott mintha te már játszanál vele ilyen módon. Kár, legalább te már tolhatnád.
    Egyébként ezt a VPN -es okosságot én a Mass Effect 3 -al megjátszottam és azóta sincs vele semmi problémám, de hát az nem Steam hanem Origin. Nekem annyiból rossz ez most így mert ma és holnap még ráérnék, ha megjelent volna, aztán viszont csak kedden legközelebb. Azért majd biztos belenézek még ha komolyabban nem is tudok játszani majd vele.
  • Prince23
    #598
    Nekem is kéne a játék nagyon, ne úgy értsd, hogy magamból indultam ki az alábbi mondókámnál.
  • Nagylaci
    #597
    OK, akkor kezdem kapizsgálni hogyan értetted. Mentségemre legyen mondva, hogy két konkrétan ószanszkritnak tűnő szót is használtál. :D
    Csak hát a pórnép nem fér hozzá ilyen tesztereknek küldött kulcsokhoz. Szóval vagy VPN vagy türelem. Fene tudja melyik a veszélyesebb... :D
  • Prince23
    #596
    Ez a teszterek számára értendő :) nem illuminálok :D a review keyek sokkal hamarabb elérhetőek, mint a hivatalos megjelenésű kulcsok, független attól, hogy steames. Játszható már :D
  • Nagylaci
    #595
    "Kb. már 6 napja toltható, tezstelhető a BL 2 PC-n és steamen keresztül :)"
    Bakker nem értelek... Biztos valamit benézek, de akkor sem. Esetleg erősen illuminált állapotban vagy?! :D
    Amúgy mindenki tart egy kicsit a VPN -es megoldástól de ennek ellenére a Gearbox BL2 fórumán jó néhányan írják, hogy ők bizony nem tudtak tovább várni! :)
  • Fpocok
    #594
    Valami hasonlót olvastam én is...
    Lehet, de érdemesebb kivárni.
  • Csokis
    #593
    Az új EULA-ban már állítólag tiltott a VPN és bármikor kidobhatnak.
  • Prince23
    #592
    Kb. már 6 napja toltható, tezstelhető a BL 2 PC-n és steamen keresztül :)