7268
  • gabo91
    #671
    Aha ezt nem tudtam, akkor talán még sincs kiskapu...
  • MerlinW
    #670
    Cloud mentés van a játékban. Már az első részben is az utolsó patch óta.
  • gabo91
    #669
    Egy kiskapu mindig is ott lesz.
    Fogod a mentésed, profilod szépen kimásolod valahová.
    Kinyitod a ládát kiveszed a cuccot.

    A. Ha nem testszik a cucc akkor kilépsz lementett profilt visszamásolod... újra ott kulcs.

    B. Ha kell a cucc akkor. Másolat erről a profilról is. Fogod a cuccot, valakinek odaadod (elcseréled)
    Másik profil visszamásol ott a kulcs, cuccot havertól visszakéred.
    Tárgy is és a kulcs is megvan.

    Esetleg azt is meglehet próbálni, hogy ha átadtad egyik havernak a cuccot, akkor utána azt a mentést teszed vissza ahol megvan a cucc.
    Így elvileg duplázódna.



    Persze ez csak elmélet. (Csak saját gépen van tárolva a mentés/profil vagy van szerveren is esetleg? úgy néztem offline van, ahogy az egynél is volt.)
    Ez a szisztéma működött a Titan Quest-nél is simán lehetett duplázni a cuccokat.
  • Myselor
    #668
    hát igen nem legendary loot.kiváncsi leszek majd azokra.:)
  • wedge31
    #667
    Ez csak egy loot a millióból ne foglalkozatok vele, szvsz.
  • Myselor
    #666
    jólvan akkor is hülyék leszünk :| amúgyis sok féle láda van ebben már nem csak 1 féle van 2 amiben fegyverek vannak.a lényeg hogy nem így kellett volna megoldani,ha mindenre fel tud ugrani a kis ablak.akkor erre a "fontos" dologra is úgy kellett vola ennyi :)
  • Newfronter
    #665
    Jó, különböző ládák vannak a játékban, ha mindegyiket ugyanazzal a gombbal nyitom ki, szerinted nézni fogom hogy mi virít a ládán, vagy milyen színű? Sőt, annyira se nézem, rohanok oda hogy kinyissam minél hamarabb, mert alig várom a lootot.
    Vili?
  • Myselor
    #664
    más is nyithat már 2x lehet szerezni,és még többet is lehet majd a gearbox ígérete szerint,úgyhogy ne kötekedj légyszíves.tudod hogy mért nyitottam újat:)
  • Fpocok
    #663
    A 2 az már többször, mint kéne :D
  • jarlaxxe
    #662
    Igazad van pajti, javitom magam akinek nem tünik fel a különbség az nem hülye hanem vaksi.

    Golden Key Chest
  • Myselor
    #661
    de ne mnyitom ki többször mint kéne nem nyitom ki vagy 10x nem érted :|
  • ntex
    #660
    Elnézve az adatlapod meg a minuszaid számát te sem lehetsz túl magas szinten...
  • zzeN
    #659
    1 karakterrel csak 1-szer lehet kinyitni hivatalosan, csak hát ez a cfg átírás... Biztos kifogják javítani.
  • Newfronter
    #658
    Személyeskedést most fejezd be pajtás!

    Megnézem azt, hogy majd 200 óra játék idő után is nézegeted a ládákat sorban, szépen, alaposan... a játékban igen is figyelmeztetni kell erősen a játékost hogy most el fogja használni a golden key-t és biztos akarja-e... mivel nem is sűrű funkcióról van szó, így nem zavaró ha megerősítő ablak ugrik fel.
  • Fpocok
    #657
    Elvileg az a láda jó cuccokat dob, szóval igen, előnyhöz jutsz, ha többször is kinyitod.
  • Myselor
    #656
    nem jutok előnyhöz,amúgyis járt hozzá.csak bután oldották meg a fejlesztők a dolgot,és kaphatok kulcsot még anélkül hogy fizetnék vagy bármi mást tennék nekik cserébe 1 kulcsért.
  • Myselor
    #655
    hát ez az bakker nehéz lett volna egy bevillano ablak hogy biztos ki akar nyitni?vagy valami,az új dolgoknál meg a mi fontos mindig bejön egy kis ablak,itt persze hogy nem.geciség.de szerencsére megoldható a dolog:)
  • Fpocok
    #654
    "egyébként semmi csalás nincs ebben..."

    Szóval átírsz egy számot, hogy a játékban előnyhöz juss? Szerintem csalás.
  • jarlaxxe
    #653
    Hülyének kell lenni ha nem veszel észre egy arany szinü ládát.

    Ugy látszik ide járnak ilyenek...
  • Newfronter
    #652
    Ezt a részt akkor elcseszték. :D Bár nem értem azt se, hogy a golden key-es átírást miért tették hozzáférhetővé és szabadon átírhatóvá...

    Bakker, akkor én is ki fogom nyitni véletlen, ha a játék nem jelzi figyelemfelkeltően, mert én is nyitom ki, amit lehet kapásból. A fene nézegeti hogy mi az pontosan. :D
  • Myselor
    #651
    egyébként semmi csalás nincs ebben mert elég szemét módon oldották meg hogy van egy kulcsod én pl véletlen kinyitottam mert ugye mindent felszedek kinyitok körülnézek minden kis zugot is ,és véletlenül kinyitottam,mielőtt mentett volna kiléptem majd vissza,eltünt a kulcsom és a fegyverek is,jó egy nagy szar kb ami benne van,később lesz jobb.de akkor is,milyen szemét megoldás hogy nem tölthetem be a mentésem?szerencsére sikerült megoldást találnom rá visszaszereztem a kulcsomat :)
  • Myselor
    #650
    figyi ugyanazok a fájlok vannak az eredetiben is,és csak átírsz 1 számot.ezen mit ellenörizzenek?xd szerintem mennie kell
  • Myselor
    #649
    az a csalás hogy pénzért vagy bármi más szarért adnak ilyet,a láda önmagában jó lenne és azok az epic itemek,mert azért nem nagy szám egyikse és tuti lesznek legendary itemek is.hidd el azért nem leszel ezektől halhatatlan,és jó volt az első részben is hogy lehetett farmolni a ládákból az itemeket:)
  • Newfronter
    #648
    Eredeti játéknál is lehet így csalni? :O
    Ezért nem bannolhatnak? Egyáltalán van valami online ellenőrzése a játéknak? Mert akkor ezt mindenki megjátszhatja kénye kedve szerint. :S
  • lalakov
    #647
    Inkább csalás(nekem), szerintem egyáltalán nincs szükség ezekre a fegyverekre.
  • Myselor
    #646
    és átírsz egy számot az egyik fájlban és kapsz még 1 kulcsot vagy többet is ha akarsz,nem kell fizetni érte :| ez kicsit szánalmas tényleg:)
  • Prince23
    #645
    Golden Key
  • gabo91
    #644
    Mire jó pontosan a Golden Key?
  • wedge31
    #643
    Ez bizakodásra ad okot, már csak két nap és kiderül minden.
  • Fpocok
    #642
    BL2.

    Első értékelések:

    Guardian - 100
    G4 TV - 100
    Game Informer - 98
    EGM - 95
    Gaming Nexus - 95
    Games Master - 95
    Worthplaying - 92
    Aus Gamers - 92
    Xbox360a - 91
    EDGE - 90
    PC Gamer - 90
    3D Juegos - 90
    Strategy Informer - 90
    Machinima - 90
    Videogamer - 90
    Joystiq - 90
    OXM - 90
    IGN - 90
    Gamespot - 85
    Gameblog.fr - 80
    Giant Bomb - 80

    by sötétszektor
  • Myselor
    #641
    ez nagyon komoly főleg a második de soha nem használnám meghülyülnék tőle xd max egy kis ideig de kell :D
  • Sir Quno Jedi
    #640
    ezzzz elmebeteg

    A legmostmégjobb az lenne, ha lehetne personality modokat venni a fegyókhoz (és ezek a statjaikat is módosítanák term.)!
  • Fpocok
    #639
    lol, nem is tudtam, hogy lesz ilyen is.
    ratatatata :D
  • zzeN
    #638
    Talking Guns Gameplay.


    Miket ki nem talált a Gearbox:D
  • Fpocok
    #637
    PLS ezt ne itt... ott van banner alatt...
  • XeeN
    #636
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem két lila pisztoly volt a ládában (Sanctuary)
  • JethroHUN
    #635
    Mekkora poén lenne ha azokban a ládákban is hasonló vacak gearbox márkás cuccok lesznek mint a premier clubosak? :D
  • Nagylaci
    #634
    Van lehetőség kapásból még egy Golden Key -t szerezni! A Gearbox valami saját a játékaikhoz kapcsolódó közösségi oldalt épít Shift néven. A dolog még tök fapados, azon kívül, hogy regisztrálsz tulajdonképpen semmire nem jó. Viszont ha regisztrálsz és a játékon belül összekötöd a Steam fiókodat ezzel a Shift fiókkal akkor automatikusan kapsz egy Golden Key -t. Az oldal címe:

    Shift

    Azt ígérik, hogy a későbbiekben az oldalon keresztül lehetőség lesz még újabb Golden Key -ek és egyéb játékbeli cuccok szerzésére.

    Aki kételkedne annak itt a Gearbox fórumán tett bejelentés:

    GBX Forum
  • Renátó1985
    #633
    nembaj majd szergej meg igor multizik veluk xD
  • Tatyla
    #632
    Akkor ne aggódj azok fognak szívni akik orosz vagy ukrán steames barátaiktol vettek kulcsot...