7268
  • Renátó1985
    #751
    en is, mar csak 3 es fel ora, azt hittem az otthoniak 1 oraval elobb nyomhatjak
  • Csokis
    #750
    Jaja, ezt már megkaptam én is! Holnap hozza a futár! Mondjuk tuti délután ér ide.
  • crosscut
    #749
    Vagyis de, tudom ebay és társai 80ezer forintért :(
  • crosscut
    #748
    én is onnan rendeltem, kaptam én is mailt.
    Ráadásul azt az ultimate loot chest szart rendeltem.
    Remélem megkapják és nem lesz faszulás vele.

    Fingom nincs honnan tudnám beszerezni ha ezek elbasszák.
  • wedge31
    #747
    9.30-ra? nem valószinü, legalábbis nekem általában 10 körül szokott megjönni a mail.
  • Nagylaci
    #746
    Aha... De mennék érte nyitásra. Adiigra megjön majd?
  • wedge31
    #745
    Nem szórakoznak ez náluk igy megy, majd holnap délelött kapod a kódot amivel mehetsz vásárolni.
  • Nagylaci
    #744
    A Galaxisnál is elég érdekes a dolog... Leadtam az előrendelést, de azután még jönnie kell egy véglegesítő mélnek. Na ez ma délután jött meg... Persze azonnal leadtam a végleges rendelést ami csak akkor aktív ha visszaigazolják. Na most meg ez a levél nem jön tőlük. Szórakoznak? :-(
    Viszont náluk is lesz Creature Slaughter Dome!
  • Myselor
    #743
    akkor nem sokat alszol ma te se gondolom:)
  • wedge31
    #742
    Holnapig nálam DaS megy ezerrel.
  • Fpocok
    #741
    Én még hajnali egykor rányomok a play gombra :D
  • Prince23
    #740
    Ezek szerint Gameshop kamuzik :D

    ez hogy? egy forgalmazó van hazánkban a Take Two érdekeltségben, akkor ezt nem értem XD

  • wedge31
    #739
    Én meg holnap csak simán besétálok a CDG-ba...
  • Tatyla
    #738
    konzolok szervizétől mát kaptam mailt:

    Kedves Megrendelőnk!

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy az általad előrendelt Borderlands 2 játék megérkezett üzletünkbe. A terméket ma átadtuk a futárszolgálatunknak (trans-o-flesx www.tof.hu), így azt a holnapi napon várhatod, hogy megérkezik a rendeléskor megadott címedre.

    Ezúton is szeretnénk megköszönni megtisztelő bizalmadat, hogy előrendeléseddel minket támogattál.

    Üdvözlettel:

    Konzolok Szervize
  • Csokis
    #737
    Rendelte innen valaki a GameShop-tól? Nekik nem jó hír.

    Kedves Borderlands 2 előrendelőnk!

    A TakeTwo hibájából cégünk nem kapta meg a mai napon az előrendelt Borderlands 2 termékeket.

    A kiadó jelenlegi információi alapján a termék beérkezése várhatóan hétfő lesz (09.24), személyes átvétel akár hétfőn, futárszolgálatos kiszállítás pedig keddre várható.

    A TakeTwo a hibát elismerte és jelenleg is a kompenzáció lehetőségeiről tárgyalunk a hazai forgalmazóval és a kiadóval. Igyekszünk minél komolyabb kárpótlást igényelni a számodra.
  • lalakov
    #736
    Találtam másik karakterhez is gyógyító kiegészítőt, szerintem mindenkinél elérhető.
  • lalakov
    #735
    Van. Karakter függő is lehet, nekem van a skill fán és van olyan kiegészítőm is ami tölti.
  • ntex
    #734
    *hiányzik
  • Myselor
    #733
    és egyébként nagyon nehezek tudnak lenni a bossok,de kijátszhatóak :P
  • ntex
    #732
    Nem, ugyanúgy találhatsz élettöltő fiolákat, csak nem hordhatod magaddal, ha hjiányzik a HP-ból tölt hozzá, ha tele van ott marad a földön.
  • Myselor
    #731
    nincsen csak instant töltők,és az armor regenerálódik
  • IMYke2.0.0.0
    #730
    Hopp - ezt jó tudni.
    Öngyógyulás van?
  • Tatyla
    #729
    itt most nincs már ilyen
  • IMYke2.0.0.0
    #728
    Beteszed az Inventory-ba.
    Nem játszottál a 'zelső résszel?
  • Renátó1985
    #727
    meg 6 ora...
  • LocalPatriot
    #726
    Hogy lehet használni az életet? Medicet?
  • IMYke2.0.0.0
    #725
  • IMYke2.0.0.0
    #724
    Béna voltam - a keresőjük segített :)
  • IMYke2.0.0.0
    #723
    Hoppá!!!!! KELLL!!
    De, én nem látom náluk - mennyibe kerül ott a játék? Linket tudsz nekem adni hozzá?
  • Csokis
    #722
    "és miért élnek, akiket már előtte kinyírtam?"

    Máskülönben hogy fogsz fejlődni, ha nincs kit megölni? Nem nagyon játszottál még hack and slash/RPG játékkal?!
  • Csokis
    #721
    Mert nincs, azért nem találod! Nincs health kit a játékban!
  • slybacsi
    #720
    biztosan hülye vagyok, de nem találom továbbra sem az inventoryban a health kiteket :(

    más. ha útközben ment, akkor kilépés után miért hatszáz kilométerrel visszább rak ki? és miért élnek, akiket már előtte kinyírtam?

    segíccsetek mááááá :))
  • Csokis
    #719
    Ez a DLC (Creature Slaughter Dome) eleve jár (elvileg) a Konzolok szervízében az előrendelőknek (így nekem is)!

    "A játék mellé előrendelőink a következőket kapják ajándékba:
    -Borderlands 2 Premier klubtagság (előrendelői ajándék tartalmakkal, további infók IDE KATTINTVA érhetők el!)
    -Borderlands 2 Poszter
    -Borderlands 2 DLC - Creature Slaughter Dome ( kattintásra láthatod a képet)"
  • IMYke2.0.0.0
    #718
    Tehát, érdemes megvenni a játékot :)
  • IMYke2.0.0.0
    #717
    Csak szólok:

    "Várhatóan a játékhoz érkezik a jövő hét folyamán még egy ajándék DLC: Creature Slaughter Dome DLC."
  • Palesz2
    #716


    ez aztán jól megtermett néni XDXD
  • lalakov
    #715
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt nincs olyan gyógyító csomag, amit magaddal vihetsz, mint az első részben.
  • Prince23
    #714
    Csak még tapogatóznak... a még be nem jelentett DLC-kről, hogy mit is tartalmazhat. ergó pletyka rovat powa
  • Fpocok
    #713
    Mi ebben a titokzatos? :D Tudjuk, hogy lesz hozzá 4 dlc. :D
  • Tatyla
    #712
    Én is és semmi gond nem volt