7268
  • Nagylaci
    #791
    Ez egy troll. Elég egyértelmű.
  • Nekrofil
    #790
  • IMYke2.0.0.0
    #789
    Egy szóban le tudnám írni a szöveg írójáról a véleményemet - de nem teszem.
    Mindenkinek a fantáziájára bízom, mi lenne az a szó.
  • Csokis
    #788
    Muszáj bemásolnom HWSW fórumról.

    "Megnéztem csak azért is, továbbra se értem mi a nagy szám benne. Sőt kimondottan béna gyenge játék. És van pofájuk bevágni short change hero-t intro alá. Szerencsére az átugorhatatlan intro-t megoldottam egy f8-al, de ami utána következik se jobb. Chapter 1-en végigrohangam, de fél szemmel mást csinálva odafigyelés nélkül is túl könnyű volt. Na meg azt hittem, hogy rendes karakterkészítés van benne, aztán frászt, választhatsz 4 predefined közül. És van bőr a képükön karaktergenerálónak hívni. Élőben még rosszabb a cell shaded grafika mint introban vagy trailereken. Néhol egybefüggő szürke massza az egész játéktér. Ocsmány. 15 éve szebb játékokkal játszottam.Fegyverek bénák, sebzés béna, semmi visszajelzést nem kapsz arról, hogy sebzed e az ellenfelet vagy csak vaktába pazarlod a lövedékeket. Az idegesítő fos robotot meg lelőni sem lehet, de még otthagyni sem, mert csak az bír ajtókat kinyitni. Vicc ez a játék."
  • IMYke2.0.0.0
    #787
    Most már minden fordítható:

  • szomferi
    #786
    természetesen! PH aprón danih árul is 4-5e környékén
  • Fpocok
    #785
    Mivel steamworkos, bárhol veszed, steames lesz.
    Venni lehet, de egyelőre még drága szerintem. Egy kicsit érdemes vele várni, hogy kiderüljön, hogy most akkor mi van az orosz régiózárral.
  • Fpocok
    #784
    Most keltem fel főnök. Fenn vagyok.
    Te viszont egész este borderlands1-eztél... legalább is steam friends szerint :D
  • Thaddeus
    #783
    Saját kérdésemre válaszolva, lehet venni személyesen is a konzolokszervizében, csak kp-val lehet fizetni, illetve mivel steamworks-ös a játék, ezért belehet regelni a kulcsot, bárhol is veszed.
    Így már csak az a kérdésem, hogy lehet-e Season Passt venni mo-n?
  • Nekrofil
    #782
    KSZnél is jövőhét hétfőn vagy kedden jönnek a kulcsok, egy fórumtársirt nekik mailt, ez a válasz jött neki:

    Üdv
    A PCs slaughter dome kod csuszik , a kiadó csak hetfo kedd korul fogja bekuldeni, akkor tudjuk reszetekre mailben elkuldeni, emiatt elnezesed kerem:/
  • Nagylaci
    #781
    Galaxisnál is adják a Creature Slaughter Dome -ot, de úgy hogy csak a jövő héten kapják meg a kódokat! Azt mondják a számlára kiadják majd ennek a DLC -nek a kódját és akkor tudok majd vele játszani. Lehet, hogy ott is ez a gond? Csak akor miért nem értesítenek benneteket?
  • szomferi
    #780
    na, akkor azért nem láthattam, tiszta... már csak annyit kell kideríteni, hogy a Dome DLC kulcshoz jár, vagy külön
  • Bluuzia
    #779
    Nem jól emlékszel. Aug. 12-én rendeltem, rá pár napra levették a kínálatból.
    Válasz emailbe azt mondták jár a DLC is. Remélem tényleg meg lesz.
  • szomferi
    #778
    mint BF3 Limitednél? hát lehet, ki tudja...
  • Newfronter
    #777
    Én se kaptam, csak posztert meg premiere club kódot. Lehet a játék cd kulcsa tartalmazza?
  • szomferi
    #776
    ha jól emlékszem, a konzolokszervize nem is árult PC-re Ultimate Editiont, nem? két napja nem dobta ki a kereső PC-re, csak konzolra...

    amúgy aki innen rendelt, megkapta a Slaughter Dome DLC-t? mert akik már megkapták, nem találtak a Premier Club kulcson kívül semmit...
  • Thaddeus
    #775
    Üdv, én már 3 napja tolom warezben (kiakartam próbálni), de annyira megtetszett, hogy gondoltam meg is veszem eredetiben.
    Két kérdésem van ezzel kapcsolatban;
    - az egyik, hogy a konzolokszervize.hu-n lehet-e úgy vásárolni, hogy odamegyek és leveszem a polcról, vagy mint az ipon.hu-n, meg kell rendelni, és másnap hozzák ki - illetve lehet-e ott kártyával fizetni.
    - a másik kérdésem, ha ott veszek dobozos PC-s verziót, akkor azt tudom-e regisztrálni steamen?
    Válaszokat előre köszönöm!
  • Nagylaci
    #774
    Na pár perce átvettem a Galaxis -ban! Megyek haza kipróbálni. Fegyverek szórása majd megszűnik amikor magasabb szintű leszel és jobb csúzlikat találsz. RPG játékelemek?!
  • Bluuzia
    #773
    Természetesen ez maximálisan korrekt dolog volt tőlük. Nem is sírok, csak sajnálkozom.
    Most néztem a youtube-on egy Unboxingot. Hát .... brühühühü.

  • Maxtreme
    #772
    "Helyette vigaszdíjként küldenek egy ajándék normál kiadást."

    Azért ez több mint korrekt hozzáállás részükről.
  • Maak
    #771
    Mire hazaerek meg majd jol elmesz aludni mi? -.-
  • LocalPatriot
    #770
    thx!
    Mozgok ám sokat, csak a fegyverekkel se vagyok nagyon kibékülve, baromi nagy a szórásuk...:S
  • Bluuzia
    #769
    Sziasztok!
    Rendelt valaki Ultimate Loot Chest Limited Edition-t?
    Én a konzolok szervizétől rendeltem, de tegnap küldtek mailt, hogy készlethiány miatt nem tudják beszerezni.
    Mondjuk nem értem, hogy akkor miért tudtam rá leadni az előrendelést. Helyette vigaszdíjként küldenek egy ajándék normál kiadást.
    Ennek is örülök, de inkább kifizettem volna az extráért az árat. Nekem megérte volna, mert imádom az első részt is.
    Ez van ...
    Azért aki rendelt, dobjon már fel képeket róla, hogy lássam miről maradtam le; és hogy tudjak irigykedni Köszi!
  • Tatyla
    #768
    Mozogj sokat
  • Krysael
    #767
    Jajj....,Remélem még délelőtt ideér a futár! :P :D
  • Nekrofil
    #766
    nincs, mindig a szintedhez állitja a játék az enemyket
  • LocalPatriot
    #765
    Van a játékban nehézségi szint beállítási lehetőség?
    Elég nehéznek tűnik a game...
  • Szemi84
    #764
    Köszi!!! Sikerült
  • AtiRadish
    #763
    Mert melee-vel kell megolni oket es akkor dobja.
  • Szemi84
    #762
    Valaki járt már ott ahol a bullymong haját kell összeszedni?
    Elérem a kijelölt területet és az irtás után nem találok semmit.
    pls segítsen valaki :D:D:D
  • Fpocok
    #761
    psyhicxel durván néz ki.
  • Fpocok
    #760
    Windowed Fullscreen... köszönöm!
  • szomferi
    #759
    nofene, ez jó hír!

    remélem délelőtt megérkezik a futár a játékkal, és fel is hív előtte, ahogy azt kértem a megrendelésnél :D
  • Fpocok
    #758
    INDUL A MOKKA!
  • Fpocok
    #757
    Nincs. Minor bug fixes, ennyi. Lehet még nem fixelték a golden key-t de hamarosan fogják.

    MÁS:
    Pár infó, amit most találtam.

    Gearbox is in talks about putting Borderlands 2 on the Vita.

    The first story content-heavy DLC will have details revealed very soon.

    One DLC planned for the near future might have something to do with Pitchford's desire to "ride on one of those sand skiffs from Return of the Jedi."

    Borderlands 2 could see more additional playable classes like the Mechromancer. Pitchford's words: "We created the ability in Borderlands 2 to add additional characters because we want to use that ability. The Mechromancer is the first one. I hope to do more. The success of the Mechromancer will help to define this."

    There are plans to make a Mac port.

    Looks like there might be more skins, heads, and possibly other character customization in future DLC.

    T.K. Baha will make some sort of return outside his small appearance in the sequel.
  • szomferi
    #756
    van lista hogy mit birizgáltak meg?
  • Fpocok
    #755
    Ma jött ki valami patch a játékhoz... kisebb bugokat javítottak. 10mega.
  • Renátó1985
    #754
    itt ejlefkor 2 ora mulva, csak azt hittem mivel ott egy oraval elobb van ejfel ezert ti elobb nyomhatjatok majd
  • Fpocok
    #753
    Nem tudom, te honnan írsz, de MO-n hajnali 1kor lesz. Még két óra.
  • Myselor
    #752
    bocsi hogy ide :) tessék Tatyla