7268
  • Fpocok
    #991
    Dark Souls easter egg lol
    [spoiler]
  • Fpocok
    #990
    Stargate: Atlantis flashback? Check... :D
  • szomferi
    #989
    nálam érdekes dolgok történtek... beregisztráltam a Shiftbe Win alól, utána próbáltam valamiféle kulcsot megadni a játékban is, nem sikerült, mondom akkor jó, hagyom, kiléptem abból a részből, vissza ingame, erre írja, hogy két kulcsom van, mondom oké :D
    ma belépek, erre azt mondja, hogy 5 (!!) kulcsom van, na mondom ez egyre jobb :D

    egyet el is használtam, adott egy lila Dahl snipert, zoom nélkül csak egyesével lehet vele lőni, zoommal pedig 5-ös burstje van, és rohadtul pontos, ilyet nem nagyon láttam még :D
  • ntex
    #988
    Jaja, szerintem is. Itt lőszeres ládákból van több.
  • gabo91
    #987
    Ahogy nézegetem a videókat, hogy miket dob... csak lila cuccot látni. Narancsot nem láttam még... lilát nagy ritkán még kereskedőnél is kapni meg néhanapján ha találni egy ládát akkor abba is szokott lenni.

    Egyébként véleményem szerint az első részben több volt a fegyverláda.
  • Myselor
    #986
    igazából vannak sokkal jobb cuccok mint amit a láda ad.és igazából 50ig aki nem nyitja ki hát,én tuti nem bírtam volna ki :)
  • gabo91
    #985
    Hm...
    Köszi az infót!
  • Fpocok
    #984
    1 kulcs jár egy accounthoz. Nem karakterenként. Ez biztos.
  • Fpocok
    #983
    Valaki próbálte ezt már? Lehet megnézem.
  • Fpocok
    #982
    Azt hiszem összesen 1 van. Érdemes max szinten elhasználni, mert szintednek megfelelő esik. Persze random loot is random. Az is lehet kaka.

    fehér<zöld<kék<lila<narancs
  • gabo91
    #981
    Két kérdés.
    Golden key... ha új karaktert kezdek akkor neki is lesz?
    Karakterenként adják, vagy csak egy van összesen?

    Ha valaki tudja a fegyverszíneket és a sorrendet, legyen olyan kedves leírni, ebbe mindig belekeveredek. Játék elején pedig el is mondták az egyik tippbe...
  • Myselor
    #980
    nem szabad kimenni a térképről:)
  • Nagydög
    #979
    Nem tudom, bugnak szamit-e, de az egyik bandita jarmu lodozos kuldetesben leloktem a szakadekba a sracokat, igy a begyujtendo lomok odalent hevernek. Gondoltam, legalabb lenezek rajuk, de a hataror fegyverek eltanacsoltak a nezelodestol.
  • Myselor
    #978
    egyébként határozottan hosszúra sikerült a játék szerencsére.lassan 30 óra játékom van benne,és még csak az első végigjátszás ^^
  • Myselor
    #977
    drága moxxi epic fegyvere:):P

    és az első legendary de nem olyan jó:)
  • Zs0lt1
    #976
    Ne aggódj megbosszultam :D
  • Fpocok
    #975
    Ehh... ide nem kellett volna benéznem
  • Zs0lt1
    #974
    Ne bánkódj
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Roland egyébként is meghal :D
  • wedge31
    #973
    Én már két bugba is belefutottam sajnos.
  • Myselor
    #972
    én mondtam neked:) egyik küldetés se bugos nekem se:)
  • ntex
    #971
    Érdekes kezdtem egy új játékot a csajjal és most nem lett bugos a Do No Harm quest, le tudtam adni... random bug lesz úgy tűnik
  • Myselor
    #970
    elég kellemetlen lehet ez a dolog :S
  • Prince23
    #969
    Én meg egy teljes szintet, plusz 1.5 óra tökölést. megint kezdhtem előlröl...mer fogom azt letörlöm a karaktermentésemet mosmár, rohadtul elment a kedvem így
  • wesker24
    #968
    Hát jah nálam is volt ilyen amikor a Steam felhövel szarakodott emiatt is buktam vagy 25 ezret !
  • Prince23
    #967
    Remek, a rolandos megmentő hadművelet utolsó mentése elveszett, ezt egyszerűen nem hiszem el. Még meg is látogattam Sanctuaryban is Lillityh mellett...ezt nem hiszem el...

    Inditáskor valami steames tároló jelent meg, mondom tárolja felhőbe


    erre belépek és tök legeleéjére tesz
  • gabo91
    #966
    Sanctuary kocsmában (moxxi bár) van két játékautomata. Álljatok be a kettő közé, és a lehető leggyorsabban húzzátok meg a két kart.
    20próbából (20*2 húzás) mind a húsz nyert, volt amikor csak pénzt adott a gép, volt amikor szar fegyvert de valamit dobott. Olyan nem volt hogy egyik se nyert. Viszont nyertem így 5db kék fegyvert és 12db Eridiumot (E cucc amiből lehet a tárolóhelyeket feloldani)

    Ha egyesivel húzkodjátok alig alig nyer, így viszont...
  • Fpocok
    #965
    Mentem négy kört, de nem találtam. Azt írják, hogy pcn bugos, néha nem jelenik meg :S
  • Fpocok
    #964
    Erre :D
  • szomferi
    #963
    aztán merre keressük azon belül?
  • Fpocok
    #962
    Ha Sanctuaryban jártok, keressétek őt a városban. Ad ingyen kék-narancs fegyvert randomra.

  • gabo91
    #961
    Roland házában alul (az a ház ahol a széf is van) van egy rácsos ajtó amit egy kar nyit, illetve nyitna. Bent van egy fegyverláda. Valaki bejutott már oda? Ha igen hogy?
  • Myselor
    #960
    csini gunzerkeresk:P
  • Fpocok
    #959
    Én és a törpéim :D

  • Nagydög
    #958
    Van nalam valamifele grafikai zavar. Nem stimmel a lod. Bemegyek a marketba es az orrom elott pakolja be a reszletesebb texturakat. Ladaknal ugyanez, es van, hogy inkabb nem is vacakol vele, maradnak az elmosott izek.
  • Myselor
    #957
    hova menti a képeket?
  • Myselor
    #956
    na kiesett az első legendarym mindjárt rakok róla képet:)
  • Fpocok
    #955
  • Fpocok
    #954
    Kössz.
  • lalakov
    #953
    Csak vidd az egeret a fegyver (a többi felszerelésnél is) jobb szélére. Fölül a kedvencek sárga csillagát tudod elérni kattintással, kicsit alatta meg az eladandó piros keresztet tudod előhozni(ezt nem használom, mert minden ami nem kedvenc az megy eladásra).
  • wedge31
    #952
    Passz, sose volt AMD hardverem de ártani nem árthat ha telepited.