86
  • G_ArchAngel #6
    Neha azon gondolkodom, hogy a fAndroidok, Applehaterek nem-e nagyobb fanatikusok....
    Nem kicsit kell korlatoltnak lenni ahhoz, hogy valaki bejojjon egy uzleti/gazdasagi temaju cikkhez Apple termekek miatt trollkodni.
  • G_ArchAngel #5
    Ha jol tudom 2004-tol semmi.
    A Windows esetleg, mert azt meg korabban az Apple lopta ossze, toluk meg Bill Gates:)))
  • DjDano
    #4
    Ahol nincs jó marketing ott nincs SEMMI, de ez már inkább egy vallási fanatizmushoz hasonlítható... Az Iphone-nál van jobb és olcsóbb is, nem beszélve a többi kreálmányukról
  • Tetsuo
    #3
    A Microsoftnak mennyi a reszesedese az Apple-ben? Tudja vki?

    Nem hiszem, hogy flame lesz, azt senki sem vitatja, hogy jok ezek vmiben, pl. marketingben. Az is teny, hogy egy becsuletes, joindulatu ember nem jut sokra az uzleti eletben.
  • fergusonpapa
    #2
    TÉNY! tudják mit csinálnak,épp megnztem egy filmet is(számitó emberek)

    lehet vannak eszközeiknek hiányoságai elönyei azt senki se tagadhatja hogy a cég üzletpolitikája kiváló.Van aki ezt zombi seregnek hivja van aki jó marketingnek ök tudják hogy lehet egy terméket ugybehozni h elhitessék az emberrel KELL NEKD,na de ugyis flame lesz itt amit nem akarok látni gondolom ezt megosztommielött elszabadul a pokol(megint) :)
  • G_ArchAngel #1
    Kicsit morcos vagyok, mert anno meg a 29 USD-s reszvenyeknel mondogattam, hogy ne vegyunk ezektol papirt, mert lassan megdoglenek...
    Ennyire ertek en ehhez is:(