21
  • bmw
    #21
    Az atlantisban jo nezett ki, ott legalabb nem volt kifestve.:)
  • Aldo Moro
    #20
    Nekem is jobban bejött volna Rock. Ha jön a film, megnézem, aztán majd eldöntöm, hogy rossz-e vagy jó.
  • Yutani
    #19
    Itt nem dőf, hanem a kardmarkolatot b@ssza bele az ellen képébe. Szóval alaposan átkoreografálták! :)))
  • fika ferenc
    #18
    ...de azért az nagyon COOL ; ) lol
  • pokolfiu
    #17
    nekem csak az nem tetszett benne, ami a Troja óta minden ilyen filmben benne van, ahogy Achilleus leböki az ellenfeleit... kitalálhatnának már új koreográfiát.
  • Betonparaszt
    #16
    Fanyalgóknak sós mogyorót
  • fika ferenc
    #15
    Tényleg mi a f@sz bajotok van?
    Végre jön egy film ami be meri vállalni, hogy 18 éven felülieknek készült fantasy.
    Hány ilyen volt/van/lesz az elmúlt években?
    300, Spartacus TV sorozat, jön az Immortals...most több nem is jut eszemebe.
    Ezek általában arról szólnak (nem másról!), hogy izmos barbárok és csöcsös amazonok halomra kaszabolnak mindenkit miközben fröcsög a vér. Maga a műfaj eleve B kategória.
    Ne keressünk már erkölcsi mondanivalókat vagy akár irodalmi karakterfejlődéseket.
    Áááá...CGI vér, nem elég dárkos pfff...
    Higyjétek el én is szívesebben néznek olyan rememűveket mint a Conan első része
    (mert az vitán felül az! a maga korában, stílusteremtő alapmű) de nem csak 3Oévenként szeretnék moziba menni, pláne nem egy előzetes alapján pálcáttörni egy film felett.
    Ha nem lesz jó azt is meg fogom mondani, de nekem megér 2 órát az életemből, hogy adjak a filmnek egy esélyt.
  • m minnifield
    #14
    ja, akkor lett volna igazi "a" kategóriás remekmű...
    azért aki azon sír, hogy ez egy "b" kategóriás szar lesz, annak kiábrándító lehet, hogy az eredeti arnold-fogyatékosan nézek, kemény vagyok-féle conant se a cannesi filmfesztiválra forgatták
  • Skynet
    #13
    Olyan igazi barbár fejű...:D
    1ébként milliószor jobb választás lett volna a szerepre Rock,annak legalább a termete is barbárszerű,és hasonló filmben már alakított tűrhetően (skorpiókirály)....
  • opeca
    #12
    "momoa meg a trónok harca drogója után kifejezetten ígéretesnek tűnik erre a szerepre."

    Ott is úgy nézett már ki mint egy buzi, a kifestett szemeivel, Itt is úgy fog.
    Nem tudom minek erőltetik ezt a színészt, rohadt irritáló egy feje van.
  • opeca
    #11
    Már most megmondom, megmondtam, ez nagyon tré lesz.

    "Szerintem meg ne ítélkezzünk előre, mert minden tisztelet azért, hogy be merték vállalni korhatáros filmként és nem családi moziként akarják eladni."

    Akkor már jóval darkosabb hangulatot is adhattak volna neki. Mer így olyan B kategóriásnak tűnik az egész. Kellett volna ide a 300 rendezője, meg összehozni valami jó akció-rendezővel.
  • NEXUS6
    #10
    A Swarcis első rész tényleg klafa volt.
    Talán a legjobb fantasy film azóta is.

    Ez meg olyan nem tudom milyen. Ha látványra akartak menni akkor nyomorék, ha meg naturalizmusra akkor meg csak xar. Gondolom, ha a karakterek lennének a központban, meg a konfliktusok, meg a párbeszédek, akkor nem ezt a hentesboltot mutatják itt be a trélerben.
  • COOLancs
    #9
    "barbár tévés reklámban özönvér és a testtől elváló testrészek is láthatóak" ÖZÖNVÉR? az meg mi a fasz? Egy őzön vér???
  • fika ferenc
    #8
    Szerintem meg ne ítélkezzünk előre, mert minden tisztelet azért, hogy be merték vállalni korhatáros filmként és nem családi moziként akarják eladni.
    Persze ettől még lehet rossz, de mivel amúgy sincs dömping az ehhez hasonló alkotásokból egy próbát megér annak aki szereti az ilyen típusú filmeket, hogy moziban nézze meg.
    Bár le is lehet tölteni a kamerás változatot és megnézni 13as monitoron (ahogy amúgy bármilyen film szar lesz) és lehet örülni, hogy
    - na én ugye megmondtam előre hogy szar lesz! lol
  • koschwarz
    #7
    nálam is kötelező. jó, hogy svarci tökéletes volt conannek, csak kár hogy erőltették azt a "gondolkodó barbár" figurát az első filmben, john milius jól elbaszta...a második svarci féle conan meg szimplán egy 80-as évekbeli gagyi fantasy.

    momoa meg a trónok harca drogója után kifejezetten ígéretesnek tűnik erre a szerepre.
  • Pitterix
    #6
    Azért várjátok ki a végét!
    Én tuti megnézem.
  • Tetsuo
    #5
    Volt ver a pucajaban. :)

    Persze hogy szar lesz. 10ezer okot tudnek mondani, hogy miert, inkabb bele sem kezdek.
  • Rotyoka
    #4
    Hát a vér kicsit viccesen sok.

    Belevág a hasába és kiömlik ilyen 15 liter vér :D
  • nessboth
    #3
    CGI vér ott van, egyre kevésbé várom ezt a filmet:
    imdb:5.5
  • Fresh Duke
    #2
    Conan, a bankár...
  • Bulics
    #1
    Hát ez szar lesz...