33
  • Chocho
    #33
    A Tintinre ilyen kevesen szavaznak? Pedig jó kis film lesz az. :)
  • Inquisitor
    #32
    Ja igen, Tower Heist jónak néz ki. Remélem Eddie Murphy annyi sok borzasztó film után végre visszatér a "normális" kerékvágásba.
  • nlght
    #31
    nem tudom, hogy az emberek miért esnek hasra a tetovált lánytól... a könyvet nem olvastam, csak a filmeket láttam, de kapásból mondok sokkal jobb thrillereket, csak azokban nincsenek emós, leszbi főszereplők... sztem overhype, bár ízlések és pofonok
  • WoodrowWilson
    #30
    Ja, csak 2012 december.
  • H3nG
    #29
    És a hobbit? az nem decemberbe jön? vagy azt senki nem várja? o.O
  • vato loco
    #28
    "Frászkarika"

    Faszkarikának olvastam. ^^
  • BoneDragon
    #27
    Alkonyat nagy durranás? Neeee, Isten ments attól a förtelemtől... Ki volt az az elvetemült aki arra szavazott? :S
  • asgh
    #26
    "Ha van egy Fincher-szintű rendező és lát fantáziát egy ilyen sztoriban, akkor megcsinálja, mert ő már eljutott oda, hogy azt rendezzen, amit akar."

    Ez tévedés. Van egy amerikai stúdió, ami megvette a könyv megfilmesítésének jogait, és mivel a producerek nem hülyék, így olyan rendezőt kértek fel, aki a legjobb esetben nem csinálja meg szarabbul a remaket, mint az eredeti. Ettől függetlenül nem hinném, hogy Fincher verziója jobb lesz, két dolog miatt:
    1. Ha mondjuk a Gyűrűk Ura trilógiát forgatnák újra, akkor sem hinném, hogy elég lenne egy tehetséges rendező ahhoz, hogy az előző verzióhoz képest maradandó élményt tudjon alkotni, pedig ugye Peter Jackson is mennyi mindent kihagyott a könyvből. Azaz hiába nyúl vissza a rendező a könyvhöz, akkor is ott lesz a másik film, mint viszonyítási alap.
    2. Az eredeti sztori ugye Svédországban játszódik. Ha az ottani társadalmi, politikai, szociális viszonyokat átültetik amerikaiba, az egész történet totál hiteltelenné válik. Nem azért, mert ne lehetne a korrupcióról az USA-ban filmet forgatni, hanem azért, mert az egész társadalom teljesen máshogy működik, így nem lehet egy az egyben átvinni szituációkat egyik országból a másikba. Ahogy pl. magyarítani sem lehetne a Tetovált Lányt, mert nálunk a politikai elit nem ismeri a "folt esett a becsületén" fogalmát, a legdurvább lebukáson is egy vállrándítással simán átlépnek, ha nem követi azonnali letartóztatás, így mondjuk egy DVD nyilvánosságra hozásával nem nagyon lehetne egy köztisztviselőt zsarolni, ahogy egy újságíró sem sokat szarozik nálunk a sztorija hitelességével.
    A lényeg: a történet "amerikaisítása" eleve kudarc. Ha pedig megtartják a sztorit Svédországban, akkor mégis miből gondolják, hogy egy amerikai jobb filmet tud forgatni a svéd társadalmi rendszer visszásságairól mint az, aki ott él?
  • B0nFire
    #25
    Úúú, most erre nagyon ráizgultam... Arra nem érdemesítem ezeket a szarokat, hogy letorrentezzem.
  • sata75
    #24
    anyám
  • zetortraktor
    #23
    "Gondolom neked minden a pénz kergetéséről szó"

    Akkor csak álmodtam ezt a kommentet? "a Tetovált lány 2009-es film, minek belőle remake? Egyértelműen inkább pénzhajhászás"

    Te vagy az a viccbeli figura, akinek mindenről "az" jut eszébe és még észre sem veszed, csak abban a kommentben, amiben a te kommentedet figuráztam ki? Ha van egy Fincher-szintű rendező és lát fantáziát egy ilyen sztoriban, akkor megcsinálja, mert ő már eljutott oda, hogy azt rendezzen, amit akar.
  • kalapos01
    #22
    Te egyrészt nem tudod, hogy mi az a reboot. Másrészt meg nem érted, hogy a könyvet készítik el filmben. Vagy azt mondod, ha most gyorsan leforgatom a Hobbitot, akkor már Peter Jackson is egy utolsó senki, mert elkészíti az én filmem feldolgozását? Ó, te szegény...
  • kalapos01
    #21
    Nagyon benéztél valamit.
  • tizedes1
    #20
    pl én... mert a Majmok bolygója nem szerepel a filmcímek között.
    A többi film közül egy sem fogott meg úgy, hogy vagy a folytatást várnám, vagy a bemutatót....
    Miután a MB előzmény film nem szereplet, mint írtam, kíváncsi voltam a szavazati arányokra és azt választottam ,ami engem érdekel.

    de ugye ízlések és pofonok..... :)
  • Zaraki Kenpachi
    #19
    A Conan the barbarian hol marad? Agusztus 20-n jön hazánkba.
  • tomcsa4
    #18
    Gondolom neked minden a pénz kergetéséről szól. Nyilván vállalkozások és szórakoztatni akarnak minket úgy, hogy közben pénzt is látnak, mivel ebből élnek (a cég is és a személyzet is).

    Nem is evvel van a gond, hanem hogy 2 éves filmet remake-nek. Remake újragondolást jelent. Nos, attól ,hogy betesznek pár olyan jelenetet, meg brutálisabbra csinálják.... ez is újra gondolás, csak feleslegesen. Ráadásul nem is klasszikus film A tetovált lány. Akkor hívjuk rebootnak, de ne remake-nek.
  • Nefthisz
    #17
    Sztem a lány a Modern family-ből van :)
  • Rotyoka
    #16
    Ja nemszóltam, ez a fosamerikai rimék :D
  • Rotyoka
    #15
    Az a tetovált lány magyar premier az ugye csak valami vicc akar lenni? :D:D

    Mikor is láttam a filmet? 2 éve? :D
  • m minnifield
    #14
    én úgy hallottam, hogy a tetovált lány nem remake lesz, hanem a könyv amerikai feldolgozása. nem a kész filmet veszik alapul, sokkal több minden benne lesz az amcsi változatban a könyvből, mint a svédben. mondom állítólag. ha nem akkor toll a fülükbe.
  • zserrbo
    #13
    Már meg van :) Zoe Saldana
  • zserrbo
    #12
    A 4. kép az melyik filmből van és/vagy ki az a csaj? :D Nem ugrik be a neve.
  • zetortraktor
    #11
    Mi ez a hülyeség, hogy időhöz kötve kell remake-elni? Ha nem tudod a kérdésedre a választ, akkor nézesd meg magad. Szerinted mennyivel többen fogják az új filmeg megnézni itthon, külföldön vagy Amerikában?

    Hány órás gondolkodás után jutott eszedbe az, hogy pénzhajhászás lehet? Ezt üzleti vállalkozásnak nevezik. Megsúgom neked, hogy minden elkészül film "pénzhajhászás". A kedvenc zenéd elkészülte is pénzhajhászás. A monitor, amit bámulsz az is csak pénzhajhászás miatt készült el. A cikk, amit olvastál, a pénzhajhászás miatt készült el. Anyu és apu azért nincs most otthon, mert pénzt hajhásznak.

    "Ennyi erővel mindent filmesítsenek meg újra, hátha jobb lesz, mint az előde."

    Meg szokták filmesíteni. Ami külföldi. Az Engedj el feldolgozása is egy év után készült el és milyen jól sikerült.
  • Jozsó
    #10
    Szerintem pedig a Tetovált lánynak már az eredetije is annyival rosszabb volt mint a könyv, hogy nem lehetett végig nézni.

    Így nyilván a remake-től sem lehet semmit várni...
  • tomcsa4
    #9
    Jó, de a Tetovált lány 2009-es film, minek belőle remake? Egyértelműen inkább pénzhajhászás szagú a dolog. Ennyi erővel mindent filmesítsenek meg újra, hátha jobb lesz, mint az előde.
  • zetortraktor
    #8
    Éppen azért, mert ahogy te is írod, A tetovált lány annyira jó volt (9/10), várós az új Tetovált lány. Mert, ha még jobb lesz, akkor veszélybe kerül a 10/10 és egy 10/10-esélyes filmre jó várni. Plusz Fincher jobb rendezőnek tűnik, mint a dán fickó, lehet, hogy még jobban megcsinálja a könyvet.
  • asgh
    #7
    Ez a mondat mindent elárul a felhozatalról:
    "No, meg persze a tavaly év legjobb filmjének rendezője is visszatér az év egyik legvártabb alkotásával, A tetovált lány remake-jével. "

    Tehát az év egyik legvártabb alkotása egy remake? Szánalom. Ráadásul a tetovált lány eredetije annyira jó, hogy zéró értelme van remaket forgatni belőle.
  • sajtosnudli
    #6
    Majmok bolygóját és a Conant várom.
  • morden
    #5
    Ki szavazott az alkonyatra :DDDD ?
  • jerrybloom
    #4
    A Tower Heist-ben nem Ben Affleck lesz, hanem Ben Stiller és Casey Affleck, de ettől még város film. A Cowboyok és űrlények pedig a hatalmas várakozások mellett lehet mégis bukta lesz, ugyanis a kritikusok nem szeretik odaát (bár ez sokat nem jelent). A hupikék viszont szerintem maci laci sorsára jut, és elhasal. na de, hogy az oroszlánkirályt miért kell 3D-ben újra kihozni? :O (naiv kérdés...)
  • anubys1984
    #3
    Szerintem hasonló lesz az év első feléhez. Hasonlóan siralmas.
  • kerge30
    #2
    A második félév legjobban várt filmje,akkor a Mission Impossible 4,mert a Sherlock Holmes 2 csak jövő januárban kerül mozikba idehaza!
  • rágógumi
    #1
    fantom protokol?:| bAH