5
  • m minnifield
    #5
    én símán csak irígy vagyok rá, marha jó csajokat dughat, ha holnap kedve szottyan leugrani monte carloba akkor felül a gépre és már repül is, annyi pénze van, hogy az orrát is százdollárosba fújja...irígykedem na, dehát ha felemelném a hájas picsámat talán még én is lehetnék szupersztár. de nem teszem, jobb itt faszkolódni a billentyűzet mögött, kényelmes ez így... :D
  • Ender Wiggin #4
    snl? abban az ugye az a műsor, melyben rengeteg komikusként csapnivaló ember is fellép?
    az a helyzet, hogy ha leszámítom az irritáló fejét és az ultrahangot, amin megszólal, vagy a csupán kétféle arckifejezést, amire képes, akkor is ott van a személyes nemtetszés joga.
    persze a tudálékos, "mindenkinek megmondom a tuttit", kioktatás részedről állandó, de ez benne van.
  • winnie
    #3
    az a helyzet, hogy eddig mindig ment neki. ez mondjuk nem lett túl jó, de mind mozifilmjeiben, mind az snl-ben komikusként, abszolút hibátlan. persze a divatf*ka állandó, de ez benne van.
  • Ender Wiggin #2
    A kappanhangú köcsög színészkedni próbál, de csak arra futja, hogy megdugja az összes partnernőt. Szuper.
  • portable
    #1
    Jó a cikk címe.