8
  • hdo
    #8
    Mobilos fizetés ... azért ennyire messze még ne menjünk.

    Tavaly láttam először SMART kártyát, ausztriában. Kiröhögtek hogy ez nekik már évek óta alap. OTP meg ebben az évben vonta be a bankkártyákat, hogy SMART kártyára cserélje őket, de azt is minek, mikor még egyetlen SMART kártyás fizetési lehetőséget nem láttam itthon ...
  • Gerygrey
    #7
    És ha elhagysz egy köteg húszezrest...?

    Egyébként valószínűleg van rá megoldás, hogy letiltsd. Vagy a fizetést bonyolító app indításkor jelszót kér, amit csak te tudsz.
  • Gerygrey
    #6
    Meg sárga csekkel a postára :) Igazi XXI. századi megoldás :)
  • JL666
    #5
    sok ember még 3310-es nokiát használ, kíváncsian várom mikor fog elterjedni. Mellesleg, ha elhagyod a telót hogy tiltod le?
  • Pharaoh
    #4
    Szerintem a kis értékű vásárlásoknál nem lenne rossz, utálom, mikor vki 5 zsemlét is bankkártyával fizet és ezért kell egy "csomót" várni.
  • kalapos01
    #3
    "Az okokat nem részletezném."

    Nem is kell. Mindenki tudja, hogy ennyire ostobák és nyilván abszolút tudatlanok. Jó helyen van a pénz a befőttes üvegben. És hadd járjanak csak a lábukon vásárolni, ahelyett, hogy a fotelből tennék.
  • alien47
    #2
    Nekem nem tetszik az 5 let. Szóval nem érdekel, hogy terjed. Használni nem fogom. Nem egy- két ismerősöm a mai napig nem használ bankkártyát, bankokat sem! És meg tudom érteni őket is. Az okokat nem részletezném.
  • viasz
    #1
    Ki mit várt... Szerintem meg gyorsabban terjed a vártnál :p