15
  • pokolfiu
    #15
    mag anukád....

    amúyg javaslom szemész felkeresését is, mert nemcsak én hiányoltam, olvass pár sort vissza kukifejű....
  • kalapos01
    #14
    Egyébként siess, és ezt írd oda mindegyik hírhez, hátha legközelebb amikor tátott szájjal várod a galambot, beleesik. Mert ahogy látom, egyik hírben sincs leírva, hogy mi miről szól. Persze látszik, hogy ez sehol sem probléma, csak kegyed hisztizik.
  • kalapos01
    #13
    Ja. Nehogy már neked kelljen utánanézni annak, ami érdekel. Inkább kiszolgáltatod magad. Nem akarom tudni, hogy mitől fáradt el ennyire a kezed.
  • pokolfiu
    #12
    hovatovább ha már cikkeznek valamiről, akkor nehogymár még nekem kelljen utánanézni a neten, hogy miről is írnak....
  • pokolfiu
    #11
    megnéztem, használtam. értékelhető információ nem jött le egyik helyről sem... előbbi valami he-man (bár nekem a gor ugrott be elsőre), perzsia hercege, támad a mars katyvasznak tűnt, utóbbiból meg semmi értékelhető történet, több találat volt a vészhelyzetes dokira... .és mielőtt nekiállsz okítani te okostoji, nézd meg a hátterét annak amit írsz... ez az igazi agyrém....
  • MarkBlade
    #10
    Van pár könyv, magyarul is megjelent.A Mars Ura, Mars istene, Mars Lánya.
    John Carter a marson találja magát és az ottani hatalmi harcokban próbál túlélni mindent miközben beleszeret egy lányba. Nem akarok többet írni mert nagyon spoiler lenne :) de ez az alap story..
  • alien47
    #9
    Tudok az ellentmondásról a hozzászólásban nem kell felhivni a figyelmet. Egy példa a cikk írójának az általa összehordott sületlenségekre...
  • alien47
    #8
    Csatlakoznék. Drága cikk szerző. Ezzel sokkal nem vagyunk előrébb. Egy halom érdektelen adat, de a történetről egy sor sem szól..... Köszi sokkal előrébb vagyunk.
  • Atyuska
    #7
    Atyaúristen !
    De rég "olvastam" az első John Carter képregényt!
    ..még 6.-os voltam..(általános)
  • Zocsi
    #6
    Zsír. Úgyis nagy könyvleárazások vannak... érdemes megvenni?
  • Inquisitor
    #5
    Én meg egy hete a magyart. Kb. akkor be i s lett linkelve :)
    Nessboth, ez "picit" régebbi mint a He-Man. A történet írója sci-fi, fantasy és kalandregényeket írt. Többek között a tök ismeretlen Tartzan könyveket ... Wiki-n biztos megtalálod pontosan mikor írta.
  • kalapos01
    #4
    És ezért ahelyett, hogy megnézted volna az előzetest vagy Google-t használnál, kommentelsz. Agyrém.
  • nessboth
    #3
    Ez olyasmi, mint a He-man? VAgy amolyan sci-fi prince of perzsia, vagy mi volt ez a katyvasz?
  • pokolfiu
    #2
    agyrém, hoyg pont magáról a film történetéről egy sor sem... sokadik "gratula" a cikkírónak....
  • cS6Szi
    #1
    Elöször úgy egy hete láttam az angol trailert. Akkor nem igazán értettem, hogy miről is fog szólni. De a látvány tetszett. Utánna olvastam a storynak. Majd elolvastam a könyvet is. Most már nagyon várós részemről.