12
  • Crane
    #12
    Valóban lehetne átláthatóbb, és felhasználóbb barátabb a Facebook. Bőven van mit rajta dolgozni. De aki fikázza, annak csak azt tudom mondani, hogy csináljon jobbat, és futtassa be annyira, mint amennyire most fut a Facebook.
    Mert azért ez nem olyan pikk-pakk, és készen van dolog. És téves elképzelés az is, hogy egy kocka írta az egész Facebookot. Főleg ezért van az, hogy egy-egy részen másképpen vannak a dolgok, mert nincs rendesen összehangolva a programozók munkája, és ezen tényleg erősíteni kéne, mert Google most valóban komoly kihívást adott.
    Ami meg a Facebook használatát illeti: Akinek nem tetszik, ne használja. :) Aki meg használja, az vegye a fáradságot és olvassa el a Adatvédelmi útmutatót még mielőtt össze-vissza el kezd mindent megosztani.
  • duke
    #11
    sosem irok sms-t, pont azert mert olyan kurva bonyolult a szamjegyekkel beirni.
  • Rotyoka
    #10
    Mert szerinted ki a faszom tudná az egészet leprogramozni, a szomszéd karcsi bácsi? Annyi buták vagytok hogy csoda, hogy tudtok levegőt venni..
  • shenmuedc #9
    Mit vártok? Egy kocka írta az egészet persze hogy átláthatatlan egy átlagembernek. Csodálkozom is hogy ilyen népszerű.
  • thsanyi5
    #8
    Végre. Már kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok elégedetlen a keresőjével és az érthetetlen rendszerrel. Félek küldeni valamit mert nem tudom ki/kik láthatják majd.
  • Tetsuo
    #7
    Azt azert ismerd el, hogy ergonomiaja az nincs is.
  • Zombee
    #6
    Nem átláthatatlan, ellenben a keresője egy hulladék.
  • Rotyoka
    #5
    Hát elég debilnek kell lenned, hogy nem látod át pedig nem bonyolultabb mint egy sms-t megírni 2 embernek.
  • duke
    #4
    "Elégedetlenek a Facebookkal a felhasználók"

    Hat ezt nem csodalom. Csinaltam egy kamu profilt, hogy kiprobaljam, megis milyen. Hat ez egy rakas szar. Kovethetetlen, atlathatatlan, osszevisszasag. Ha hozza szolok valamihez, akkor nehez megalapitani, hogy az csak a sajat profilomon latszik, vagy valakinek szemelyesen megy, vagy megosztottam a fel vilaggal. Nem csoda, hogy az az amerikai kepviselo multkor a felvilaggal megosztotta a peniszet. :)
  • B0nFire
    #3
    Ha van még néhány email címed, amire szeretnél sok spamet, akkor írd ide azokat is nyugodtan, felvesszük mindet a listába!

  • Zoliz
    #2
    'A tagjaink több mint a fele keresi fel naponta a honlapunkat' :D
    Szerencsetlenek! Mi lesz ha osszeomlanak? Szegeny f@szbook fanok.
  • atomjani
    #1
    A Google plus jobb. Ha kell meghívó kipróbálásra, akkor írj az [email protected] emailre.