17
  • chuky123
    #17
    Igaz ezek nem maiak de nálam itt kezdődnek a vígjátékok.
  • chuky123
    #16
    Tropusi vihar, Jószomszédi iszony az vígjáték. Ez max gyerekeknek mattiné műsor.
    10/5 max
  • cateran
    #15
    Engem is erdekelnenek azok a hiper-szuper vigjatekok az utobbi par honapbol, ugyan dobj mar fel 1-2 peldat.
  • zetortraktor
    #14
    Írtad, hogy láttad a Másnaposokat. Meg akkor honnan tudnád, hogy milyenek. Az pedig, hogy nem tudod, hogy mik a jó komédiák, no komment. Ha érdekelne, magadtól utánanéztél volna korábban, ne csak a fingósakat ismernéd. (És nem kell nagyon visszamenni, elég mondjuk az elmőlt pár hét vagy hónap magyar premierjeit ismerni.)
  • maxy182
    #13
    Épp azt mondom, h én nem nézem meg őket...

    De akkor írj légyszi néhány jó vígjátékot az utóbbi időkből, hátha újra megkedvelem a műfajt!
  • fika ferenc
    #12
    "Ettől még persze az Alvin és a mókusok mintájára lehetett volna siker a Mr. Popper pingvinjei"
    - Én inkább azon csodálkozom, hogy az Alvin és a mókusok siker lett' lol
  • zetortraktor
    #11
    Hát, ha szarokat és fingósakat nézel, mint az említett Másnaposok 2, akkor persze, hogy egyetértesz. Én is leírhatnám, hogy manapság a legtöbb vígjáték tök jó és nincs egy fingós sem, de nem vagyok olyan hülye, hogy csak azokból vonjak le következtetést, amiket látok.

    Te fingósakat nézel és panaszkodsz miattuk, hogy csak ilyenek vannak. Ki kell, hogy ábrándítsalak. Vannak igényesek. És szerintem nem csak én nézem őket.
  • Stranger666
    #10
    Ja, mert amerikában nem szobákban laknak.
  • AZTA
    #9
    "még egyszer: mi értelme volt egy gyerekfilmbe ingatlanossá tenni az eredetileg szobafestő karaktert?"

    Mert 2011 van és nem divat a szobafestő egy filmben, amerikában meg a nézők fele lehet azt se tudja miaz.
  • maxy182
    #8
    Én is egyetértek a kolléga hozzáállásával. Manapság a legtöbb vígjáték kimerül a fingós, szarós, hasraesős poénokban, amiért marhára nem érdemes elmenni moziba. Néha egy üde színfolt is felmerül, mint pl a Másnaposok, de nálam az is csak egy 10/7-es film volt.
    Persze aki élvezi ezt, az nézze csak. Én nem mondom meg senkinek, h mit szeressen, csak szubjektív véleményt formálok.
  • zetortraktor
    #7
    Ja, értem a logikát. Gagyi filmeket nézel és ezért minden film gagyi. Jó.
  • nlght
    #6
    ace ventura 3-at, vagy dumb és dumber 2-őt csináljon már ne ilyen pingvinszart...
  • Laza
    #5
    Na mert miért? A legtöbb vígjáték manapság oltári gagyi ... a legtöbbet még a sitkomok is kenterbe verik, pedig azokat nem moziban adják.
    Nem érdemes moziba nézni őket ... nálam a koszorúslányok sem moziba való ...
  • zetortraktor
    #4
    Ekkora ostobaságot rég olvastam már.

    (A második helyen közvetlenül mögötte az van, hogy kevés a jó.)
  • tibisan
    #3
    mert kevés a jó vígjáték..
    a másnaposok 2 nem lett akkora durranás , mint amire lehetett számítani..
    de a koszorúslányok hatalmas lett..
    az idei legjobb vígjáték..nem kell hozzá ételmérgezés , hogy befosson az ember rajta , mint a filmben
  • Alzi
    #2
    Nagy csalódás volt a film :(
  • davidka003
    #1
    Moziban már régóta nem éri meg vígjátékokat nézni. :\