19
  • Ender Wiggin #19
    kalapos megint megmondta a tuttit. :-D
    de hogy kin röhög mindenki, az még a jövő zenéje...
  • tomcsa4
    #18
    Mert sokan nem is ismerik a képregényeket. Érdekes módon amelyik cimbim anno pörgette a lapokat, annak mind tetszett a film. És nem vannak úgy oda, ohgy milyen hangja van a robotoknak, mivel pontosan tudja, hogy az eredeti képregényben is változatosak voltak a robotok hangjai. Értem ez alatt, ohgy egyiké sem terminátoros volt, nem is illik ebbe a világba, nem így van kitalálva. Meg nincsenek fennakadva azon, hogy miért alakulnak át autóvá (minden épeszű rajongó tudja, ohgy ezáltal is energiát spórolnak).

    Tehát ne a sok hülyegyerekből indulj ki, akik nem is ismerik a képregényeket. Én láttam Imaxban és sima 3D-ben is a filmet, nekem nagyon tetszett, ahogy az első két része is. Ja és anno nagy képregényfan voltam.
  • kalapos01
    #17
    Nem hiszem, hogy lewarezolnám, ott a tévé vagy kölcsönkérem, ha kell, ha véletlenül meg akarnám nézni. A lényeg benne van az előzetesben úgyis, de bármikor megszorulhat az ember, hogy Transformersre fanyalodjon.

    És nem tudom, hogy milyen a TR3, de ha az első két rész szar volt és a harmadik részről azt írják rengetegen, hogy szar, akkor jó eséllyel az sem jönne be. Ha te képes vagy fizetni érte, amikor ingyen is megnézheted, csak rajta, maximum rajtad fog röhögni mindenki.
  • Narxis
    #16
    Ekkora faszságot rég olvastam, azt, hogy te melyik filmet warezolod le és melyikre ülsz be az magánvélemény, de kijelenteni, hogy a Transformers 3 szar lett és mindenki hülye csak te vagy helikopter azt nagyon nem kellene.

    Már korábban is olvastam tőled baromságokat itt, te vagy a filmes szekció ügyeletes hülyegyereke?
  • zetortraktor
    #15
    Mi más lenne, mint családi film? Megmondták, hogy az, gyerekek a főszereplők, persze, hogy családi. És tök jó.
  • Stefling
    #14
    A super 8 valami iszonyat gáz film lett, azt inkább mondanám amúgy családi filmnek, minthogy sci-fi-nek, vagy esetleg thrillernek xDDD hatalmasat koppantam, amikor megláttam miféle szörnyeteg rohangászik benne, sőt a végén valami kisgyerekre halgat aztán még majdnhogynem haverok is lesznek xDDDD gájz :P az ilyet moziba se mertem volna dobni...
  • kalapos01
    #13
    Aki szórakozni akar, az a moziban megnézi a Super 8-et vagy a Larry Crowne-t. Vagy bármelyik másik (MOST FIGYELJ!) jó filmet. Majd, ha ingyen is elérhető lesz, akkor meg lehet nézni a Transformers, de pénzt adni érte...
  • bladesoft
    #12
    Ott a pont. Aki szórakozni akart az moziban megnézte... aki meg elgondolkodtató dolgokra akarja használni az agyát annak ajánlom Pietkovtól: Sztálingrád c. könyvet.
  • Justil
    #11
    Nem fasza, mert röhögőgörcsöt kapok, ha meghallok egy óriásrobotot magyarul beszélni :)
  • zetortraktor
    #10
    Ha nálatok sem adják 2D-ben, az nagyon kemény. Szerinted Amerikában nem ez a helyzet? Vagy az futott át az agyadon, hogy a magyar mozik jobban 3D-sítettek, mint az amerikaiak? Nálunk eleve több volt a 2D-s vetítés, mint a 3D-s.
  • zetortraktor
    #9
    Ne legyél rosszul. Optimus és Sentinel hangja fasza, de a többi robot hótt gagyi néget meg jamaicai akcentusa nélkül meglennék.
  • NovaTerra
    #8
    A lényeg, hogy tudjuk Michael Bay mennyit keres! Ez kell ide meg az, hogy Kuala Lumpurban mennyivel többen nézték, mint Pesten.
  • Justil
    #7
    Az hagyján, hogy 3D, de nálunk Szegeden csak és kizárólag szinkronosan vetítik, én meg úgy nem vagyok hajlandó megnézni. Oké, tudom, hogy ez nem a párbeszédek filmje, meg minden, de rosszul vagyok már a magyar szinkrontól.

    Úgyhogy szépen megvárjuk a dvd kiadást...
  • Zombee
    #6
    Nálunk azért magas a 3D aránya, mert pl. nálunk sem adják 2D-ben. Max ha kifut a multiplexekből, de akkor meg már a kutya se nézi.
  • Justil
    #5
    Úgy látom mégse ért mindenki egyet ebben.
  • NEXUS6
    #4
    Hááát, ezzel a cikkel eléggé egyetértek. OK nem vagyok egy nagy megarobot rajongó, max a Metálzsírszolidot bírom igazán elviselni ebben a műfajban. De akkor is bizony csökkenő tendenciát mutat a sorozat minősége. Az első rész ari volt, meg jó, ez meg egy rókabőr. Lásd még az autósüldözéses rész, amibe 1-1-ben raktak be snitteket a Szigetből.

    Rágógumi az agynak.
  • zetortraktor
    #3
    Ja, elég béna volt a 3D, de engem is beetetett. :)
  • Stranger666
    #2
    szerintem se volt nagy eresztés a 3d rész. már úgy alapból uncsi...
  • M1kka Makka
    #1
    szekeres elmész már a csába az ilyen fos cikkekkel
    a TF3 ban az egyetlen dolog amiben mindenki egyetértett h a 3d überfasza lett
    szanalmas amit hetröl-hetre produkalsz..