57
Iron Marshal (free2play mmo strategia)
  • Zoli105
    #57
    De most kezdtem el :D
  • cikasz
    #56
    Nem játszik senki ezzel a gémmel?
  • cikasz
    #55
    Ezt az olajmezős dolgot nem nagyon értem.
    Mit kell csinálni?
  • Zoli105
    #54
    Értem :/ amúgy akkor végleg bezárták vagy mi a fene!?
  • cikasz
    #53
    nekem egy csomó terület kész lett pl kréta is , de nem tudtam befejezni mert sosem találtam egynél több embert a végső csatára :(
  • Zoli105
    #52
    Hát ja , pedig most lett meg az a tigris ! -.-" Franc esne beléjük meg kész lett a jugoszláv görög meg párizs! :/
  • cikasz
    #51
    Nincs jövöje ennek a játéknak. Én az esetek 90%-ban sosem találtam embereket a csapat csatákhoz! Úgy lenne jó, hogy jelentkezni lehetne adott csatákra és ha összejött a csapat akkor go.
  • Zoli105
    #50
    No ahogy látom meghult a game vagyis bezárták a bétát ! :(
  • Zoli105
    #49
    Örülj neki hogy van tigrised én még mindig a párduccal szarakodom ! :/
    És persze a 88as sem segít a pörsingek ellen amik folyton Iron assaultoznak ! -.-
  • a.carkey
    #48
    Részemről sanyi. Bár a WoT után nem vártam mást, de itt is a német egységek a legszarabbak. A fullos hősöm tigristankját kinyiffantotta egy energia elszívó ruszki teherautó, mely -8 szinttel volt alattam. :D A gyerek ráadásul minden esetben tudta gyógyítani magát. Kínomban röhögtem. Ugyanebben a felállásban hoztam az én szippantóm, ugyanerre a manóra rálőttem 1x, 2x, 3x, és mindössze -1 -2 !!! damaget adott be nekem, míg ő egy lövésből kilőtte a szippantójával az enyémet.
  • Zoli105
    #47
    hát ez a game még gyerek betegségekkel küszködik ! :D
  • cikasz
    #46
    Én is egy darabig megyek mint kés a vajban! Egyszercsak iszonyatosan elvernek és nem tudok átjutni egy ellenségen. Aztán költök fejlesztésre mint állat, nagy nehezen megcsinálom utána megint mint kés a vajon!
    És azt a pályát ahol vagyok azt lvl40! -en nem tudom megcsinálni amit más lvl25-30!-on megcsinál! Úgy, hogy a cuccaim mind veterán lvl 1-5-ösek és a főkarakterem lvl28 a többi 22 kb.
    Nem értem!
  • Zoli105
    #45
    Hát enyhén szólva a játék rohadt bugos ! csak néztem hogy mivan de a kampány részében is csak néztem ! :O Elég gyakran meglep a játék nem tudom hogy számolja a sebzést vagy mi alapján !? :/
  • a.carkey
    #44
    L15től? lesz fontos. Abból kapott pontokból (supply) tudod feltölteni a sereged fogyását.

    Amúgy totál bugos. Nevetséges, hogy a healer egység és a bomber egység egy kalap szar.
  • Zoli105
    #43
    Ammyira azért nem rossz bár nagyon bugos , de szeretem a háborús játékokat ! :) Amúgy mire jó az az Armory izé ? már vagy 20szor foglalom vissza mert valamelyik kis f...sz szórakozik ilyen kis lv10sek xD
  • a.carkey
    #42
    Nevetséges ez a játék. Tegnap és ma kisérletezgettem, hogy miből mit lehet kihozni, de kb. 50k gold elqurásával sem sikerült értelmesebben előbbrejutni, mert aminek jól kéne működnie, az nem működik jól, és néha 7-8 szinttel magasabb skillel, és szintnek megfelelő fegyverzettel SE tudok kinyaffantani egy nyamvadt senkiházit aki elfoglalta bányámat. Egyesek 17es skillel és 11-12es tábornokokkal képesek 3 egységgel nyerni olyan csatákban, ahol 39es szinttel és 4 egységgel (22-21-esek) más - nem én - is csak nagynehezen nyer.

    Most ez vagy valami kiba cheat, vagy valami valami bug miatt lehetséges.
  • cikasz
    #41
    De csatlakozz a Hadsereg-hez és ha pont van fent valaki segitünk!
  • cikasz
    #40
    Sokat kell várni, de irogass a chatre. Elöbb utóbb segitenek
  • Zoli105
    #39
    Valaki tudna Varsóvál és Olsonál segíteni ? :)
  • Zoli105
    #38
    értem, amúgy Varsót már senkisem támadja :/ így nehéz lesz ! :(
  • cikasz
    #37
    Mert megkell csinálni a mapot és utána költözhetsz tovább a world mapon.
  • Zoli105
    #36
    Értem :/ fenébe is ! Amúgy az összes épületem 20as szintű de már nem tudom tovább emelni őket miért ? :O
  • cikasz
    #35
    Adott térképen a végső csatát egyedül nem lehet. Több ember kell hozzá. Minimum kettő.
  • Zoli105
    #34
    Sziasztok
    Elkezdtem játszani zzel a játékkal , de nem értem Varsót miért nem tudom megtámadni ? :O
  • cikasz
    #33
    Ha elfogtam egy officer-t mik azok az opciók amit lehet vele csinálni?
  • cikasz
    #32
    Mi értelme van a nagyobb szintű cuccoknak ha a legalapabbat is enchantolhatod a végtelenségig?
  • a.carkey
    #31
    Most server down van.
  • cikasz
    #30
    Biztos csak nem volt elérhető az oldal egy ideig mert most jó.
  • a.carkey
    #29
    Én bent vagyok.

    Nálam - lsd. 20# - a NOD32 zavart be ...

    Kapcsold ki a virusirtódat!
  • cikasz
    #28
    Mi lehet az oldalukkal? A böngésző azt mondja nincs ilyen :)
  • Newreg345
    #27
    Én már 11es vagyok.
  • tutituti
    #26
    Én lassan de biztosan(lvl 9.)
  • a.carkey
    #25
    Ja, és van valaki aki level 10 feletti?
  • a.carkey
    #24
    Meg tudná valaki mondani, hogy az egységszám egy-egy formációban ill. a formációk száma az mitől függ?
  • a.carkey
    #23
    Elég jó játék, csak hiányolom a hangokat. :D
  • a.carkey
    #22
    Bakter, a NOD fogta meg ...
  • cikasz
    #21
    Csináltam egy légiót "Hadsereg" néven ha érdekel valamit csatlakozzon!
  • a.carkey
    #20
    Regisztráltam. Bejelentkeztem, kiválasztom a szervert, majd ezt kapom:


    ... de ezen tovább nem jutok, folyamatosan "Loadinggame loading modul" felirat van, és nem megy tovább. Chrome-on és Exploreren próbáltam, nem ment. Ez lenne a gond, és másnak mozillán repeszt?
  • tutituti
    #19
    Na beleolvastam fórumba és elvileg ez az,csak én szúrtam be rossz videót.
  • tutituti
    #18
    Ezen gondolkozom én is .
    Brink of war ennek a neve,de nem igen hasonlít rá:D