139
PC exkluzív Sci-fi FPS a Bulletstorm és a The Witcher 2 fejlesztőitől.
  • Devv
    #139
    Steamen most 1,34 ajró!
  • grebber
    #138
    Végre hivatalosan is bejelentették a Hard Reset: Redux-ot
  • grebber
    #137
    Bemutatkozik a Hard Reset Redux
  • steweee
    #136
    nekem villódzik a kép, és a menük szövege sem jelenik meg megfelelően. tud erre vki vmi megoldást ?
  • TSL16b
    #135
    Ha valakinek kedve támadna ökörködni egy kicsit a játékban, van hozzá Exploit mod. Még magyarul is tud. ;)
  • Optimus Prime
    #134
    Csak kijött végre a Hard Reset: Exile DLC Steam-en is. Természetesen ingyen.
  • Tibbbor
    #133
    Köszi!
  • Optimus Prime
    #132
    Szereted a Blade Runner képi világát és hangulatát? Ha igen, ez a te a játékod.
  • Tibbbor
    #131
    Mondjatok valami jót róla, még csak most gondolkozom rajta, hogy kipróbálom.Épp a Syndicate-et nyomom, de az valahogy nagyon nem jön be, úgyhogy keresnék valami másik jó FPS-t.
  • Optimus Prime
    #130
    Ha végre megdobnának minket is a DLC-vel, már az is jó lenne. Utána meg egy Hard Reset 2.
  • TSL16b
    #129
    Ha lehetne kérni egy apró változtatást a fejlesztőktől, akkor ti mit kérnétek? (Az Exile megjelenése nem ér, mert az nagyon hamarosan bekövetkezik.)
  • Optimus Prime
    #128
    Tradelés útján sikerült nagyon jó áron hozzá jutni. :P Elsőre neki estem Insane-en, de a 3. fejezetnél visszavettem Hard, majd az Atlas résznél Normal, majd vissza Hard-ra. Szerintem a nehézségre senki nem panaszkodhat, a checkpointos mentés nem a legjobb megoldás, de a játék mechanikához passzol. Érdekes és egyedi hangulatú és látványvilágú járték, bár szerintem tény hogy kicsit loptak a Blade Runner-től, meg a Judge Dredd-től. De az összkép hangulatos, igaz az elején kicsit unalmas a pálya, de aztán szerencsére változik.
    A sztori elég sovány és a képregényes átvezetőkön kívül nem sokat épít rá a játék. Inkább az old school lövölde a lényeg. A vége kicsit... gyors vagy csak túl belejöttem és készültem az újabb hordára mire én a Credits-et kaptam. :D

    Egyébként, ha minden igaz e hóban jön a DLC illetve az Extended Edition retail kiadás. A Steamesek DLC formájában kapják meg az új anyagot, arról még nincs infó mennyiért vagy netán ingyenes lesz-e.
    Hard Reset Extended Edition előzetes
  • RelakS
    #127
    fenébe...

    Megcsináltam minden achievementet. Egyet nem adott meg: Chinese Farmer (csinálj meg minden achievementet)
  • RelakS
    #126
    naezmi?

    Aszongya install, 2 giga
    a Steam épp visszautasított mondván, hogy elfoglalt
    Most megint rákattintok az installra, de már 3 giga :D
  • sherlock1
    #125
  • Optimus Prime
    #124
    GMG-n most fél áron van a játék!
  • sherlock1
    #123


  • Qwerty4
    #122
    Nem jó megoldás, na de ez van. Amúgy látom guggolás sincs.

    És tovább menve már a játék sem tetszik. Mintha Serious Sam lenne, nem gondoltam hogy robotcsordák fognak támadni. Ez a játék pedig úgy tetszett volna kevesebb és taktikusabb ellenekkel. Így nem jön be.
    Hangulat viszont első osztályúra sikerült most, de a többi rész nem igazán jön be...
  • TSL16b
    #121
    Monitor gammát lehet állítani, vagy lövöldözni.
  • Qwerty4
    #120
    Hello.

    Na játszottam vagy 5 percet, eddig bejön, tök hangulatos, már a menü is!


    De ebben a játékban nincs valami fényforrás? Sokszor kicsit sötét, s nincs mivel világítani. :(
  • highlander15
    #119
    Tényleg klassz játék lett,olyan Szárnyas fejvadász feelingje van az egésznek.
  • grebber
    #118
    Elkészült a magyarítása! Kezdem is elölről!
  • zooleeh
    #117
    Kiraly game ,az osz kellemes meglepetese
  • Shep
    #116
    Na a végére értem igaz szerintem tök korrekt kis játék lett, a robbanások és a millió kis törmelék rohadt sokat dob az egészen, utoljára ennyire színes és ilyen sok robbanást azt hiszem az Incomingban láttam, az meg nem tegnap volt :) A grafika szerintem a legjobbak közül való. A történet olyan egynek elmegy de alapvetően úgysem az a lényeg :)
  • Danryu82
    #115
    Végigvittem a játékot végre. A vége nem volt valami könnyű.
  • Optimus Prime
    #114
    A demó insane-n még könnyebb volt, mint hardon. Nem szeretem, ha egy játékban nincs kihívás. Egyedül a checkpoint rendszer ellen vagyok, hülye konzol csökevény.
  • Shep
    #113
    Már visszaraktam ,mert rájöttem ,hogy lehet gáránátvetőt venni és úgy már nem is nehéz :) (ha esetleg valaki lennem ég olyan bamba, mint én és nem tudja, hogy kell megvenni akkor a fejlesztéseknél meg kell venni a gránátvetőnél a primary -t és lesz gránátvető, mondjuk megcsinálhatták volna okosabban is, mert eddig csak néztem ,hogy gránátvetőm nincs na akkor az nem érdekes, rá sem vittem az egeret így nem láthattam ,hogy ott kell az alap fegyvert tovább fejleszteni.)
  • grebber
    #112
    Puhány vagy :D Tedd csak vissza normálra
  • Shep
    #111
    Erről beszélek ,hogy szarul vannak a fokozatok normalon rohadt nehéz ézin meg túl könnyű.
  • Optimus Prime
    #110
    Akkor miért nem hardon játszol? Vagy insane-n?
  • Shep
    #109
    Elkezdtem easyn és már értem miért olyan rövid. Gyakorlatilag nincs benne kihívás. Sajnos elszúrták a nehézségi szinteket, mert a könnyű és a normal között óriási a különbség.
  • Shep
    #108
    Ja hát ézi az más.

    Grebber fejleszteni tudok de fegyvert nem enged venni.
  • AtiRadish
    #107
    7 chapterbol all a jatek. Easyn vittem, chapterenkent kb 25-30 percesek a palyak.
  • grebber
    #106
    "tapasztalatpontokat" kell szerezned: minden "ölés" után kapsz párat, és a világban vannak elrejtve narancssárga világító cuccok, azokat kell felvenni
    ha eleget szereztél, kapsz egy "upgrade pontot", amit bizonyos helyeken lehet elkölteni
    fejlesztheted a meglévő fegyvereidet, vehetsz újakat, vagy növelheted az életerőd, a pajzsod visszatöltődésének gyorsaságát stb.
    a játékban összesen 10 féle fegyver van (5 piros és 5 kék), mindegyiknek van másodlagos tüzelési módja"
  • grebber
    #105
    Azt nem írták!
  • Shep
    #104
    És ő milyen fokozaton játszotta, mert az sem mindegy szerintem.
  • grebber
    #103
    Igen aki végigtolta azt írta! Nekem 2 fegyom van a rázós meg a sima másik.
  • Shep
    #102
    Inkább úgy kérdem más fegyvert honnan lehet, mert nekem még mindig csak a 2 alap fegyver van?
  • Shep
    #101
    4 óra? Hány pálya? Na gránátvetőt akkor honnan lehet szerezni?
  • grebber
    #100
    Erről beszéltem én is és sokan mások is!
    Amúgy 4órás a game kb.Nekem lesz vagy 8-10 :D