6
  • Ender Wiggin #6
    A Toca azért annyiban szimulátor, hogy sok mindent lehetett állítani, volt gumikopás, benzinfogyás, kvalifikáció és boxutca. A fizika sajnos nem a legjobb, de hát abban az időben szinte csak a SimBin, a Papyrus és az Image Space tudott élethű grafikai motort csinálni. A Codemasters csak próbálkozott. Ugye a CMR, vagy az Indycar nem volt éppen acélos realizmus szempontjából. Annak ellenére, hogy a GRiD a mai napig a PC-s árkád csúcsa, sajnálatos, hogy elmentek ebbe az irányba. Ha legalább lehetett volna a karrier módon kívöli beállítások között bekapcsolni valami valódiságot kölcsönző elemeket (pl. mi értelme a Le Mans 24 órásnak, ha nem kell tankolni?)...Mi több, az autók cikra 20%-kal gyorsabbak voltak, mint a valóságban. Brrrrr.
  • Skynet
    #5
    Gyahhhahahahahah... Hálistennek a TOCA RD3 készítőinek köze sincs a RACE07 készítőihez...
    A TOCA RD3 egy félarcade szimu elemekkel megspékelt élményautókázás,a RACE 07 szimulátor.
  • Veriga
    #4
    A TocaRaceDriver3 "folytatása" nem a Race07 ?
    Kellemes játékok :-) Már már szimulátor :-)
  • Szefmester
    #3
    Én is így tudtam... de semmi baj.. lehet a cikkírónak minden túraautós játék ahol törik valami már a GRID folytatása.
  • tomboy013
    #2
    Én úgy tudom hogy a GRID-nek csak egy része van, tehát nem nőtte ki magát semmiféle sorozatnak
  • rav3n319
    #1
    segítek én!!! GRID 2-t akarok