19
  • CaptainRumi
    #19
    Tényleg neked lehet igazad, batman mindig is városokat zúzott porba...
    de ha te mondjuk reményért vagy segítségért fohászkodsz akkor nem az égre nézel fel? Lent nem amortizálódtak a dolgok? Mit gondolsz hova esik ez a sok szar? Onnan aztán várhatod a reményt. Na de ne válaszolj kérlek, majd az idő úgy is téged igazol.
  • opeca
    #18
    Lehet, de a kép akkor is erősen félreértelmezhető, mindegy, jövő hónapban úgyis jön egy újabb ezt mindenki elfelejti.

    Ezek szerintem csak ilyen promóciós anyagok, legyártanak belőlük kétszáz-félét, aztán néha egyet egyet leközölnek.
  • opeca
    #17
    Hát ha te a pusztulásból kirajzolódó formára azt mondod utolsó remény, ehh.

    Ha a te variációdat követnék, akkor inkább a szimbólumnak alul kéne lennie, ahol még nem amortizálódnak a dolgok. Na az már azt jelenti, hogy remény, meg védelem meg stb.

    Na mindegy, mindenkinek olyannak látja amilyen.

    Hogy kinek lesz igaza, azt nem kell jövő időbe tenni, mert nekem van igazam.

    Aki ezt a képet csinálta az egy mid photoshoppos, aki csak a látványra próbált gyúrni. De mondjuk Batman esetében talán ez még meg is bocsájtható.
  • CaptainRumi
    #16
    *szét
  • CaptainRumi
    #15
    Ikonográfia gondolom nem az erősséged. Nekem jobban tetszik az a variáció, hogy ha a város épp darabokra hullik szép, felnézel és meglátod, hogy batman az utolsó remény. Bár lehet neked lesz igazad amit kétlek, tekintettel arra, hogy Batman szokott az lenni, aki megmenti a várost, vagy lehet keverem valamivel?
  • Lejti3
    #14
    opeca: lehet hogy a Cataclysm című képregényből dolgozott Nolan, ott volt egy akkora földrengés, hogy majdnem egész Gotham összedőlt, és a 250 milliós büdzsé is arra enged következtetni...
  • opeca
    #13
    Most ez a poszter azt sugallja, hogy Batman rátelepedik a városra és minden romokban fog heverni?

    Vagy eljön Batman, aki porig rombolja az egész várost?
  • Mister
    #12
    Tibisan kolléga kődíszítésről még nem hallott/látott.
    Nem is baj, épp ezért - bár előre leszákszolja - háromszor is meg fogja nézni moziban.
  • artschi
    #11
    előtted a lehetőség, alkoss jobbat -.-
  • Celebrau
    #10
    A "sziklazápor az acélházakból" dologra hirtelen két megoldás jut eszembe:
    1., A homlokzatig nyúló vasbeton födém omlik.
    2., Az acélszerkezetre rögzített homlokzati kőburkolat omlik.
  • tibisan
    #9
    én megköszönném a tieidnek helyetted is, hogy nem kértek vérvizsgálatot , mikor először csalódtak benned
  • CaptainRumi
    #8
    Én pedig szüleidnek szeretnék gratulálni
  • sandor8206
    #7
    poszter amúgy tetszik
  • sandor8206
    #6
    hát nem tudom, de abból igaza van, hogy a a felhőkarcolok külső részén nem nagyon van acél és üvegen kívül más
    amiről te beszélsz az szerkezet
  • nessboth
    #5
    Nolan, Nolan, te toronyházfetisiszta! XD XD
  • Loverman
    #4
    inkább törmelék a vasbetonból, de mind1
  • tibisan
    #3
    szép sziklazápor az acélházakból...én is csak gratulálni tudok hozzá..szívből..
    mondjuk a dark knight után nem is várok sokat
  • Dollface
    #2
    Durva jó ez a kép! A denevér sziluett a házak felett...gratula hozzá,bárki is tervezte!
  • M0RN1NGST4R
    #1
    elsőre engem az Eredetre emlékeztetett.